Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Я не можу отримати задоволення (c)

Сестра знов пише і плаче, що у школі задовбують Шевченком. Всі його там вже ненавидять і обзивають мудилою. Час йде - а у нас все стабільно))

Я говорю: Марійка, Шевченко крутий, то просто вчителі з нього плекають образ мудила. От уяви, як би вони розповідали, приміром, про Міка Джаггера.

Тепер на пару придумуєм план такого уроку:

"Мік Джаггер народився 27 липня 1943 року у мальовничому куточку Дартфордщини у сім'ї вчителів. Змалечку у хлопчика виховували дух патріотизму. Малий Мік зростав не лише у почутті любови до рідного краю, але і у закоханости у музику. Переспіви, які постійно лунали з радіо, дали малому впевненість - саме з цим світом він пов'яже своє майбуття.

Вже згодом Мік потоваришував з двома юнаками, такими ж патріотами та дисидентами - Кітом Річардсом та Браяном Джонсом. Разом вони заснували колектив "Перекотиполе", композиції якого увійшли до золотої скарбнички світової музики. Окрім професійних надбань, учасники колективу зуміли стати порядними людьми, вірними чоловіками та люблячими батьками".

І якшо ви зараз ржете, то акстіться. Колись, будучи на хайпі, до нас в універ приїздив Любко Дереш. То студентка філфаку, представляючи його у величезному залі, сказала наступне: червною стрічкою кріз творчість Любомира Дереша проходить тема любові до Батьківщини. Опіздошеності пана Любомира не було меж.

Лєна Чиченіна

Tags: Ой всё!, Приколы
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments