?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороший министр, и инициативы интересные

Владимир Завгородний: Нет, ну это конечно безобразие. Никуда не годный министр.

Сначала она научила ваших детей мочить Манту.
Потом сказала, что йодные сетки не помогают от гриппа.
Потом она замахнулась на наши банки! Слава богу, удалось отстоять трёхлитровые.
И, кажется, разрешила не чистить уши ватными палочками, но это не точно.

А теперь видишь, что происходит.

А если серьёзно, то надо подписывать.
Тем более, целый министр просит.

Уляна Супрун: Застосування наркотичних речовин в будь-яких цілях, навіть в медичних — складна тема. Тому нею легко зманіпулювати, навіть коли йдеться про життєво необхідну допомогу пацієнтам.

Вчора на сайті Верховної Ради зареєстрували петицію з вимогою внести зміни до законодавства, щоб канабіс можна було використовувати у медичних та наукових цілях. Чи виправдане таке використання? Науковці, лікарі та пацієнти по всьому світу кажуть, що так.

Медичний канабіс допомагає полегшити страждання пацієнтів та нормалізувати самопочуття при низці тяжких захворювань і станів. Тому використовувати його у медицині, звісно з певними застереженнями, нормальна світова практика.

Медичний канабіс має безліч доведених лікувальних та паліативних ефектів, і дозволений, наприклад, в 25 штатах США, Австралії, Канаді, його використання давно врегульовано в багатьох європейських країнах. В Ізраїлі, Румунії, Македонії та Пуерто Ріко канабіс заборонений, проте дозволений у випадках невиліковних хвороб.

Щодо України, то в нас повністю заборонено використання медичного канабісу в лікувальних та наукових цілях. Хоча застосування таких препаратів допомогло б майже двом мільйонам громадян, які страждають від хронічного болю та інших розладів (https://goo.gl/Yx9Mtw).

Чому канабіс дієвий у лікуванні? Науковою мовою це пояснюється так:

Рослини роду Cannabis містять активні речовини — канабіноїди. Найбільш вивченими є тетрагідроканабінол (ТГК) та канабідіол (КБД).

Їхня дія відрізняється: ТГК має виражені психотропні ефекти і збуджує нервову систему, це активна речовина “трави” чорного ринку. КБД майже не має психотропної дії, знеболює, розслабляє і гальмує. В медичному канабісі переважає КБД.

Для того, щоби речовина на нас подіяла, наші клітини мають бути до неї чутливими, тобто мати певні рецептори. Звідки в нас рецептори до наркотичних речовин? Бо наше тіло виробляє схожі молекули – ендоканабіноїди, себто внутрішні канабіноїди. До них чутливі різні типи клітин: нейрони, клітини кишківника, сполучних тканин, ендокринних залоз та імунної системи. Система ендоканабіноїдів залучена в процеси сну, апетиту, заспокоєння і пам’яті. Вважають, що мігрень, фіброміалгія і синдром подразненого кишківника є наслідком браку ендоканабіноїдів (https://goo.gl/53vrck).

Є різні способи споживання канабіноїдів: масла, таблетки, мазі, куріння та вапоризація. Дітям в разі епілепсії прописують пероральний прийом канабіноїдів. (https://goo.gl/UgjwZ7).

Медичний канабіс застосовують в таких випадках:

◾ Хвороба Альцгеймера. Є істотні докази того, що регулярне помірне споживання канабісу допомагає сповільнити прогрес хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних хвороб (https://goo.gl/RdtYVb, https://goo.gl/yTTMZf).

◾ Рак. Головною цінністю медичного канабісу є паліативна допомога онкохворим. Втім, клінічні дослідження на людях наразі показали можливість використання канабісу у лікуванні базальноклітинного раку (https://goo.gl/xZvYuc).

◾ Хронічний біль. Масштабні рандомізовані подвійні сліпі клінічні дослідження показали ефективність та безпечність канабісу при хронічному болі (https://goo.gl/sDY9QT).

◾ Синдром подразненого кишківника, в тому числі хвороба Крона та виразковий коліт. 50% пацієнтів із хворобою Крона повністю одужали, а 90% відчули значні покращення. (https://goo.gl/ehykN2).

◾ Розсіяний склероз. Канабіс ефективний і безпечний паліативний засіб при цій хворобі. Крім того, дослідження вказують на можливий лікарський ефект канабісу у відновленні мієлінових оболонок нейронів при МС (https://goo.gl/z233bf).

◾ Епілепсія в дорослих і дітей. Медичний канабіс знижує частоту і тривалість епілептичних нападів, в тому числі — в разі епілепсії, що не піддається медикаментозному лікуванню (https://goo.gl/ayt7KA).

◾ Нудота і блювання внаслідок хіміотерапії (https://goo.gl/BphfGx).

◾ В США медичний канабіс призначають також в разі пост-травматичного синдрому і глаукоми (https://goo.gl/dfwHj9).

◾ Є низка робіт, що вивчали ефективність медичного канабісу в разі тривожності, порушення сну, покращення апетиту в ВІЛ-інфікованих людей, депресії (https://goo.gl/5aFfGx).

Медичний канабіс має і побічні ефекти — запаморочення, байдужість, порушення пам’яті та звикання, вплив на серцево-судинні та респіраторні хвороби (https://goo.gl/v8ptNn). Звісно, перед будь-яким призначенням, лікар зважує користь та ризики застосування та виписує споживання таких препаратів лише за необхідності.

Доступ пацієнтів до препаратів на основі канабісу — це реалізація їхнього права на медичну допомогу. Важливо підтримати легалізацію застосування медичного канабісу в наукових цілях та медицині.

Сподіваюсь, що кампанія #ЗупинитиБіль не стане ціллю популістів і демагогів.

Долучайтесь та підписуйте петицію на сайті ВРУ: https://goo.gl/cRW1YW.
Ось інструкція як це можна зробити: https://goo.gl/bDkDFk


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dyxprotoykra 31 января, 19:24
Трава -не наркотик.Нехай росте!!!!

Да как так можно!

quaziking 31 января, 19:27
Она же отбирает хлеб у врачей. Такими темпами, население станет здоровым и врачи потеряют работу! Остановите ее кто-нибудь. Она предает своих... Как так можно: министр здравоохранения здравоохраняет население. И Порошенко с ней...

Edited at 2019-01-31 19:29 (UTC)

raigap 31 января, 19:29
Токо хотел сказать : трава не наркотик. Опередили. Считаю так и буду считать. Пусть мне кто-то докажет отчего водку можно , а траву нельзя. Тогда подумаю может быть ...

Edited at 2019-01-31 19:29 (UTC)

quaziking 31 января, 19:32
В США можно заказать все что угодно на сайте iherb .com (herb это медицинский вид растения. Он не подпадает под закон о наркоте (или сильно ослаблен, я деталей не знаю.) Знаю что я могу заказать оттуда все что угодно без каких либо проблем.

(Анонимно) 31 января, 19:47
Я скажу так: алкоголь по сравнению с травой просто чудовищный наркотик
Единственное, почему запрещена трава, так это потому что разорятся все алкогльные компании. Еще бы, стоимость травы при массовом производстве чуть дороже сена

pyton 31 января, 22:18
Ну спирт тоже копейки по себестоимости. Государство сумеет накрутить.

slavrik 31 января, 19:56
Очень хорошая инициатива.

alex_marochko 31 января, 20:09
Да и еще раз да.

serp_ukrop 31 января, 21:11
Коноплю использовали разные народы в течение почти 7000 лет, первое литературное упоминание о ней появилось в Китае примерно в 2800 году до н.э
Лекарства из конопли лечат рассеянный склероз, глаукому, депрессию, эпилепсию, мигрень, астму, склеродому, сильные боли, дистонию, воспаления пищеварительного тракта, геморрой, водянку, золотуху, туберкулёз лёгких, мастит, ревматизм, нарывы, ожоги и многие другие заболевания.
Но большому бизнесу фармацевтических компаний крайне не выгодно использовать коноплю в лечении, под запретом она лет 40 или 50 не помню

a_garvey 1 февраля, 2:47
Только вот та конопля, которую курили тысячи лет назад (да даже и двести лет назад) и та, которую потребляют теперь - это две большие разницы. А попутно конопля провоцирует психические заболевания и проблемы с мозгом (и не только с ним)

(Удалённый комментарий)
redanimatio 1 февраля, 8:21
Я только за.
Всерьез думаю, достигнув преклонного возраста иметь под рукой смертельную дозу какого-нибудь препарата с неболезненным летальным исходом. Очень не хочу доживать лежачим или на крайней стадии какого-нибудь старческого заболевания.

ircmaan 1 февраля, 0:01
вначале прочитал "Розсіяний склероз" как "российский склероз" и задумался

Edited at 2019-02-01 00:01 (UTC)

uasemperfidelis 1 февраля, 6:01
Знаю человека, который однажды выкурил косяк и больше никогда не вернулся из того измененного состояния. До сих пор хихикает где-то в больничке (если еще не умер).

begemot666 1 февраля, 8:12
А я знаю человека, который поехал на машине, попал в аварию, и до сих пор лежит в больнице в коме. Нужно срочно запретить автомобили!

(Удалённый комментарий)
redanimatio 1 февраля, 8:21
Не прокатит. Крымчане выставят такие цены, что дешевле в Амстердам летать будет)))))

igorsova 1 февраля, 11:04
Не маю нічого проти медичної марихуани, АЛЕ допоки лікарі продають навіть довідки про щеплення дітей, жодних кроків окрім пожиттєвого позбавлення ліцензії і посадки за ґрати СОТЕНЬ працівників медиків я навіть чути не хочу.

  • 1