?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Головна зброя росії у всі віки це не армія і танки

Ії зброя — відсікання в стані ворога нації від населення.

Кожна зграя - вовків чи левів - ділиться на альфа-самця, альфа-самку, іноді ще бета-особин, і велику группу рядових. Коли приходить інший лев, він вбиває чи виганяє вожака і весь прайд вже належить йому.

Ось саме це у всі віки робить росія. Розколює, а не бореться з усією зграєю. Знищує вплив лідерів нації на населення. Так вони робили, коли вигнали Мазепу і стали знищувати "мазепинство" - тобто націю. Так вони боролися проти "українського буржуазного націоналізму" в СССР. Так вони роблять і зараз, знищуючи вплив "майдаунів-бєндєровцев" на "нармальних украинцев". "Нормальні українці" це для них малороси, котрі не мають жодних думок про національну самоповагу і окремішність. Як тільки "нармальний українец" починає їх мати, він автоматично становиться "прєдатєлєм".

Як тільки вплив Мазепи падає, у розколотих групп населення раптом з'являється свій вожачок, котрий кожен тягне у свій бік.

Так от це головна їхня зброя. Знищивши вплив нації на населення, вони згодом підкорюють населення і вводять його до складу орди на правах раба і гарматного м'яса.

От саме зараз ми проходимо цю небезпечну стадію, коли вплив національного на населення ослаб, населення наше розкололи, нав'язали своїх вожачків і зараз один із таких вожачків може прийти до влади.

Основа ворожої безперервної інформаційної психологічної операції проти нашого населення це страх.
___

Страх це первісна емоція закладена в нас для виживання. Вони її вміло використовують.

*Цигани з їхнім "мамка вмре" - завдання шокувати, а потім ти винесеш все золото з хати.
*Поїзди бандеровцев - реально ходили зустрічати ці поїзди і самі винесли Крим Кремлю.
*"Відіш как тебя Порошенко твой бросіл" - нашим полоненим.

Звичайна психотерапевтична допомога людині після переляку це просто роз'яснити природу цього явища. Коли людина розуміє принцип, вона перестає боятися.
___

Кремлю потрібно постійно нас лякати. Це вони і особисто путін прекрасно засвоїли на вибухах будинків в 90-х.
Наляканим населенням дуже легко управляти.

Під час Майдану вони лякали нас поширюючи підозри - "схоже наші лідери нас зрадили". Люди боялися, що Кличко, Яценюк, Тягнибок пішли на сепаратні переговори з Януковичем і "зливають Майдан". Тут працював віковий комплекс про "зрадливість українських еліт".

Сам яник, як уголовник і бандит, теж добре засвоїв, що жорсткий наїзд відмінно працює перед переговорами. Тому Майдан залякували нападами на активістів, вбивствами, зникненнями, кримінальним переслідуванням.

Потім почалась війна і кремлівські інформаційні війська почали кидати сюди відео з нашими загиблими, з кадрами їхніх розтерзаних тіл, відео з безпомічними військовими захопленими в полон. Це було звичайне залякування українського суспільства.

Тоді багато українців зазнали травмуючої ситуації, шоку. Була справжня істерія про злив Маріуполя, Дебальцево, і навіть про навмисне вбивство Порошенком патріотів у котлах, бо вони йому заважали.

Налякана людина легше вірить. Шторка критичного мислення падає і легше вкинути наступну думку. Але потім зі стабілізацією фронту шок спадає і компьютер після травми починає стикатися з критичною помилкою і шукати підтвердження своїй ірраціональній думці. Тому українцям як по команді підсунули офшори, Мальдіви, "влада не хоче міняти полонених", фальшивий "лист Лоліти" і тд.

Майже всі активні засівачі зрад зв'язані напряму з кремлем, або з біглими регіоналами, котрих кремль контролює, тож контролює і їхніх людей тут. Один герой "що прогнав януковича" стрибав до російських військ в окоп з криком "нє стреляйтє! я свой!". Гнап працював з Арбузовим і Клименко ще в Донецьку. Лещенко на квартиру нарозслідував. У єврооптимістки Заліщук папка - фігурант справи про обнал в банку Капітал краденного Клименком. Пускатєль газів Дубінський пишається дружбою з Портновим і Гужвою. І тд.

Ось так працював Кремль ці 5 років.

Ось це - основа кремлівської стратегії по усуненню нашої влади і приведенню своєї. Зараз розвідка США, наша Зовнішня Розвідка та СБУ повідомляють про втручання РФ в наші вибори проти нинішньої влади.

Тож ми на найближчих двох виборах проходимо найнебезпечнішу стадію нашого протистояння. Якщо ми виграємо, як переграли кремль по всім третім майданам, міхосборищам, зброї для савченко і рубана і тд, ми змусимо Кремль до внутрішнього перевороту. Московські еліти отримають остаточне підтвердження програшу Путіна по Україні. Вони його знищать. Після цього відкриється нове поле можливостей аж до можливого розпаду РФ.

Але якщо їм вдастся змістити керівництво країни-жертви, то це вдихне в них надію на успіх і нам доведеться боротися знов.

Джон Смит


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Uladzimir Darożka 4 февраля, 19:30
Опа, правдорiбль. Иди нахуй, правдорiбль.

trots1991 4 февраля, 18:49
"Ось так працював Кремль ці 5 років."

Це все правда. Але є таке враження, що ПАП та особливо його оточення їм у цьому добряче допомагали...

Edited at 2019-02-04 18:50 (UTC)

bumblini 4 февраля, 18:57
Джон конечно аналитик, но с Мазепой явно перегиб. Хотя для красивого словца и наврать не грех.

Vitaly Trots 4 февраля, 19:45
Кацап, иди нахуй. Тут водки нет.

(Удалённый комментарий)
dbmann 4 февраля, 18:58
щас два ольгинца выше на раз два любой текст раскритикуют.

упд: пока писал, подтянулся третий.

зы: Игорь, не слишком ли долго на этот раз живет правдорубль?

Edited at 2019-02-04 18:58 (UTC)

(Удалённый комментарий)
ban_derivets 4 февраля, 20:40
Оно все так, конечно, но, все-таки, не все. Большое влияние имеет вытравливаемый десятилетиями навык анализировать. Устают человеки. Хочется шариковской простоты. Манипуляция отсталостью в сумме с усталостью дают свои плоды. Проблема серьезнее, чем кажется на первый взгляд.

rvun 4 февраля, 22:27
>>"мамка вмре"
Коли мені загнала отаке циганка після того, як роком раніши мамка таки вмерла і я пішов в хату і розповів татові - то цигани наший район просто минали окружними шляхами, бо тато були добрі, розумні, але негідників пиздили аж поки дух вон не йшов. Циганку забрала швида, а тата навіть не тягали.

rvun 4 февраля, 22:31
Добре Джон Сміт пише.

waryag72 4 февраля, 22:51
Хуйня какая-то написана.

bumblini 5 февраля, 0:52
Да не просто хуйня, а хуйня полная. Вот сколько раз уже разные великие державы пытались победить Россию за многие века?
Великая Орда пыталась - где сейчас эта орда?
Великие Тевтонцы пробовали - это можно и не вспоминать.
Великая речь Посполитая повыёбывалась, а в результате на 300 лет стала частью Российской империи.
Великий Карл 12 всю Европу прижал, а пизды огрёб и спёкся.
Великий Наполеон всю Европу и часть Африки прикрутил, но от русской пиздюлины загнулся.
Гитлер прикрутил всю Европу и его войска стояли аж в 30ти км. от Москвы , но в итоге пал Берлин.
Где всё величие этих держав? Да разнесли всё это величие в прах воины российские.
Нету больше величия держав, посягнувших на Россию, а Россия стоит и стоять будет.
Примерно так.
А вот новая Украина лично меня очень сильно огорчила.

aquabresh 5 февраля, 15:18
В раше дети массово тонут, горят, заражаются мегаглистами. Вот этой хуйней не желаешь огорбатиться? А то, что тут написано - просто не по твоей мозге.

igorsova 5 февраля, 2:28
Чудово. Саме такий чіткий аналіз тактики р.федерції повинен транслюватись українському глядачу на всіх медіа ресурсах.

  • 1