?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ну не підар?Ляшко-Ляшко... Щоб тобі ніжинські огірочки молоком запивати, та імодіум в аптеках закінчився.
Хизується у ФБ тим, що його шістка Мосейчук "виграв" суд у Супрун, у результаті чого в.о. міністра охорони здоров`я відсторонено від виконання своїх обов`язків на час розгляду справи.
Юрист першокурсник пояснить, що це "рішення" першої інстанції можна скрутити у трубочку і засунути Ляшку туди, де, вочевидь, знаходиться його мозок. Бо воно не вступить у силу з причини того, що буде апеляція. У ході якої це рішення скасують - і ахметовський вилоносець про це добре знає. Виграти суд по суті йому теж не вдасться, бо від цього позову на 10 км тхне передвиборчим піаром.

А ще депутатська скотиняка вульгріс зриває голосування ВР щодо внесення до Конституції змін про закріплення в ній курсу України до НАТО і ЄС - от і все, що треба знати про цього "борцуна за справедливість". Борцуна, який, виявляється, працює не тільки на Ахметова, але й на медичну мафію.Агов, хто ще на газі та здоров`ї людей не піарився? Зеленський, виходь вже, твоя черга!)
Але то все добре. Люди не дурні, а ця камарилья у передвиборчих піруетах ще стільки раз потрапить у халепу, що Порошенку залишиться спуститись у долину і... Проте нам своє робити. Шануймося!

Helgi Sharp

#ПідтримуюСупрун.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
marusialimovak 5 февраля, 14:49
Он вышел из коалиции.
Да,и таки он пидар в хорошем и в плохом смыслах.
Дважды пидар.
В русский алфавит ввели знак "дабл ять" https://www.google.com/search?q=%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA+%D0%B4%D0%B0%D0%B1%D0%BB+%D1%8F%D1%82%D1%8C+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-ab&sa=X&ved=2ahUKEwi3jsO266TgAhULqYsKHSwBAMgQsAR6BAgFEAE&biw=1366&bih=914 ,пора в украинский вводить знак "дабл пидар".

Edited at 2019-02-05 14:51 (UTC)

  • 1