Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А питання лише до Порошенко

Продивився майнові декларації декількох претендентів на президентські клейноди.

Гриценко, який все життя перебував на держслужбі і живе на пенсію, виявився приблизно у десять (!) разів багатшим за Тимошенко, яка багато років просиділа на газових схемах, а зараз витрачає на свою кампанію майже стільки, скільки всі інші кандидати разом взяті.

Проте ви ніколи не дочекаєтесь, щоб зрадофіли почали обурюватись ломбардами леді Вінтер, квартирами полковника Мостового або офшорами лакея Коломойського. Їх реакція на сумнівну діяльність опонентів Порошенка зайвий раз доводить: проблема не в бажанні викоринити корупцію, як явище. З урахуванням того, що питання є тільки до Порошенка, проблема суто у прізвищах. Бо, як вєщає кремлівське телебачення, "аби не він".

І ще я помітив таку фішку: наші зрандобенеді в унісон з росіянами почали видавати як несумісне з ЕКОНОМІЧНИМ процвітанням України те, чим по праву пишається Президент - рухом до НАТО, томосом, армією, безвізом тощо. Йде створення такої собі паралельної реальності, щось на кшталт постійного повторення: "Пане Ющенко, ваша дружина американка"...

Хоча, як на мене, західний вектор у поєднанні з сильною армією і ментальною незалежністю - надійний фундамент, на якому ВЖЕ почала будуватись економіка. Надійний він тим, що його є кому захищати, східний "брат" не витягне з нього цеглину за своїм розсудом (бо таких цеглин там не буде), а західні "небрати" не маніпулюватимуть поставками будівельних матеріалів для його спорудження.

* * *
Поки набирав текст, побачив, що Зеленський опублікував передвиборчу програму: закінчення війни, перемога над корупцією, пряма демократія. Перекладаю на людську мову: мир на умовах Путіна, економіка за законами Коломойського, узаконена охлократія. А ще його основні обіцянки майже повністю співпадають з першими декретами картавого революціоніста у 1917 році. Що було потім, розповідати не треба.

* * *
Ми не можемо змінити те, звідки прийшли. Але можемо вибрати, куди йти далі. Тому включаємо мозок та з оптимізмом розпочинаємо новий тиждень. Поборемо.

Helgi Sharp

Tags: Политика, Тюлька
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments