?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Результати інформаційної окупації

Технологія нав'язування соціальної апатії доволі успішно обкатується ворогом на українському суспільстві.

Атмосфера перехресного інформаційного тиску мінімізує можливості об'єктивно оцінювати виклики, розбиратися в суті проблем, бо призвана спонукати маси українців до сприйняття спрощених категоричних суджень.

Для цього факти досягнень свідомо замовчуються або спотворюються, цифри росту не акцентуються, довготривалі процеси реформ не пояснюються.

Натомість будь-яка одноденна негативна або незрозуміла подія роздувається до глобальних розмірів, а системні проблеми подаються як апокаліптичні і невирішувані без "третіхмайданів", "рубання рук" , "оргій" та без чергових "чесних, нових, єдиних" месій та "слуг народа".

І от замість вирішення проблеми тотальної присутності російської пропаганди в інфополі - фахівцями пера на повному серйозі ведуться бесіди про загрозу від "порохоботів".

Тестова поставка українського (!) газу до Європи проходить майже непоміченою, про кілька років без Газпрому та виграні у нього суди ніхто не згадує - зато премії керівників Нафтогазу по-більшовицькі ненавидять всі.

Повернення коштів "сім'ї" Генпрокуратурою, прибутковість Привату, прозорість Нацбанку, це як само собою - але в телевізорі і в багатьох чубатих головах ми "найкорумпованіша країна світу".

10 мільйонів біометричних паспортів, на 20% збільшений трафік аеропортів, ріст купівлі житла та автомобілів - це "зубожіння" та "мародьори".

Війна окрема велика тема.
Для багатьох вона так і залишилась абстракцією, від неї "усталі" навіть ті хто її взагалі не бачив, не в останню чергу якраз через інформаційну окупацію - тому одних людей у формі іноді використовують для публічних заходів, а іншим закривають рот за підтримку своїх же командирів.
Кардинальна зміна підходів до забезпечення армії, сучасне озброєння та бюджет у 200 мільярдів - це "заробіток на крові".

І звичайно Путін не ворог "с ним надо садиться за стол переговоров", а ті хто йому протистояли в найскладніші часи - тепер "злочинна влада".

Міжнародна підтримка України, титанічні зусилля дипломатів та Президента Порошенка по виходу з орбіти впливів Кремля ніби нічого не варті - бо "он не любит неудобних вопросов", "чорний ход" і взагалі "страна идет не туда".

В цих умовах ще ціннішими стають люди, які усвідомлюють і рівень викликів, і напівзомбований стан частини населення, і обсяг зовнішнього втручання - але вперто діють за обраним напрямком, не втрачають віри та диктують позитивний порядок денний.

Ми тільки стаємо вільними і важко формуємо критерії вибору, але вони мають бути гідними, а не схожими на картінку з радянського плакату.
Це складно, проте результат буде того вартий, ось побачите.

Валерій Прозапас

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ibigdan 6 февраля, 9:06
кто не может платить - тому субсидия.

(Удалённый комментарий)
za_tuzlu 6 февраля, 9:18
нe всe так однозначно...

70 лeтняя бабка живущая в трeшкe получит субсидию как за однушку...

И проголосует за ВОНУ...
tank_ua 6 февраля, 9:30
блеать, лениво что-то еще писать по сабжу.

нет денег на Букингемский дворец - продай и купи попроще. или квартирантов пусти.

Вообще совку обьяснить смысл фразы п. 4 ст 319 гражданского кодекса - СОБСТВЕННОСТЬ ОБЯЗЫВАЕТ - невозможно..... у него никогда нихуя в собственности не было, кроме того, что в карман помещалось.

za_tuzlu 6 февраля, 9:59
мне обьяснять ничего не надо...

а им вы уже ничего не обьясните...

надеюсь вам не прийдетсь ощутить все это на себе...

п.с.
и да, это может быть совсем не киевДжон Ланкастер 6 февраля, 10:07
тобто вона не має дітей-онуків?
тоді може платити скільки хоче - потім все одно квартира відійде до держави

za_tuzlu 6 февраля, 10:14
можна пруф?
про всe одно пeрeйдe.
ком послуги надає нe дeржава
квартиру тeорeтично можуть спродати на погашeння боргів за ком послуги, а бабцю - на мороз...
дe в цій схeмі дeржава?
пріорітeтного права викупу нeмає, субсідія нe обраховується як борг

п.с. про дітeй-онуків - я так розумію наразі вона можe в судовому порядку вимагати утримання від дітeй?

Edited at 2019-02-06 10:20 (UTC)

tank_ua 6 февраля, 10:23
какой пруф? это же к тебе вопрос про внуков.

а так - тебе лень погуглить, что будет с имуществом, если у бабушки нет наследников?

Стаття 1277. Відумерлість спадщини

1. У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття орган місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини, а якщо до складу спадщини входить нерухоме майно - за його місцезнаходженням, зобов'язаний подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою.

У разі якщо на об’єкті нерухомого майна на момент відкриття спадщини знаходиться рухоме майно, що входить до складу спадщини, таке рухоме майно переходить у власність територіальної громади, якій передано нерухоме майно.

tank_ua 6 февраля, 10:14
что ЭТО ощутить на себе?

я, семидесятилетняя одинокая бабушка, отдающая всю пенсию за коммуналку и живущая нищенством, в качестве хобби буду пылесосить 3 комнаты? ОРЛИ?

Я все-таки надеюсь, что разум меня не покинет к 70, если туда доживу вообще.

za_tuzlu 6 февраля, 10:18
_
Я все-таки надеюсь, что разум меня не покинет к 70, если туда доживу вообще
_

Отож
п.с.
ответьте лучше выше по сути

Edited at 2019-02-06 10:21 (UTC)

tank_ua 6 февраля, 10:29
если про выморочное наследство - ответил, да и то вопрос не ко мне. ко мне по сути не нашел

а так смотрю на свою маму (далеко за 80, работает и на пенсию не собирается) - у меня есть все шансы сдохнуть вполне в своем уме. Даже если и нет - для этого есть соц. работники.

oldtortila2 6 февраля, 12:03
Достало нытье про бабушек. Мне 80 лет, пенсия 3,5 тыс. Субсидию не оформляла и довольна жизнью. Скулят, как правило, обеспеченные и привыкшие, что им все должны. Я выросла сиротой и от СССРа получила только орден трудового красного знамени.

olma2009 6 февраля, 17:46

И вы в 80 шота на компе соображаете? НЕ ВЕРЮ?


  • 1