?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Перед російськими спецслужбами стоїть конкретне завдання «закрыть украинский вопрос» у 2019 році

У лісі за 10 кілометрів від Києва по житомирській трасі розташована заміська штаб-квартира Служби зовнішньої розвідки. Серед завдань спецслужби – добування за кордоном інформації, її аналітична обробка і надання першим особам держави для ухвалення правильних рішень.

У вересні 2017 року головою СЗР став кадровий дипломат Єгор Божок. До цього впродовж двох років він очолював місію України при НАТО в Брюсселі. У розмові не приховує: взяв курс на максимальну інтеграцію у західні спецслужби, щоб разом протистояти спільній загрозі – Росії. Для цього уже розроблено новий законопроект “Про зовнішню розвідку”.

В інтерв’ю Укрінформу Єгор Божок розповів про співпрацю з МІ6 і ЦРУ, про плани Росії залагодити “українське питання” і про роль свого попередника на посаді – Григорія Ілляшова – у розвалі спецслужби.

- Єгоре Валерійовичу, в Україні стартувала президентська кампанія. Чого слід очікувати від Росії, яка впродовж останніх років втручалася у вибори щонайменше п’ятьох країн-членів НАТО?

- Перед усіма російськими спецслужбами стоїть конкретне завдання «закрыть украинский вопрос» у 2019 році. «Закрыть» – означає повернути Україну в орбіту впливу Російської Федерації. І зробити це настільки надійно, щоб «никаких цветных революций» в Україні більше ніколи не відбулося. Для цього у Кремлі базуються на трьох сценаріях розвитку подій в Україні.

Перший — це реванш проросійських сил за підсумками президентських або парламентських виборів.

У разі провалу проросійських або тих, що влаштовують Росію, сил на президентських виборах, буде застосовуватися другий сценарій, а саме – внутрішня дестабілізація чи т.зв. «контрольований хаос», щоб силою змусити Україну прийняти умови, які висуває Кремль.

Третій сценарій – це військова операція. У разі неможливості застосування перших двох сценаріїв, у Кремлі не виключають відкритої військової агресії проти України.

Вірогідність реалізації 2 чи 3 сценаріїв є дуже високою. Які плани у Путіна, не знає ніхто, крім самого Путіна. Головне завдання Служби зовнішньої розвідки на цей рік – не допустити будь-якого втручання Російської Федерації у внутрішньополітичні процеси України.

- Які методи «задіють» в Україні?

- Це весь інструментарій специфічних впливів на супротивника, який є в арсеналі спецслужб: від кібератак до диверсій, підкупів, провокацій, впливу на громадську думку, дезінформації, пропаганди, застосування агентури, п’ятої колони, «корисних ідіотів»...

На спецслужби Російської Федерації спрямовані колосальні бюджети, які використовуються великою мірою для реалізації підривної діяльності в Україні. Ми отримали інформацію, що Кремль наказав на цей рік додатково виділити 350 мільйонів доларів своїм спецслужбам для роботи по втручанню у вибори в Україні.

- За вашими даними, на що підуть ці гроші?

- На все – проплату фейкових новин і підкуп, організацію провокацій, протестів, внутрішньополітичного тиску на керівництво держави, для підготовки кібератак... Завдання, що стоїть перед усіма спецслужбами Російської Федерації, – “кто угодно, только не Порошенко”. На думку російського політикуму, Порошенко єдиний, з ким не можливо домовитися про повернення України в орбіту впливу Росії. Він дійсно намагається увести Україну в когорту НАТО та ЄС і має кремлівський ярлик «русофоба». Забезпечений за останні 4 роки прогрес очевидний. Це визнається не тільки в Україні й на Заході, а й навіть в Росії.

І зауважте, що це зроблено в умовах військового протистояння з російським агресором. Тому в Кремлі розраховують, що будь-яке перезавантаження влади в Україні потягне за собою певний параліч державного механізму, доки вибудується нова владна вертикаль. Ця пауза торкнеться всіх сфер життя, у тому числі й військової організації, що дасть Росії вікно можливостей у кілька місяців для того, щоб безболісно окупувати Україну так, як вона намагалась це зробити в 2014 році. Для цього біля наших кордонів уже перебувають майже 50 тисяч російських військових з усім озброєнням і технікою. Ступінь їх готовності варіюється від 24 до 72 годин.

- Навіщо росіяни вирішили захопити українських моряків в Азовському морі?

- У Керченській протоці мав бути повторений сценарій Грузії 2008 року, коли російська армія змусила грузинські збройні сили застосувати зброю для самозахисту і це стало приводом до повномасштабної інтервенції на територію країни. Ви пам’ятаєте, чого тоді коштувало Грузії й міжнародній спільноті не дозволити російській армії увійти в Тбілісі.

Не треба бути мегарозвідником чи супераналітиком, щоб зрозуміти: провокація в Азовському морі готувалася. В Інтернеті з’явилося відео, зняте з російського корабля, який навалювався на український катер. Воно мало зафіксувати оборонний постріл українського корабля. Це мало стати легітимізацією: ми вистрілили, значить напали на російський військовий корабель – і у них є всі підстави для повномасштабної військової відповіді.

Наші моряки діяли витримано і не дозволили вчинити проти себе провокацію, яка могла призвести до серйозних наслідків. Через це президент увів військовий стан, щоб підготуватися до можливого нового витка агресії з боку Російській Федерації.

- Свого часу на високому політичному рівні звучали заклики до НАТО супроводжувати прохід українських військових кораблів Керченською протокою. На ваш погляд, чи готове зараз НАТО до подібної прямої конфронтації з Росією через інтереси України?

- Питання у тому, що НАТО, Україна і весь цивілізований світ не хочуть піддаватися на провокації Росії, покликані розв’язати війну. Ніхто не збирається симетрично відповідати. Головне, щоб світова спільнота знала, що реально відбувається.

Вся тактика Росії побудована на обмані. Якщо ми забезпечимо належну обізнаність світової спільноти з тим, що відбувається у Чорному і Азовському морях, Керченській протоці, цього буде достатньо для стримування агресії.

Росія максимально протидіє тому, щоб іноземні сили знаходилися поблизу Криму. Будь-який військовий корабель має можливість проводити розвідку. Але, окрім кораблів, є супутникова розвідка, авіація, безпілотники, на озброєнні НАТО є літак-розвідник “Global Hawk”, є взаємодія по лінії спецслужб. Це дозволяє нам і нашим партнерам по НАТО вести в акваторіях Чорного і Азовського морів цілодобовий моніторинг усіх процесів, що там відбуваються.

На сьогодні військові операції за кордоном – єдиний спосіб у російської влади підтримати авторитет всередині країни. Після анексії Криму до російської громадськості приходить протверезіння. Пересічні громадяни розуміють, що Крим - дороге задоволення, яке раніше утримували українські платники податків. Крим не прибутковий.

Також за останні чотири роки міжнародні санкції, які Путін називає “смехотворными”, позбавили російський бюджет 173 мільярдів доларів. Не знаю, наскільки “смехотворна” ця сума для Путіна, але, переконаний, для пересічного росіянина це шалені гроші.

там ще багато цікавого...

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
sly_mongol 25 января, 7:40
а когда они уже честно в слух скажут про "окончательное решение украинского вопроса"?

Oleksandr Zhuravlev 25 января, 8:05
зайди в чат-рулетку, там наслушаешься. От "вывезти всех на колыму" до "посыпать все хлоркой"

sly_mongol 25 января, 8:27
не-не, я про официальные заявления их политиков..

Слава Україні!

Виктор Викарный 25 января, 9:02
мышибратья, нє?

Re: Слава Україні!

sly_mongol 25 января, 9:05
угу

abbat81 25 января, 8:22
Дивно читати деталізований опис розташування заміської штаб-квартири Служби зовнішньої розвідки. Таке враження, що там вже приготовано багато дерев із гіляками.

tank_ua 25 января, 14:39
забей, бывшее кгб отлично знает месторасположение своих бывших активов в республиках ссра. если шо - там и знак висит - рибгосп))))

кстати, во время майдана похищенных беркутней тоже не просто так под Броварами находили. там "пионерлагерь".

ewrik 25 января, 14:22
Агитка, голосуй за Порошка, а иначе проиграешь.

tank_ua 25 января, 14:41
не так. Голосуй за кандидата, который хочет государственности Украины, иначе - сдохнешь.

а кацапы идут нахуй.

ewrik 26 января, 10:34
каждый из кандидатов хочет государственности. Кто же хочет управлять неуправляемым?
"а кацапы идут нахуй", а хохлы уже пришли.

tank_ua 26 января, 19:29
да ты шо?))))))))))))))

а где твой безвиз, кацап?
а на основании чего действует православная секта?
а как по поводу ограничения сроков на посту хуйла?

и т.д. и т.п.


ewrik 28 января, 14:38
как то так ))
россиянам можно без виз в 70 стран. С Шенгеном тоже нет проблем , заплати сбор и пожалуйста (СПб)
по расколу православной церкви мне фиолетово, я татарин, (с кацапом опять у тебя промашка)
по срокам президента как-то спокойно. Главное, что он вменяемый, в отличии от вашего. От хохлов, приезжающих на заработки в Россию слышал : "нам бы такого президента.."

tank_ua 29 января, 7:59
Главное, что он вменяемый, в отличии от вашего
++++++++++++++++++++++++++
ААААААААААААА, вот это утро, второй раз в голос ржу от каментов)))))))))))) жги исчо)))

ewrik 29 января, 17:01
Парашенко разве вменяемый? Алкаш, раздающий обещание и не выполняющий это кто пустослов? президент мира воющей страны. Да и минские соглашения зачем было подписывать, если не выполняешь? Поэтому его все игнорят. Разве не так?

tank_ua 30 января, 10:10
так, все - нахуй.

эта методичка протухла уже 2 года назад.

ewrik 30 января, 16:14
Ну-ну, скажи-ка танкист, а может ли в мире существовать отличительное мнение от мнения твоей контуженной башки? А я то думал у кого Парашинский слизал тезис "Або Парась або Путин". Я же говорил, шо хохлы, работая в России, говорят: "нам бы такого президента как Путин" ) Нэма у мини методички, просто выразил своё мнение. Нехай живет Украина, а не сидит в ...опе. На Украине у меня друзья живут. (намеренно пишу "на", а не "в"). Выберетесь из ануса, первый за вас порадуюсь.

tank_ua 25 января, 14:42
хм, он сказал только то, что я и так знаю, просто мониторя ситуацию и не будучи гуппи....
ну вот хоть бы каплю инсайда - было бы просто охуенно - все бы просто обосрались....

Gitz Einik 25 января, 21:31
Голове Службы низзя. Можно ведь только "от имени и по поручению".

tank_ua 25 января, 23:20
ну ОК, согласен. Но хоть раз путен-хуйло за все интервью? тут же тайны нету!!!))))

  • 1