?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Йшов п'ятий рік війни...

Цією фразою рясніє кожен третій пост зрадофіла.

Але й порохоботи можуть легко використати цю фразу.

"Йшов п'ятий рік війни. Український парламент нарешті закріпив у Конституції України курс на ЄС та НАТО, поставивши тим самим шах і мат Х@йлу у кривавій шаховій грі, яку в 2014 році розпочав Мордор.Загарбнику не потрібен був Донбас. Задум Кремля – змусити Україну надати маріонеточному утворенню на території Донбасу автономію з правом ВЕТО на визначення зовнішньополітичного курсу України.

Тобто рішення по НАТО чи ЄС Верховна рада могла б прийняти тільки після згоди Донецької та Луганської обласних рад, де б сиділи амнистовані сєпари.

Чи пішов на поступки Кремлю Порошенко? Ні. Замість капітуляції – Мінські угоди, які допомогли Україні виграти час, щоб відновити армію та створити всі політичні передумови для сьогоднішнього голосування – 334 голоси закріпили в Конституції те, чого так боявся і проти чого воював кремлівський карлік.

А тим часом українські військові знищили бойову машину російських окупантів разом з екіпажем керованою ракетою УКРАЇНСЬКОГО виробництва "Стугна-П".

Йшов п'ятий рік війни. Українське військо розпочало перехід на стандарти НАТО, а зброя українського виробництва забезпечувала дірявим незабутню подорож з Мордору в Тартар. Саме так колись напишуть в книжках по історії.».

Вище ніс, Хунта! Все буде Україна!

Денис Пятигорец

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zmiyv 7 февраля, 20:33

22 лютого 2014р. Верховна Рада Україна 328 голосами(конституційною більшістю згідно Статті 155, тобто такою що МАЄ ПРАВО змінювати Конституцію) підтримала постанову «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України». Відповідно до постанови Віктор Янукович оголошувався таким, що у неконституційний спосіб самоусунувався від виконання ним своїх конституційних обов'язків Президента України, та відповідно до пункту 7 частини першої статті 85 Конституції України оголошувалося про проведення позачергових виборів Президента 25 травня 2014 року. Це до Статті 108.
Поки це рішення не було прийнято, він користувався правом недоторканості(згідно Статті 105) , тому і зміг втекти до вас. Прийшов до влади овочь, згідно Статті 103.
Стаття 109, взагалі про відставку, котру Президент України, може проголосити, але він не у відставці а самоусунувся(як це трактує Закон, а по суті просто сховався у вас).
Тепер тобі зрозуміло "Как дело-то было?"?

Edited at 2019-02-07 21:09 (UTC)

chuchua 7 февраля, 21:25
Ты понимаешь разницу между "постановлением" и импичментом? Постановление - это не импичмент. Никакого постановления в 108 статье не упоминается.

zmiyv 7 февраля, 22:59
Нагадай мені, яка зі статей Конституції, регламентує дії уряду і парламенту, у випадку, якщо президент тікає з країни і припиняє виконувати свої функції?
Увімкни мозок і припини дивитися у методичку.

water_robodtoct 8 февраля, 3:24
Эдак можно объявить президента беглым, когда он на Мальдивы ездит отдыхать.

zmiyv 8 февраля, 9:17
Коли він їде на відпочинок, то він про це повідомляє свою адміністрацію. В даній ситуації, овоч просто зник. Нагадую, що хуйло зізналося, що то була ТАЄМНА операція... дивно що ти про це забув. Підніми конспекти, де ти нотуєш промови свого володаря, й передивись.
Президент України, це наймана особа, котра працює на громадян України(далі українців). Якщо українці бачать що його робота незадовільна, тоді починаются акції протесту. Якщо протести не допомогають, то інші наймані робітники-депутати, звільняють його. Якщо депутати не справляются, то їх звільняють українці. Це система важелів, котра гарантує,інерційнійсть процесу і що буде час, щоб процеси не відбувалися спонтанно і кожного тиждня у нас не утворювався новий президент, парламент, тощо.
В ті часи, загинуло більше 100 людей, орди орків оточили наші військові об'єкти в Криму. Орки-іноземці, тож згідно будь-яких законів/правил/норм, це іноземне вторгнення, потрібно було приймати рішення чи то відкривати по ним вогонь, чи якісь дип. крокі робити, покі ця чума на всю Україну не перекинулась. Той кого найняли на посаду Головнокомандувача зник у невідомому напрямку, не відповідає на дзвінки, листи, звернення ...
Уяви, що ти наймаєш двірника. Почався снігопад, а двірник на роботу не виходить, дзвінки ігнорить... проходить день і сугроби більшають, ти вже не можеш виїхати з двору і запізнюєшся на роботу, сміттєпровід забитий бо сміття ніхто не вивозив- двірника ж немає(по документам він є, але по факту-немає). Які твої дії? Мабуть ти наймеш тимчасову людину, котра виконуватиме ці функції і кинеш оголошення про вакансію двірника. Так і вчинили в Україні- Голова ВР, депутатами, був назначений в.о. президента і оголошені вибори через 3 місяці.

unkinderz 8 февраля, 2:51
Такой дєрзкій с вапросамі, што аж щтири години мовчиш.
Так, розумію, товариш майор спить. А пиздіти не можна.


Та то я до що: нахуй йди.

  • 1