?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

А в Демсокири є невелика, але приємна перемога до вечора п’ятниці

Учора Антон Швец видав епічний лонгрід про розкрадання газу на «Запорожгазі» та про те, як ця схема чотиричної давності започаткувала фіктивні завищення витрат газу усіма фірташевськими облгазами по усій Україні.

Та про героїчного Юрія Щукліна, який зібрав увесь необхідний фактаж порушень і дотягнув цю справу до реального провадження, за яким голові «Запорожгазу» Олегу Мізіку, тодішньому організатору цієї схеми, оголосили про підозру.

Цей пост набрав більше тисячі шерів та привернув увагу всієї країни до справи. І сьогодні сталось те, чого ми хотіли — в Жовтневому районному суді Запоріжжя Олега Мізіка усунули від посади на час слідства, як того й вимагав прокурор. Отже, різко зростає вірогідність, що підлеглі Мізіка почнуть активніше свідчити по оборудках свого шефа.Демократична Сокира


Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
qsonic 25 января, 19:36
Донбасс рулит! if you know what i mean)))

vasylb 25 января, 21:22
Прекрасно.
"... відсторонення від посади паралізує роботу Запоріжгазу" - це просто феєрично.

Vitaly Trots 25 января, 23:28
Крайне хуевый тот руководитель, в отсутствии которого нифига не работает. Таких надо сразу гнать с должности, не разбираясь.

vatnofob 25 января, 22:02
клас!! молодці!!

unkinderz 26 января, 8:55
"відсутність особи потерпілого"... Это какой-то ... пиздец.

a_s_k_e_t 26 января, 20:44
Всего 5 камментов. Перемога же не зрада...

  • 1