?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Потомушо прикольный (c)Дякую Олегу Володимировичу Ляшко за те, що нарешті нагадав про себе і за те, що сьогодні добре показав, як гівняний парламент може впливати на наше життя, навіть коли з президентом поки що все гаразд. А він може - легко.

Це ті самі гівнарі, яких ми вибрали "по приколу" чи з "протестного голосування", а тепер вони по приколу вам зруйнують медреформу, наприклад. А потім ще щось придумають. Поки всі ми сремось за те, хто за кого буде голосувати на президентських.

Шо, забули про "прикольних чувачків"?

А вони про вас ні.

Sergii Iesipov

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 5 февраля, 19:44
суглоб - тий, який приєднує великого пальця на лівій нозі. Через отаке розташування - вони гадають що це подагра, проте аналізи цього не підтверджують, а синтецію - "ну, пізніше підтвердять" - раз за пів року не підтвердили, то я все ж схильний думати, шо пан GP - трішки баран. Знімок змін не показав, принаймні той. що робили 3 місяці тому. Дякую, буду тнутись до ортопеда.
Що саме цікаве - думка про те, що раз м'язи працюють через один і суглоби видко мають не вірне навантаження мені приходили і я їх таки висловлював GP - проте він фахівець і вважає це нисінітнецею.

Edited at 2019-02-05 19:47 (UTC)

  • 1