Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Так хто замовив замовленя Каті Гандзюк?

Наразі Мангер у версії слідства остання особа в схемі.

Далі Мангер, (голова облралди від "Батьківщини") замовив вбиство кримінальному авторитету Москалу (наступний на картинці), якому за тиждень до замаху подарував базу відпочинку біля моря. Москал був помічником депутатат облралди від Радикальної партії Ставицького (який згодом вийшов з партії).

Далі Москал передає завдання помічнику нардепа від БПП Паламарчука - Павловському. Павловський доручає справу орденоносноум учаснику АТО Торбіну, якому допомагав фінансово в його діяльнсоті як громадського діяча-ветерана АТО. Цей вже підключає своїх хлопців, з якими разом воював УДА.

Зліва ще заклеєний елемент з обличчями чиновників, які могли сприйти у виконанні злочину, але поки остаточна винна їх не доведена.

Mariana Pietsukh

Подробнее об организации убийства здесь.

З.Ы.


Tags: Политика, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 83 comments