Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ГнаповедениеВот с Гнапом забавно вышло, конечно. Чувак по мелкому жлобству решил зажать пару тыщ евро. Это, конечно, тоже деньги, а для кого - так и вовсе немалые деньги, деньжища прям, но скажем прямо: это капля в море тех средств, что пожирает война.

Ну спиздил, и спиздил. Год лежало. Два лежало. Три лежало, но дернул же черт этого барана сунуться в Президенты... Борец с коррупцией my ass.

Ведь его, в общем-то, сгубило мелкое жлобство. Мааасенькое такое. Бытовое. Убогое. Но - непреодолимое жлобство.

И ведь понятно, что не было у него ни пол шанса против того же Зе Кандидата. Это даже мне, ежу, понятно. Но это мог бы быть задел на парламентские выборы. Сила Людей могла бы о себе заявить всерьез (хотя в моих глазах чуваки поднялись, когда заявили, что отзывают свою поддержку от этого дебилоида). Сам Гнам стал бы политической фигурой не последней величины. Спонсора бы нашел, в конце-концов, богатого, чтоб подраскрутиться.

А в итоге шо? С чуваком теперь ни один серьезный человек на одном гектаре срать не сядет. Потому, что известно, что дол*оеб. Потому, что мелким жлобством своим и недальновидностью своей похерил себе и людям всю малину. Потому, что он ящик водки спиздит, продаст, а деньги пропьет.

Йож Туманный

Ця історія не тільки про "розслідувача", який 3 роки лив лайно на президента України через трастовий офшор з передачею управління Ротшильдам зі статутним фондом 3500 доларів.

Ця історія не тільки про "розслідувача", який почав своє "розслідування" з маніпуляцією Іловайською трагедією.
Ця історія не тільки про "розслідувача", який "забув" перерахувати 15000 євро військовим.

Ця історія не тільки про "розслідувача", який 4 роки розказував за невиконані обіцянки президента України, але почав своє кандидатство зі скандалу про невиконану обіцянку перерахувати 15000 євро, яка чомусь знизилася до 9000 євро.

Ця історія не тільки про "принципи" "розслідувача", який збирає 2 500 000 грн. з людей, але маючи пусту декларацію, з легкістю може завтра повернути 300 000 грн.

Ця історія значно цікавіша і значно ширша.

Ця історія про принципи взаємовідносин в грантових колах і про професійність "розслідувачів".

Що я маю на увазі:

В березні 2015 пан кондидат в президенти пише пост, в якому хвалиться отриманою премією 15000 євро і обіцяє перевести її військовим. На фотці прикріпленій до поста 7 членів команди.

Сьогодні цей же кондидат в президенти пише що він 4000 євро з цих грошей витратив на функціонування команди.
Його колега, ініціатор історії, пише про те, що попри існування команди з грудня 2014, рахунок в банку був відкритий через рік в грудні 2015.

Що ми маємо:

1) Хтось фінансував команду антикорупціонерів чорним налом цілий рік, до моменту відкриття рахунку і не факт, що й після цього.

2) Команда антикорупціонерів платила своїм членам зарплату чорним налом.

3) Команда антикорупціонерів платила оренду чорним налом, якісь витрати на створення продукції - теж чорним налом.

4) Команді антикорупціонерів заплатили премію за боротьбу з корупцією готівкою? Або пан кондидат обготівив чек на своє ім'я, отримавши гроші на ГО.

5) Команда антикорупціонерів не знає що таке каса, каси не було, рахунку не було, білого обліку не було. Бо якби це все було, то гроші мали б потрапити якщо не на рахунок, то хоча б в касу ГО. Так само в касу ГО мали б потрапити ті 4000 євро витрачені на поточні витрати і партнер кандидата точно би про це знала.

Ось це і є суть взаємовідносин в "антикорупційному" середовищі - чорний нал, без будь-якого обліку і тим більше оподаткування.

А потім ці люди розказують про "економіку в тіні".

А потім ці люди розказують про "боротьбу з корупцією".

А потім ці люди, які не володіють знаннями рівня випускного курсу бухгалтерського технікуму, "досліджують" "документи" і розказують нам про боротьбу з корупційов.

Але головне, що на 4-му році такого існування, вони зливають принципи своїх фінансових взаємовідносин без будь-якої задньої думки про те, що це не нормально.

Для них цей чорний нал - норма.

Для них це прекрасно поєднується з "боротьбою з корупційов".

Вони навіть не розуміють, що можна інакше.

Ось таку боротьбу з корупційов народив телевізор.

Mason Lemberg

Tags: Политика, Фейл
Subscribe

 • Бенесуэлла

  авто фотожабы: Вадим Балановський Кстати, если уж вы ищете "картельный сговор", то поставьте себе пару вопросов: 1. Кто больше пострадает от…

 • Отлично получилось в коммунизм

  А помните, каким было второе основное свойство товаров в СССР, помимо их отсутствия? Правильно - низкое качество. Потому что чаще всего это…

 • Охуенно конечно наголосовали в 2019-м

  Риффмастеру - полтора года в тюрьме, без доказательств. Агенту Кремля, обвиняемому в госизмене и финансировании терроризма - домашний арест. Охуенно.…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 34 comments

 • Бенесуэлла

  авто фотожабы: Вадим Балановський Кстати, если уж вы ищете "картельный сговор", то поставьте себе пару вопросов: 1. Кто больше пострадает от…

 • Отлично получилось в коммунизм

  А помните, каким было второе основное свойство товаров в СССР, помимо их отсутствия? Правильно - низкое качество. Потому что чаще всего это…

 • Охуенно конечно наголосовали в 2019-м

  Риффмастеру - полтора года в тюрьме, без доказательств. Агенту Кремля, обвиняемому в госизмене и финансировании терроризма - домашний арест. Охуенно.…