Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Бекап 2013

Знаєте, що насправді означають ці спроби замутіть всенародне обговорення "нашей общєй програми" і всяких "нових курсів"?

Насправді це відміна Майдана.

Бо курс і програма вже визначені. Це зробив Майдан. А якщо ти мутиш щось нове, значить старе тобі не підходить.
Якби ці товариші були за народ, вони б просто взяли і заявили:

— Люди! Злачинна влада не виконує програму Майдану! Вибирайте мене, я прискорю її виканання! Те, за що ми з вами стояли на Майдані (я в качановці/на лижному курорті, але ну ви понєлі). Реформи! Боротьбу з корупцією! Деолігархізацію економіки і політики! Курс на НАТО і ЄС! І подалі від рашки!

Ні вони так ніколи не скажуть. Бо саме цим курсом ми зараз і ідемо. І саме прогрес в цьому курсі визнаний всім Заходом.

Цей курс не подобається їхнім патронам - олігархам і рашці. От тому всі ці юлі, вови, толі ніколи не скажуть цього прямо, що "манала я ваш Майдан, у мене взагалі обідка, що ви мене тоді зафукали на сцені, коли я хатєла бути гарантам", або "я понтувався пістолєтіком, а потім змився - це незмиваємий позор", або взагалі: "я хочу щоби как раньше, штоби можно било знімать фільми с любімімі українофобами". Та і вообще, патрон мій поіздєржался. Треба йому повернути ПриватБанк і компенсувати збитки.

Вони цього ніколи не скажуть. Вони будуть і далі завертати гімно в гарну обгортку.

- Давай цим лохам придумаємо новий курс і ахаха змусимо їх нам програму писать - вони і не помітять, що стару ми вже відмінили.

Джон Смит

Tags: Зеленский, Политика, Тюлька
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments