?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Я вся такая внезапная, такая противоречивая вся (с)

Тимошенко небезпечна відсутністю чіткої позиції, яку вона кардинально змінює в залежності від особистої вигоди.

Протягом двох днів Мангера, підозрюваного у вбивстві Катерини Гандзюк, виключають з партії, а вже наступного дня проти нього, за словами Тимошенко, нічого немає і починається стандартне камлання про політичні переслідування, бо в ролі жертви легше набувати симпатиків з одного електорального поля з Гриценком.

Різка зміна поглядів спостерігалася в багатьох питаннях. У 2009 році вона подає мегапрогресивний проект закону про ринок землі, а у 2019 виступає проти ринку, бо «олігархи скуплять» (з‘явились раптом, раніше ніколи не було). Тоді ж, 10 років тому, підписує меморандум з МВФ про підвищення ціни на газ до рівня ринкової, а тепер, коли її зобов‘язання виконані, вона хоче знищити свою ж гарантію.

Нині Тимошенко говорить про підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції. І я розумію, що це вона просто не дотримається обіцянки, якщо буде вигідно розвернутися під Москву. А історія з Мангером та всі інші поламані нею гарантії - лише чергове нагадування, щоб не забували про загрозу кардинальної зміни курсу, яка може обернутися фатальними наслідками для України.

Volodymyr Ariev


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
roma_lg 12 февраля, 7:50
В этой позиции она как раз последовательна как никто.
Выгодно для юли ? делает. И похер, что там будет со страной и тем более с мелкой такой проблемой в виде населения этой страны.

Edited at 2019-02-12 07:50 (UTC)

Yevhen Tretiak 12 февраля, 9:46
А все почему? Потому что родина для нее - СССР (и она тщательно старается насрать ее обратно со своим дружком, с кем так приятно похихикать). А Украина - это так, место для стрижки овец на газе, вакцинах, микрокредитах.

vladislove 12 февраля, 10:49
Ей на СССР тоже накласть. Лучшие годы ее жизни прошли в незалежной. Но в плане происхождения, безусловно - лживое лицемерное беспринципное порождение совка.

Проблема для Украины не только в том, что ей похер на Украину и что с ней будет, ради собственной выгоды. Проблема в том, как показывают газовые соглашения, что ради достижения своих целей она ни перед чем не останавливается, врет и переступает через закон. В истории с газовыми соглашениями она созвала правительство, чтобы получить их согласие, не получила - и тогда сама подделала документ с согласием правительства, чтобы вручить Дубине и чтобы тот подписал. И полномочий заключать договор самой у нее не было - а она это сделала. И легко сделает много раз, пока ее не остановят.

rvun 12 февраля, 9:11
Volodymyr Ariev - трохи пиздить.
В Юлії Володимирівни чітка й прозора позиція - не просто сусідство, а тісна дружба, і ми не виведемо ні одного танка з боксу, аби не провокувати РФ. Всі, хто хоче прийняти участь в реаліті шоу "хата на бурята" і "поїздка в РФ на 15 років в сонячний Нарярмар", або "перетворися на гній разом з родиною сьогодні, чого тягти" - має проголосувати за ЮВТ. "Ви канєшна сразу в рай, а ми не думаем что тоже".

dagrael 12 февраля, 10:06
Не пиздить, а лише викладає на доступному для більшості рівні))

centreedge 12 февраля, 13:13
я конешно не спец , но учитывая состояние армии Украины в те времена ...

rvun 12 февраля, 13:57
і вона не спєц. Але якби вона поїхала в Крим і лягала під БТРи окупантів - то вона була б нашим політиком, а коли вона утримує армію від відповіді - то вона кацапська устілка, як мінімум. Ми у виборі між приниженням і війною в результаті отримали і війну і приниження. Але ця паскуда не знає навіть азів, єдиний її талант - добре брати в рот у Вяхірєва, за що дозволили посидіти на трубі. Більш нічого за нею немає, про контракти 2009 - говорити зайве, якщо це не крайній кретинізм - то умисна зрада.

Edited at 2019-02-12 13:58 (UTC)

centreedge 12 февраля, 19:00
да мне пох на вОну . Она не принимала решение - а Турчинов почему то не дал команду

rvun 12 февраля, 19:29
>>Она не принимала решение - а Турчинов почему то не дал команду
Турчинов був виконуючим обов'язки президента, а її фракція була найбільшою, після ригоаналів, відповідно - банкували лідери фракцій і Турчинов не міг прийняти отаке одноосібне рішення. Нафіг би він їх скликав на ті збори, аби в нього були відповідні повноваження. Ну і армія В.О. головнокомандуючого могла б і послати, а тут - рішення демократично обраного парламенту, який на тий час лишився єдиним державним органом - президент і уряд уєбали прям в тий час до РФ.

for_l_j 12 февраля, 9:57
Меня всегда удивляла любовь наших политиков к блатняку. Ну ладно Янык - "меня кинули как лоха" и "козлы, которые мешают нам жить". Это понятно. Чувак 2 раза сидел. Ну ладно Гепа который сучий пёс и умножит на ноль, тоже два раза сидел.
Но канающий под интеллигента Сукашвили трындящий про "барыг" и "дерибан"? Теперь во Юля "пошли по беспределу".
Дальше что?

vladislove 12 февраля, 10:51
Так она тоже сидела, если вспомнить. Хотя и в лучших условиях, но тюрьма есть тюрьма, никому не пожелаешь.

centreedge 12 февраля, 13:13
влияние рюцкай "культуры"

ban_derivets 12 февраля, 9:58
Сучка крашена.

  • 1