?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Зовсім не піар

Побачив вчора на фейсбуці рекламу Садового. Показував як змінився Львів за 10 років на прикладі фотки будівлі місцевого аеропорту зараз і 10 років тому.

Нового аеропорту, збудованого коштом державного бюджету до Євро-2012, до чого Садовий взагалі ніякого відношення не має.

То коли Садовий, який не зробив елементарних інфраструктурних змін у Львові про які обіцяв ще в 2006, краде чуже досягнення, видає його за своє, рекламує це в фейсбуці - то він не піариться.

То коли Ляшко на кіностудії імені Довженка "ловить сєпарів" і виходить в прямий ефір всеукраїнських телеканалів - то він не піариться.

То коли Йуля розказує про невидимий батальйон Батьківщина - то вона не піариться

То коли всі вони засрали всю країну своїми харями, ніхера не зробивши за 5 років - то вони не піаряться.

А коли влада здійснює революційні кроки, які розвертають країну з совка, укріплюють обороноздатність і суверенітет країни, коли влада будує дороги, школи, садки, які залишаються людям на багато років вперед - то це ВЛАДА ПІАРИТЬСЯ!!1 ПОРОШЕНКО БЕЗБОЖНО ЕКСПЛУАТУЄ ДОСЯГНЕННЯ!11

Не переплутайте!

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vaimrom 18 января, 18:00
Дякую пана. Так, я зареєстрований за допомогою акаунта в Світтері.
Прошу пана не робити штампованих висновків на базі думок, які можуть не зовсім співпадати з власними думками.
Дякую. Якщо є бажання - можемо поспілкуватися з цього приводу.
Особливо якщо у Вас є якісь думки з приводу того, що в цьому блозі почали репостити всяке лайно без перевірки. Просто виходячи з думок - що опонентів можна валити навіть брехнею.
*в сусідніх постах лаючи за подібне журнашлюх різними тегами типу "медіапіздота".

rvun 18 января, 18:14
Та то ніяких штампів немає. Окрім одного правила - до кацапів ніяких правил не потрібно прикладати. Просто - слати нахуй. Я ні в якій мірі не маю таку модель з українцями чи ще якоюсь нацією, окрім біларусів, негрів, басурман і Льва Толстого.

vaimrom 18 января, 18:17
О, йопт, ну я тоді навіть не знаю :) Вже раз або два був френдлі фаєр. Може мені якось перейменувати акк? :)

Доречі, а що не так з біларусами?

rvun 18 января, 18:56
Пишіть українською - ви ж знаєте - на російську мову з 14-го хорошим тоном є перш встрелити, а вже потім розбиратися, шо то за братушка. Ну або вчепіть на автарку тризуба принаймні. Ато пишете російською не "Путін - Хуйло" - то вже викликає підозру.

"Я же вам сказав, що мститися не можу, бо всі люди - це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, білорусів, которих я ненавиджу. В цілому я ж гуманіст, не те шо ви, папаша."
(С)Митець

Edited at 2019-01-18 18:59 (UTC)

  • 1