?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Вот и я говорю!

Давайте попробуем, хуже не будет!Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Анатолій Ок 9 февраля, 16:27
Знайомим, які "втомилися" від Пороха, розказую про зрушення та позитиви, дивляться на мене якимось поту стороннім поглядом: Він нам все одно не подобається, А Ліпєцька фабрика, А Барига!! Зомбі якісь!

yizhack 9 февраля, 17:27
Я теж втомився. Але альтернативи то взагалі пендець. Й чомусь більшість громадян якось і забула що в нас війна. І те що для них війна це лише дратуючи новини з якоїсь іншої планети - вони чомусь вважать просто даністю а не результатом чиєїсь важкої праці. враховуючи й головнокомандуючого звісно.

Анатолій Ок 9 февраля, 17:42
Є конструктивна критика Пороха, наприклад, від Себастянович. Багато що можна було зробити, і швидше. Але... Хоча медреформа Супрун, яку підтримує Порох, одна з найкращих реформ, що ламає совітську безглузду систему. Знову ж таки, земельна реформа, яку зарубали "народні обранці", могла би додати росту ВВП 2-3 %.

itmgr 9 февраля, 20:25
Обранці як обранці, але ж він бляха тех не ветував.

Анатолій Ок 9 февраля, 20:32
Авжеж. Добавлю про його домовленості з Гепою та Трухановим - одіозними фігурами, яким місце в тюрязі, особливо одеситу. Також бюджетні преференції Косюку та Ахметову. Можна багато що додати негативного.

  • 1