Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Анальный воин

Німець, що долучився до ІДІЛ, заявив, що його використовували як секс-раба

28-тітній німець Герман Готліб прийняв іслам в 2014 році. Він мріяв стати воїном Магомета і 2015 року поїхав в Сирію, де приєднався до ІДІЛ.

Натомість, нові мусульманські брати тримали його більшість часу прикутим до ліжка, змушуючи перевдягатись жінкою, знущались і гвалтували його. Для того, щоб моджахедам було приєміше, його також змушували голити груди, фарбуватись і копіювати голос Мерелін Монро. Так він провів 18 місяців.

"Один командир сказав мені, що так я служу Алаху. Що бійці джихаду поважають мене і від мене більше користі прикутим до ліжка, ніж на лінії фронту", - каже Герман. Він з жахом згадує, що одного дня, після перемоги ІД, його гвалтували до 40 різних чоловіків.

Згодом його підрозділ прибув до Іраку. Там Готліб був звільнений урядовими військами і переданий Німеччині. На батьківщині він був заарештований за участь в терористичній організації і наразі очікує суду.

Джерело

UPD: Фейк, а жаль :)
World News Daily Report (WNDR) is a satirical fake news website, purportedly describing itself as an American Jewish Zionist newspaper based in Tel Aviv and dedicated on covering biblical archeology news and other mysteries around the Globe.

Tags: Идиотизм
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 47 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →