?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Нам нужны новые лица, говорили они

Борьба с коррупцией, прозрачность и честность - главные задачи, говорили они.

Юрий Гудыменко: Неистово ору с журналистов, которые возмущаются, что претензии по публично обещанным и не дошедшим ни до армии, ни до счетов предприятия деньгам НЕ ОТПРАВИЛИ В ЛИЧКУ.В ЛИЧКУ.

Господи, это самое оно. Про оффшор на втрое меньшую сумму не менее приватных (а не бюджетных) денег тоже наверное Гнап тоже должен был Порошенко сначала в личку сбросить («Пётр Алексеевич, проверьте, может в спам попало»). Журналисты, публичность, my ass. В личку, всё в личку. «Как там антикоррупция? – Ответил в личку».

Господи Рглоре, за что нам всё это.

(На холсте: Алёна Притула – владелец «Украинской правды», Анна Бабинец – редактор «Слідство.інфо», скрин Mark Savchuk.)Само расследование ровенского журналиста Владимира Торбича можно прочитать здесь, очень познавательно. Анна Бабинец, которая сейчас строит из себя борца за справедливость, была вынуждена опубликовать претензии к Гнапу первой, чтобы на несколько часов опередить автора расследования. Ни о какой чести у этих "антикоррупционеров" говорить не приходится.Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
13_momeht 8 февраля, 10:50
Mason Lemberg
15 ч. ·
Ця історія не тільки про "розслідувача", який 3 роки лив лайно на президента України через трастовий офшор з передачею управління Ротшильдам зі статутним фондом 3500 доларів.
Ця історія не тільки про "розслідувача", який почав своє "розслідування" з маніпуляцією Іловайською трагедією.
Ця історія не тільки про "розслідувача", який "забув" перерахувати 15000 євро військовим
Ця історія не тільки про "розслідувача", який 4 роки розказував за невиконані обіцянки президента України, але почав своє кандидатство зі скандалу про невиконану обіцянку перерахувати 15000 євро, яка чомусь знизилася до 9000 євро.
Ця історія не тільки про "принципи" "розслідувача", який збирає 2 500 000 грн. з людей, але маючи пусту декларацію, з легкістю може завтра повернути 300 000 грн.

Ця історія значно цікавіша і значно ширша.
Ця історія про принципи взаємовідносин в грантових колах і про професійність "розслідувачів".

Що я маю на увазі:
В березні 2015 пан кондидат в президенти пише пост, в якому хвалиться отриманою премією 15000 євро і обіцяє перевести її військовим. На фотці прикріпленій до поста 7 членів команди.
Сьогодні цей же кондидат в президенти пише що він 4000 євро з цих грошей витратив на функціонування команди.
Його колега, ініціатор історії, пише про те, що попри існування команди з грудня 2014, рахунок в банку був відкритий через рік в грудні 2015.

Що ми маємо:
1) Хтось фінансував команду антикорупціонерів чорним налом цілий рік, до моменту відкриття рахунку і не факт, що й після цього.
2) Команда антикорупціонерів платила своїм членам зарплату чорним налом
3) Команда антикорупціонерів платила оренду чорним налом, якісь витрати на створення продукції - теж чорним налом
4) Команді антикорупціонерів заплатили премію за боротьбу з корупцією готівкою? Або пан кондидат обготівив чек на своє ім'я, отримавши гроші на ГО.
5) Команда антикорупціонерів не знає що таке каса, каси не було, рахунку не було, білого обліку не було. Бо якби це все було, то гроші мали б потрапити якщо не на рахунок, то хоча б в касу ГО. Так само в касу ГО мали б потрапити ті 4000 євро витрачені на поточні витрати і партнер кандидата точно би про це знала.

Ось це і є суть взаємовідносин в "антикорупційному" середовищі - чорний нал, без будь-якого обліку і тим більше оподаткування.
А потім ці люди розказують про "економіку в тіні"
А потім ці люди розказують про "боротьбу з корупцією"
А потім ці люди, які не володіють знаннями рівня випускного курсу бухгалтерського технікуму, "досліджують" "документи" і розказують нам про боротьбу з корупційов.

Але головне, що на 4-му році такого існування, вони зливають принципи своїх фінансових взаємовідносин без будь-якої задньої думки про те, що це не нормально.
Для них цей чорний нал - норма.
Для них це прекрасно поєднується з "боротьбою з корупційов".

Вони навіть не розуміють, що можна інакше.
Ось таку боротьбу з корупційов народив телевізор.

  • 1