?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Йшов п'ятий рік війни...

Цією фразою рясніє кожен третій пост зрадофіла.

Але й порохоботи можуть легко використати цю фразу.

"Йшов п'ятий рік війни. Український парламент нарешті закріпив у Конституції України курс на ЄС та НАТО, поставивши тим самим шах і мат Х@йлу у кривавій шаховій грі, яку в 2014 році розпочав Мордор.Загарбнику не потрібен був Донбас. Задум Кремля – змусити Україну надати маріонеточному утворенню на території Донбасу автономію з правом ВЕТО на визначення зовнішньополітичного курсу України.

Тобто рішення по НАТО чи ЄС Верховна рада могла б прийняти тільки після згоди Донецької та Луганської обласних рад, де б сиділи амнистовані сєпари.

Чи пішов на поступки Кремлю Порошенко? Ні. Замість капітуляції – Мінські угоди, які допомогли Україні виграти час, щоб відновити армію та створити всі політичні передумови для сьогоднішнього голосування – 334 голоси закріпили в Конституції те, чого так боявся і проти чого воював кремлівський карлік.

А тим часом українські військові знищили бойову машину російських окупантів разом з екіпажем керованою ракетою УКРАЇНСЬКОГО виробництва "Стугна-П".

Йшов п'ятий рік війни. Українське військо розпочало перехід на стандарти НАТО, а зброя українського виробництва забезпечувала дірявим незабутню подорож з Мордору в Тартар. Саме так колись напишуть в книжках по історії.».

Вище ніс, Хунта! Все буде Україна!

Денис Пятигорец

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zmiyv 7 февраля, 23:40
Тобі підігнали нову методичку, але той хто її складав, ще тупіший за тебе.
Я наказав тобі привести факти порушення Конституції України, а ти мені просто перелік статей з неї навів і свої фантазії.
Україна-унітарна держава, де територіальні одиниці, не мають права приймати самостійні політичні рішення. Як називаються ці одиниці, немає значення. Подивись у словнику значення терміну "унітарна держава" і зрозумієш як смішно виглядають твої потуги, виглядати розумним.
Перш ніж росповсюджувати , те що тобі вказали, ти спочатку досліди питання, ознайомся з термінами, тоді не виглядатимеш так безглуздо.
Про яку заборону узкого язика ти верзеш? Ти мені назви закон котрий це регламентує, чи хочаб приклад наведи, коли і де він забороняєтся. По ТБ я бачу російські фільми, серіали, передачі(добре що цього лайна стало значно меньше ніж раніше, але якщо кількість цього лайна більше за 0-це забагато). В кіосках повно вашої "преси". В книжкових крамницях, продають ваші книжки. На вулицях, в магазинах, кав'ярнях... чути узький язик. В центрі Києва, знаходится "Національний академічний театр російської драми", де щодня йдуть спектаклі, на вашому діалекті... про яку заборону ти несеш? Факти давай!
Парубій-Голова Верховної Ради України, подивись його повноваження. Він не може приймати ніякі закони. ти московію з Україною плутаєш. Це у вас, кожен клоп для вас закон може наваяти.
Те що ти "хуєєш" з недоторканості суддів, мене теж не дивує. У вас піраміда недоторканих, чмо типу тебе, це нуль, тебе може обісцяти мєнт, суддя -трахнути твою доньку, депутат-забрати твою кварти і ти лише подякуєш. Ваш мєнт, це наступна ланка, для тебе він недоторканий, але для верхівки він такеж чмо як і ти. Далі йдуть дрібні ченуши, вони клали болт на тебе і ментів, але перед суддями, депутатами і тп вони падають на коліна і цілують їм черевики- для них вони корисні, але теж шваль. Для депутата або судді, всі гавно. В них своє коло спілкування, вони наближені до сцаря і тільки йому цілують чоботи, але варто йому відвернутися, вони високо задирають свої носи і дивлятся на тебе як на пусте місце. При цьому, депутат може звякнути вашому судді і якщо він вашій по ієрархії вище за суддю, вказати яке рішення він повинен прийняти, а якщо не зробить то прилитять маскі шоу і чмо відчувши себе вище за вчорашнього хазяіна, відірвется по повній чого будьхто хто піднявся вище за тебе, страшенно боїтся(хоча ти й такі як ти боятся всього і завжди, але чім вище піднімаєтесь у вашій піраміді, тим меньшке у вас страхів- ваше життя просте, або ти гнеш спину, або перед тобою її гнуть... але цей примітив викликає огиду у цивілізованої людини). У нас, суддя недоторканий. Його не може заарештувати поліцейський, на нього не можуть чинити тиск всякі депутати чи міністри і навіть президент. Для того щоб його заарештувати, потрібно спочатку пройти процедуру зняття недоторканості, але я можу набити йому морду і це будуть цивільні відносини, за котрі я понесу відповідальність як громадянин котрий набив морду іншому громадянину. На дорозі, я не повинен пропускати його, лише тому що він суддя а я звичайний громадянин... Так прийнято в цивілізованих, правових країнах, що ніхто не має права тиснути на суддів, стосовно того що відноситься до його службових обов'язків, але за межею суду він звичайний громадянин.
Стосовно того що тобі здаєтся, що другий розділ то науково-фантастичний роман- я тебе попереджав. Рабам, не зрозуміти таки речі, поки не вб'ють в собі раба. Я здогадуюсь, як тебе дивують такі речі як вільне право на працю, право на охорону здоров'я, право на житло... взагалі сам термін "мати право" викликає у тебе когнітивний десонанс. Якце мати щось окрім приниження і обов'язків?
Якже важко спілкуватися з зайвохромосомними, вони живуть у своїй реальності, котру їм створила пропаганда і бояра.

Edited at 2019-02-08 00:14 (UTC)

  • 1