Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Обіцяти не означає одружитися

Вирішив я проаналізувати передвиборні програми зареєстрованих кандидатів в президенти України, які викладені на сайті ЦВК.

І тут я, чесно кажучи, офігів. Максимум 3 правдиві обіцянки, які може втілити кандидат в президенти. Решта - брехня або маніпуляції.Мова не йде про правильність обіцянок, мова не йде про те чи будуть вони виконані, мова йде про можливість їх втілення, регламентована повноваженнями президента.

Наприклад, я не оцінював чи скасування призову - це правильна обіцянка, чи буде вона виконана, я тільки оцінював чи може президент скасувати призов.

Рівень політичних програм кандидатів всіх вказаних кандидатів в президенти, а деякі з них є науковцями, є не кращим ніж рівень реферату десятикласника.

Найогидніше те, що ці всі люди кричать про корупцію, чесність, справедливість, але тут же в своїх президентських програмах пишуть як вони будуть втручатися в освіту, медицину, суди - у все те, що не має робити президент.

Самі відмічені файли з програмами тут.

Mason Lemberg

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments