?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Міністерство прокрастинації України

На зв'язку Перший вершник Партії «Демократична Сокира» Юрій Гудименко, і я маю для вас новини.

Як ви пам’ятаєте, наприкінці грудня минулого року Партія урочисто передала до Міністерства юстиції України 12152 (прописом: дванадцять тисяч сто п’ятдесят два) підписи за реєстрацію партії, чек, який підтверджував сплату чверті мільйона гривень відповідного збору, і повний перелік документів, які вимагає держава для офіційної реєстрації політичних партій. Ті, хто були присутніми на урочистій передачі документів до міністерства, пам’ятають, що всі папери зайняли величезну коробку: близько трьох із половиною тисяч аркушів паперу плюс чотири сотні електронних підписів на CD-дисках бонусом. Ще раз: більше трьох тисяч аркушів паперу. Більше. Трьох. Тисяч.

Держава в особі Міністерства юстиції, згідно чинного законодавства, бере на себе зобов’язання за 30 робочих днів розглянути всі документи, які передає потенційна партія, і або підтвердити наявність і правильність усіх паперів наданням томосу, тобто тьху, документу про реєстрацію юридичної особи і внесення її до реєстру політичних партій, або відмовити з якихось причин. Є і третій варіант: за особливих обставин можливо подовження терміну ще на 15 робочих днів, а після них – або підтвердження, або аргументована відмова, що може бути оскаржена у суді.

Запам’ятали? Запам’ятали.

Сьогодні ми у черговий раз зателефонували до Міністерства юстиції і запитали, як там наші папери, бо календарний місяць з моменту подачі документів вже сплив і міністерству до закінчення передбаченого законом строку відповіді залишилось лише декілька робочих днів. І те, що ми почули, вимусило нас написати про це публічно.

Ми почули, що наші документи ще навіть не починали розглядати. Ми почули, що вони навіть не в курсі, що там як, яка партія, які строки, ви що. «Ну ви ж розумієте, що це багато роботи, не менше тижня працювати!» – так, ми розуміємо, що роботи багато, але у вас немає тижня. Закон вам не дає цього тижня. Закон вам дає п’ять робочих днів, що залишились. За ці п’ять робочих днів вам треба обробити 3377 аркушів із підписами, заяву про реєстрацію, протокол, реєстр осіб, проаналізувати програму та статут партії, перевірити квитанцію і ще 458 електронних підписів бонусом. Це близько 3,5 тис аркушів паперу плюс декілька оптичних дисків. Так, це до біса роботи. До біса. І у вас залишилося лише п’ять повних робочих днів на ці тисячі аркушів, і ви нам кажете, що навіть в очі цих паперів не бачили і працювати не починали?..Шановне Міністерство юстиції України. Шановний пане Міністр юстиції Павло Петренко.

Партія «Демократична Сокира» має за честь заявити наступне.

Перше. Партія «Демократична Сокира» сумлінно виконала всі вимоги чинного законодавства щодо реєстрації політичних партій. Ми проїхали десятки міст, ми виставляли палатки, ми збирали підписи, ми проводили зустрічі, ми працювали з волонтерами, які допомагали нам – безкоштовно! – збирати підписи, ми відкрито і прозоро зібрали більше ніж чверть мільйона гривень з тисяч прихильників, аби сплатити внесок за реєстрацію, як того вимагає закон. Ми мали б слугувати прикладом того, як треба реєструвати партії, бо всі ми розуміємо, і ви, пане Міністр, у першу чергу, що таких, як ми, небагато – найчастіше партії просто перекуповують, змінюючи назву і склад керівництва, і це аж ніяк не позитивно впливає на розвиток демократії і прозорої політичної гри в Україні. Ми зробили все чесно, прозоро і відкрито, тож маємо повне право вимагати до себе аналогічного ставлення.

Друге. Ми впевнені, що за п’ять робочих днів ваше Міністерство фізично не здатне обробити таку кількість документації. Це нереально. Тож ми можемо прогнозувати лише один із трьох можливих варіантів розвитку подій: або ви збираєтесь зареєструвати нас, навіть не перевіривши документи – а це, пане Міністр, неправильно з будь-якої точки зору, хоча ми ніяк не зможемо довести, чи перевіряли ви щось, і цей факт знаємо і ми, і ви; або ви збираєтесь не маючи на те жодних реальних причин продовжити строк розгляду документів на 15 робочих днів, тим самим цуплячи у нас три календарні тижні, які ми могли б використати із користю для партії і країни, розбудовуючи вже офіційну партійну структуру – і цей варіант, пане Міністр, також виглядає як мінімум непрофесійно; і третій варіант – ви вже прийняли рішення нам відмовити під будь-яким приводом і просто тягнете час, але – підкреслюємо – ваші співробітники ще навіть не починали обробляти тисячі аркушів паперу із підписами і документами, тож ми геть впевнені, що в цих умовах відмова у реєстрації Партії «Демократична Сокира» може мати лише політичні, а отже, аж ніяк не законні причини.

Третє. Виходячи із вищезазначеного, Партія «Демократична Сокира» офіційно інформує шановного Міністра юстиції України і всіх відповідальних працівників Міністерства юстиції України, що ми готові до будь-якого розвитку подій. Партія «Демократична Сокира», від імені сотень волонтерів, тисяч жертводавців, і більш ніж дванадцяти тисяч прихильників, які добровільно залишили підписи для реєстрації партії і зібрали необхідну суму для внеску, попереджує пана Міністра, що ми не сприймаємо нинішню ситуацію із реєстрацією партії як законну і адекватну. Партія «Демократична Сокира» вимагає розгляду документів щодо реєстрації партії у строк, що передбачено законом, у форматі, який передбачено законом, і надати аргументоване рішення у формі, передбаченій законом. Всі спроби затягнути прийняття рішення, відмовити без належної аргументації, а також пропозиції «пад’єхать дагаварітся» отримають відповідну реакцію Партії у межах, передбачених чинним законодавством.

Міністрів багато. Сокира – одна.

Від імені Партії «Демократична Сокира»
Перший вершник
Юрій Гудименко.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trots1991 1 февраля, 16:28
Кто-нибудь может пояснить, почему при лучшем "Гаранте Конституции" в министерствах и ведомствах работают всякие пидарасы люди с низкой социальной ответственностью?!

ircmaan 1 февраля, 16:32
Потому что никто на блюдечке не вынесет. Надо постоянно и десятки лет давить и воспитывать. И кнутом и пряником. Вырастет второе поколение и третье, уже сильно получше.

trots1991 1 февраля, 16:39
А может для начала нужно назначать на ответственные должности толковых людей?

ircmaan 1 февраля, 16:43
Последнее время показывает, что таких исчезающе мало - подходящих именно на это место. Время универсалов прошло. Мало быть просто хорошим человеком.
Я вас понимаю.
Но я реалист. Работать надо с тем, что есть.

trots1991 1 февраля, 16:56
О_о Что значит "с тем, кто есть"?! Назначить на высокую должность с хорошей зарплатой непрофессионального дебила, и потом "работать с тем, что есть"? О_о

Ну и насчет "таких исчезающе мало" - тоже неправда. Профессионалов полно, и найти толкового человека "именно на это место" - не проблема, зарплаты сейчас в министерствах достаточно конкурентоспособные.

Проблема, как я уже сказал, в другом - назначения идут не по принципу профессионализма, а по принципу лояльности. + опять "кумовство" расцвело вовсю.
Не то чтобы это придумала "злочинна влада" - это было всегда, просто сейчас стало особенно заметно (т.ч. в силу бОльшей "прозрачности власти (что есть хорошо), а также "оппозиционности" большинства СМИ).
Ну и недолюстрация сыграла свою роль - коррумпированных профессионалов разогнали, а на их место набрали лояльных долбоебов (отчасти тоже коррумпированных). Есть конечно позитивные исключения (и их не так мало), но общая тенденция печальная.

З.Ы. Если Петя проиграет (что плохо для страны, ящитаю) - виновата в этом на 90% именно его кадровая политика.

kat_koshechkina 1 февраля, 19:38
Как правило, хорошие руководители уже хорошо руководят своим делом и им это интересно.
Миф о большом количестве опытных управленцев - ложь.
Абсолютное количество опытных и знающих нишу людей - ситуативные приспособленцы, и источник такого положения вещей - среда.

besus 5 февраля, 8:39
С хорошей зарплатой, говорите? Это с какой? Гугление дает порядка 60 тысяч гривень. До налогов, да.
У меня, вообще не управленца, больше. Нормальный управленец будет с этого дохода ржать дальше, чем видеть. И это при том, что официально нельзя совмещать владение бизнесом и работу министром.

ibigdan 1 февраля, 16:38
потому что Конституция гарантирует разделение ветвей власти.

trots1991 1 февраля, 16:44
Да, я в курсе. Но все-таки Президент имеет непосредственное отношение к формированию правительства (даже сугубо в рамках конституционных полномочий).
А у нас, помимо прочего, есть еще про-президентская коалиция в Раде, составляющая большинство. Или Петя уже не контролирует блок имени себя?

Тут дело не в "разделении ветвей", а в осознанной кадровой политике - люди назначаются не по принципу профессионализма, или хотя-бы элементарного интеллекта, а по принципу политической и/или личной лояльности.

tank_ua 1 февраля, 16:52
ну тут ветка одна - исполнительная.

вопрос в другом - штат минюста не поменялся - как были с девяностых - так и остались. тупо менять не на кого, на ту зарплату адекватных юристов нет...

lighthole 1 февраля, 20:01
я конечно не отрицаю возможности латентного влияния и давления со стороны Пороха. Тем более что он умелый игрок закулисных игр. Но портфели кабмина это торг между президентом и фракциями парламента за каждый конкретный портфель. посему ну просто к бабке не ходи порох не имеет прямого влияния на ВСЕХ министров. просто физически.даже если хотел бы,а он наверняка хотел бы.

trots1991 1 февраля, 20:48
На ВСЕХ - наверно нет. Но на подавляющее большинство - однозначно имеет.

"Латентное" влияние и не нужно - у блока имени Пороха (с НФом) большинство в Раде.

lighthole 1 февраля, 21:16
чей то мне кажется что над мвд у него нет неограниченной власти. а текущий статус кво просто результат компромисса некоторых группировок.

trots1991 1 февраля, 21:37
Неограниченной у него и не должно быть - Петя все-таки не сталин :)
Но, что касается МВД - Аваков же вроде считается человеком из "команды", разве нет? Да и вообще, на общем фоне как раз к МВД у меня минимум претензий, а мелкие шалости с прости...господи заместительницами вообще не в счет :)

a_s_k_e_t 3 февраля, 12:42
Вот вообще нет. Аваков ненавидит Порошенко.

А сколько там еще всяких подводных течений и микрогруппировок...

И никакого большинства у БПП и НФ нет. Там существенная часть только числится, не говоря уже про то, что эти фракции имеют кучу расхождений.

  • 1