?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Потомушо прикольный (c)Дякую Олегу Володимировичу Ляшко за те, що нарешті нагадав про себе і за те, що сьогодні добре показав, як гівняний парламент може впливати на наше життя, навіть коли з президентом поки що все гаразд. А він може - легко.

Це ті самі гівнарі, яких ми вибрали "по приколу" чи з "протестного голосування", а тепер вони по приколу вам зруйнують медреформу, наприклад. А потім ще щось придумають. Поки всі ми сремось за те, хто за кого буде голосувати на президентських.

Шо, забули про "прикольних чувачків"?

А вони про вас ні.

Sergii Iesipov

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
j_hy 5 февраля, 16:52
формируемый институт семейных врачей, без привязки к прописке, с возможностью записи по интернету - это "ничего нового"?

rvun 5 февраля, 17:13
Система норм з сімейними лікарями, але хай рухають трохи швидше далі, бо як треба втрапити до профільного спеціаліста - то принаймні в нас це якось туго, кругом посилають і хз шо хочуть. А з сімейними цілком норм, проте це все ж ті ж самі терапевти, які можуть встромити градусні і поміряти тиск - воно потрібно, але потрібно трохи більш.

e_1_off 5 февраля, 17:41

Встромити градусник та поміряти тиск здатна медсестра.
А лікар загальної практики повинен лікувати 80% того, з чим зараз ходять до вузьких спеціалістів.
У нас, поміж іншим, так багато лікарів на душу населення і при тому скажені черги на прийомах, ще й тому, що пацієнти йдуть до п'ятьох вузьких спеціалістів коли мають йти до одного GP, а замість GP сидять диспечери, які тупо на заморочуючись розпихують людей по вузьким спеціалістам.


rvun 5 февраля, 17:48
Ну, я вже плюнув на Ляшка в тві. Ніби поки іншої підтримки Супрун не потрібно. Ну і я знаю - хай влаштують "диспетчерам" перепідготовку - раз реформа, шоб вони могли 80%. Ми ж тіко за, 55 млрд (ми з вами колись обговорювали) - звістно не надто великі гроші, але можна й за них влаштувати якусь переподготовку. Власне - з тих, з ким я мав справу - нормальні лікарі, про градусник і тиск - це я марно завернув. Ну але шось ніби вірно прописують, а ефекту немає, через те ніби хочеться до профільного спеціаліста, але тут вже за старою схемою - гроші в дзьоба і до того, кого порадять як такого, що може допомогти.

e_1_off 5 февраля, 18:08
Хе хе. У нас не тільки лікарям, але й пацієнтам треба "профільну перепідготовку". Бо "хочеться" то не показання. І, як реформу доведуть до кінця, то коли у вас будуть показання "хочеться", то гроші будуть в дзьоба за новою схемою повністю офіційно. Бо, на відміну від GP, до яких ви отримуєте наче абонемент, спеціалізована допомога буде уся платна і дорога, просто вам її - якщо є показання - буде оплачувани НСЗ. А якщо нема показань, але "хочеться" - то гроші в дзоба.

А на перепідготовку технічно ніяких особливих додаткових видатків не треба - бо у нас до пизди всіляких післядипломних кафедр для лікарів, та навіть дві цілих "медичних академії післядипломної освіти" в Києві та Харкові. Де, згідно з правилами переатестації лікарів, кожен лікар повинен навчатися і начебто навчається щонайменше в середньому раз на два роки. Тільки там зараз сидять персонажі богомольчиха стайл і бздять реформи аж всираються.

rvun 5 февраля, 18:31
я тіко за цих GP - але з GP шось немає ефекту. Самі лікарі кажуть - нема ефекту - сходи до ше пари лікарів. Ну але внас все ж роблять по-іншому (і що саме цікаво - що це діє) - ми слухаємо знайомих з тими самими болячками і йдемо до лікарів, які їм допомогли. Хай з усім вправляються GP, але ж ви тіко самі написали про диспетчерів. Звістно, аби це було про реплячі двері, чи про покрашені стіни - то ха й би. Але поки ви проведете реформу я можу зіграти в ящик, через те я покопціоную, хулі робити.

e_1_off 5 февраля, 18:54
А знаєте, яка оборотна сторона лікарів-діспечерів? Те, що в людини немає лікаря-інтегратора. Кожний олог або відкида пацієнта - "мого нема" - і досвідос, роби що хочеш, або лікує "своє" і тільки "своє".

При чому доходить до смішного: я на власні очи бачив, наприклад, як кардиологи півроку лікували стенокардію людині з камнями в жовчному. Бо в людини "боліло серце" і людина вирішила, що їй треба до кардіолога, послухала знайомих та пішла до лікарів, які їм допомогли.

А насправді обирати самому до якого вузького спеціаліста йти - це все одно, що обирати самому, які таблетки пити.

rvun 5 февраля, 19:00
ем, я не стану благородно витягати ноги, аби простимулювати нашу медицину, шо б ви не розповідали. Мене непокоїть суглоб на нозі, яка після травми спини має парез, 2 рази аналізи на сечову кислоту показали нормальний її рівень і я хочу піти до ревматолога. Я хз - GP хороші люди, але чомусь не хочуть направити мене ні до хірурга, ні до ревматолога, а я вже до них з різною частотою шниряю пів року. "В Криптона був шанс"(с) Супермен.

e_1_off 5 февраля, 19:30
"І цей труп є тому живим прикладом".

Взагалі-то коли "суглоб", то спочатку треба розібратися, чи є в тому суглобі взагалі щось. Тобто навіть якщо йти до вузького, то до ортопеда. А потім вже, коли буде видно, що в тому суглобі і чи є там щось взагалі, тоді вже шукати чому: тобто здавати аналізи на щось, ходити до ревматологів і те де.

Взагалі одна з найскладніших для української медицини проблем - хронічний біль. Бо хронічний біль то проблема мультидісціплінарна і часто функціональна. А діспечери та ологи не вміють в мультидисциплінарність. А пацієнти не розуміють функціональних розладів та реабілітації.

Наприклад, якщо нога є паретичною, то найвирогідніша причина хронічного болю в коліні цієї ноги - то порушення постави та ходи внаслідок парезу. Бо при парезі, навіть неважкому, розподіл ваги на кістки та суглоби змінюється, що часто призводить до перенапруження м'язів та хронічного травмування. І тому треба дослідити суглоб за допомогою знімків (якісного рентгену цілком достатньо) і, якщо щось знайшлося, то розбиратися з ним, а якщо ні, то вдатися до фізичної реабілітації та/або ортезів, а не шукати в темній кімнаті чорну ревматологічну кішку, якої там нема.

rvun 5 февраля, 19:44
суглоб - тий, який приєднує великого пальця на лівій нозі. Через отаке розташування - вони гадають що це подагра, проте аналізи цього не підтверджують, а синтецію - "ну, пізніше підтвердять" - раз за пів року не підтвердили, то я все ж схильний думати, шо пан GP - трішки баран. Знімок змін не показав, принаймні той. що робили 3 місяці тому. Дякую, буду тнутись до ортопеда.
Що саме цікаве - думка про те, що раз м'язи працюють через один і суглоби видко мають не вірне навантаження мені приходили і я їх таки висловлював GP - проте він фахівець і вважає це нисінітнецею.

Edited at 2019-02-05 19:47 (UTC)

rvun 5 февраля, 20:12
Дякую, цілком можливо, хоча ніби і не все схоже на опис. Проте самостійно я таке не здатен діагностувати, а поки тий GP - прописав стероіди. Я ж кажу - наші терапевти - трохи віслюки, бо хто ж ще йде в терапевти? Може років за 10-15 з них і будуть GP типу Хауса, але я поки сумліваюсь, шо стару собаку можна навчити нових хвокусів.

zlojcrash 5 февраля, 18:00
Ну не отрицая самой необходимости и полезности медреформы - делают у нас ее порою "как всегда":
С нового года педиатры не ходят (официально) по квартирам, а больного ребенка сказали или вести в поликлинику, или забирать на скорой. - В принципе логично.
Температура 38,1, забирать на скорой - нет смысла. ОК, поликлиника недалеко, дойдем как-нибудь, но надо на сайте записаться. "Извините на сегодня мест в очереди нет".... "И на завтра мест нет...." Через 2,5 суток температура будет как раз для забирания скорой. Благо уже опытный, дал обычный набор лекарств - вычухалась. Но вот эта невозможность нормально записаться - это совсем не гуд.
Такая же непродуманность сейчас с реформой платежей за электричество - старую схему сломали, а новая пока не работает.

b_503 5 февраля, 18:19
Вот это да. Пошёл в поликлинику к ЛОРу, отправили в 5 кабинетов перед походом к самому врачу, так как я "несколько лет там не появлялся". Плюнул, пошёл к частникам. Пятнадцать минут, и нормально слышащее ухо. А в поликлинике бы пришлось пару часов в очередях стоять.

proydisvit 6 февраля, 13:24
не надо трындеть. с температурой- вызывай скорую. очередей в поликлиниках нет, потому что все идут по записи строго на своё время. разумеется, хватает дебилов, ко орые ломятся, патамуша им нада

b_503 7 февраля, 12:02
Щито? С каких пор у нас отоларинголог занимается тем чем должен заниматься терапевт?
Тем более с температурой можно добраться и самому, если там не больше 40.

очередей в поликлиниках нет, потому что все идут по записи строго на своё время
У меня для вас новости, сударь. Просто покиньте ненадолго столицу или обласной центр где более 200к населения, и увидите насколько в поликлиниках нет очередей.

  • 1