?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

24.01.2015 або розповідь про пуховик

У 2009 році в мене з'явився пуховик. Звичайнісінький такий пуховик made in China, але не так щоб аж геть глибокий Китай. Якісний. Глянцевий. З модними кишенями. Пух не вилазив назовні. Для моєї, зовсім не як у танцівника фламенко, статури – сидів просто чудово. Фурнітура вогонь. Не важкий, затишний, у кріслі не задирався. Був придбаний за 1100 гривень за от тим самими курсом 8 гривень за долар США.

26 січня 2015 року я його викинув. Бачте як воно вийшло, дім моїх батьків знаходиться майже на Восточному. І одразу після обстрілу російськими градами, ми з другом пішли туди. Фактично, мій пуховик опинився там за 20 хвилин після другої касети градів. І він просотався запахом пластика, що горить.

Ви колись замислювалися, скільки пластика оточує нас у повсякденному житті? Уявіть, що ви йдете своєю вулицею, а довкола все горить. МАФи. Вітрини. Зупинки. Сітілайти. Вивіски на будинках. Зовнішня реклама на ринку. Машини. Тютюнові кіоски. Горить усе. А дев’ятиповерхівки без вікон і з посіченим тиньком. Просто по всій вулиці. Ми пройшли практично по всьому периметру обстрілів.

Довкола була есхатологія. Трупи просто неба – відповідна служба не справлялася. Гарь. Кіптява. Розриви у дев'ятиповерхових (див. фото) будинках зі східного боку. Жінки, які рвуть на собі волосся не як метафора, а реально. І тиша. І дивна тиша, що жахає. Наче всім собакам і птахам у цьому районі заборонили видавати звуки. Наче їм усім стало цікаво як справи у homo sapiens. Ні, ще були сирени, ще багато гоміну, але все це сприймалось за межами цієї тиші.

Коротше кажучи, мій пуховик засмердівся. І природа цього смороду була геть не «шашличною», аж ніяк. Це був стійкий, незнищенний запах згорілої пластмаси. Синестезія, трясця б її не вхопила.

Вдих – картинка мертвого чоловіка без ноги. Вдих – й іржава кров на асфальті. Вдих – і машини, що палають на тлі трупів. Я не витримав. Я викинув.

Коли вам хтось втирає про компроміс і «домовитися», то ви, будь ласка, пам’ятайте іще про одне. У червні 2015 року я брав участь у волонтерському проекті канадійців з обклеювання дорогою, противибуховою плівкою цивільних об'єктів у Маріуполі. Для своїх відеозвітів канадійці обрали формат відеоінтерв'ю. А я, як синхроніст, перекладав за камерою. Так ось.

Одна завідувачка дитячим садочком на Восточному повідомила про таке: робітники «Азовсталі» приїхали допомогати розбирати руйнування. Саме до цього садочка, до харчоблока (капець архаїзм) влетіла градина. Відтак робітники вивезли 15 контейнерів битого скла. 15 контейнерів. Битого скла.

Я був там. Я бачив посічені склом стіни у группах. І якби окупанти ввалили по Восточному не у субботу о 9.15 ранку, але у п'ятницю, це були б 15 контейнерів палючої, червоної гіркоти. Подивіться на фото. І не забувайте хто ворог і де він знаходиться.


це відео на ютубі

Ярослав Матюшин (А шо там у ПП?)

Метки:

promo ibigdan dezember 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

"10 секунд" про Мариуполь после обстрела

Алексей Цыбатюк 24 января, 9:44
https://www.youtube.com/watch?v=i4iHddr7tW4

Re: "10 секунд" про Мариуполь после обстрела

lunarkrot 24 января, 11:25
Гонтарук крут

akazlij 24 января, 9:49
Суки.. Но они ответят за всё: каждый и все вместе..

yizhack 24 января, 9:50
Желаю кацапам добра , счастья, и точно таких же братских и от души подарков ! и побольше.

Vitaly Trots 24 января, 10:07
И главное - чтобы держались там!

ev_kram 24 января, 9:57
zalissja defenda est

vasylb 24 января, 11:20
Ці відео обов'язково повинні показуватися дітям в школі. Щороку, спеціальний урок.
І дорослим теж потрібно показувати. Щоб ми не отримували під час війни результатів, в яких 48% населення добре ставиться до Росії, +11% за 1 рік!!!

(Удалённый комментарий)
zz_z_z 24 января, 13:00
Эталонный кацап не смог не подтвердить уровень своей мразотности. Свинособака, мы и не сомневались, что ты не человек.

akazlij 24 января, 12:44
"А может, мы сами эту хуйню устроили" - самокритичненько..
так они эту всю хуйню и устроили - с хуйлами, кабздонами, гифкиными и моторылами.
И да - каждый из них несет ответственность ..


rkasyanov 24 января, 18:44
Я был там, моя квартира на восточном. Это все произошло на моих глазах, а потом я хоронил друга. Это забыть невозможно.

  • 1