Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Бекап 2013

Знаєте, що насправді означають ці спроби замутіть всенародне обговорення "нашей общєй програми" і всяких "нових курсів"?

Насправді це відміна Майдана.

Бо курс і програма вже визначені. Це зробив Майдан. А якщо ти мутиш щось нове, значить старе тобі не підходить.
Якби ці товариші були за народ, вони б просто взяли і заявили:

— Люди! Злачинна влада не виконує програму Майдану! Вибирайте мене, я прискорю її виканання! Те, за що ми з вами стояли на Майдані (я в качановці/на лижному курорті, але ну ви понєлі). Реформи! Боротьбу з корупцією! Деолігархізацію економіки і політики! Курс на НАТО і ЄС! І подалі від рашки!

Ні вони так ніколи не скажуть. Бо саме цим курсом ми зараз і ідемо. І саме прогрес в цьому курсі визнаний всім Заходом.

Цей курс не подобається їхнім патронам - олігархам і рашці. От тому всі ці юлі, вови, толі ніколи не скажуть цього прямо, що "манала я ваш Майдан, у мене взагалі обідка, що ви мене тоді зафукали на сцені, коли я хатєла бути гарантам", або "я понтувався пістолєтіком, а потім змився - це незмиваємий позор", або взагалі: "я хочу щоби как раньше, штоби можно било знімать фільми с любімімі українофобами". Та і вообще, патрон мій поіздєржался. Треба йому повернути ПриватБанк і компенсувати збитки.

Вони цього ніколи не скажуть. Вони будуть і далі завертати гімно в гарну обгортку.

- Давай цим лохам придумаємо новий курс і ахаха змусимо їх нам програму писать - вони і не помітять, що стару ми вже відмінили.

Джон Смит

Tags: Зеленский, Политика, Тюлька
Subscribe

 • Ыыыы

  видео на ютуб

 • Roger that!

  - Езжай на пятую, заскочим за пончиками. - Приказал детектив. - Серьезно? - Усмехнулся напарник. - Я думал это только в кино бывает. - Нет. - В чем…

 • Добро пожаловать в киберпанк

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments