?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Після нашої перемоги, ми будемо відбудовувати Донецький аеропорт

І я свято вірю, що він стане реальним аеропортом-музеєм, де буде на кожному кроці розповідатись про доблесть, героїзм, професіоналізм та інші чесноти наших воїнів.

Окремо в самому центрі головного терміналу буде стояти стела з іменами наших воїнів, що під час його оборони потиснули руку Богу.

А перед в'їздом до нього будуть стояти флагштоки, на яких будуть прапори всіх підрозділів ЗСУ, добровольців, СБУ, НГУ та МВС, які виконували свій святий обов'язок — захищати Україну...Mykhailo Makaruk

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
kassandra8056 16 января, 10:34
Томос - це перемога України, може, важливіша, ніж перемога на фронті, - Порошенко

Rain Sender 16 января, 10:41
Таки да. Недостаточно убить врага, гораздо важнее устранить его влияние на умы людей

novaculaextremo 16 января, 11:14
Справедливости ради: Томос - это навсегда (ну, пока вообще существует православие). А вот победа на фронте - это штука не вечная.

Edited at 2019-01-16 11:14 (UTC)

Там Нетут 16 января, 12:29
ни забудем-ни прастим Украина едишн? ))

lanss 16 января, 18:42
Нахуй сходи, свинособачка.

ajento 16 января, 12:55
Вічна пам"ять, слава на віки

angry_yyobba 16 января, 13:16
Diana Makarova
14 січня о 13:02 ·
МОН ЖЕНЕРАЛЬ

Прекрасна, прекрасна сторінка історії нашої війни.
Прекрасні люті історії про кожного з них окремо і про всіх разом. Ще будуть книжки, будуть фільми, ще заюзають все це і вигадають багато неіснуючого, забувши про те що дійсно було. Ще вилижуть і прилижуть, як завжди буває з історією...

... а ви - всі, хто пише оце про бетон, який не витримав. Оцю влучну фразу як пароль, як девіз прекрасної нашої сторінки?
Чи зіщулюєтесь ви від цієї фрази, як зіщулююсь я, уявляючи той бетон, що впав на живих?
Чи замислюєтесь ви над тим, що цього можна було уникнути, якби наші генерали вчились воювати не по мемуарах Жукова та не по стратегії та тактиці Радянського союзу та тієї ж Росії?
Якби вони дійсно вміли воювати...

Є ще одна фраза, ще один девіз - "генерали завжди готуються до минулих воєн". Так і є. Це про махрову НЕготовність до нових воєн, це про розгубленість генералітету, коли не працюють старі напрацювання, які вони знали лише теоретично.
Мон женераль, я вам скажу один секрет. Всі війни схожі як близнюки. І завжди було так. І ті, минулі генерали, вони теж були такими розгубленими, як і ви. І теж губили душі і тіла солдатів, прокладуючи їх тілами шлях до переможних реляцій. І ви б це добре знали, аби вчились не по прилизаних мемуарах. Бо ті минулі генерали теж готувались до минулих воєн.

Мон женераль, як вам живеться, чи приходять до вас уві сні солдатики, які загинули від вашого нерозуміння ситуації, від вашого невміння воювати, від вашого паралічу - ага, он як оце буває, а що робити, де артилерія, чи не треба артилерії, та що там робиться зрештою, чому мені докладали, що все добре, а насправді ні, і що тепер робити, а в мемуарах же такого не булооооо???
Так воно й відбувається, мон женераль.

Бог з ними, з генералами. Для них завжди живий солдат і тіло солдата були лише шляхом до переможних реляцій. І що-що, а перекласти поразку в перемогу наші генерали давно навчились. Будь-хто навчиться, якщо навчання йде по мемуарах Жукова.

Щодо воїнів, які були там і воювали там - прекрасно, прекрасно було те все, бо там вони навчались воювати в НАШІЙ війні. У тій, де тебе кинуть вперед, непродумано, без вогневої підтримки, а потім на твоїй могилі напишуть, що ти витримав, не витримав бетон. Тому готуйся, хлопче, до найгіршого, і сподівайся сам на себе і на фланги, чуєш, ти що, знову не домовився з суміжниками?.........

Але.
Але ті, хто вижив, хто пройшов через усе, де б то не було - Іловайськ, Луганський аеропорт, Донецький аеропорт, Дебальцево - ось хто для мене на ціну золота. Ось хто на вагу смарагдів і на карати брильянтів чистої води. Ось кого треба оберігати як найцінніший скарб нашої війни, навчатись в них, бо ті полігони, які випали на їх душі і тіла - не змоделюєш в жодних мемуарах. Бо там і тільки там вони отримали найкращу школу, якої не отримали, на жаль, ви, мон женераль.
Вам подобається слово кіборги? Добре, нехай буде це слово. І ви не можете не розуміти, що душі кіборгів гартувались не лише в ДАПі, а по всьому фронту першого року війни.

... але вони йдуть з армії, живі душі наших кіборгів. Вони не хочуть і не можуть воювати так, мон женераль, як ви їм пропонуєте воювати. Бо ви, мон женераль, не знаєте жодної війни, окрім минулої. Бо навіть НАША війна вас не навчила нічому. Бо йдуть старі, досвідчені - а на їх місце приходять молоді, приходять пацани й дівчатка, яких, якщо прийдеться знову гаряче - ви знову тупо кинете вперед, бездумно, без вогневої підтримки.
Бо ви так нічому і не навчились, мон женераль.
На відміну від них, отих воїнів НАШОЇ війни.

Та бережіть же їх, сцуко, мон женераль!
Та хоч використовуйте їх досвід!
Та зробіть принаймні все, аби вони не покидали армію!

... а оте все красиве, що тут розказують, як вони витримали, не витримав бетон - залиште те все піарщикам, мон женераль. Ну, ви ж не Жукови, врешті-решт.
Чи таки да?

natalie_elm_str 17 января, 10:24
нафига здесь перепост этой дуры?

angry_yyobba 17 января, 10:25
квінтесенція переможок наших командувачів. Якщо ти не бот, то після виборів тебе чекає здивування

Дінана Макарова - дура? Потрібно це занотувати для нащадків

Edited at 2019-01-17 10:26 (UTC)

coder_in_ua 16 января, 13:33
не нужно это ахметовское говно видбудовывать, пусть останется как сейчас
на дамбасе больше не нужны будут большие аэропорты

shewolf_org 16 января, 14:29
Вічна пам'ять Героям.

lem_kh 16 января, 15:32
Хорошая идея для мемориала

mursini 16 января, 22:39
Сложили свои головы пацаны , и складывали за Украину, но оказалось за деньги кукловодов.А в чистом итоге легли за компенсации для родных.

natalie_elm_str 17 января, 10:25
каких кукловодов, придурок?

  • 1