?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Бекап 2013

Знаєте, що насправді означають ці спроби замутіть всенародне обговорення "нашей общєй програми" і всяких "нових курсів"?

Насправді це відміна Майдана.

Бо курс і програма вже визначені. Це зробив Майдан. А якщо ти мутиш щось нове, значить старе тобі не підходить.
Якби ці товариші були за народ, вони б просто взяли і заявили:

— Люди! Злачинна влада не виконує програму Майдану! Вибирайте мене, я прискорю її виканання! Те, за що ми з вами стояли на Майдані (я в качановці/на лижному курорті, але ну ви понєлі). Реформи! Боротьбу з корупцією! Деолігархізацію економіки і політики! Курс на НАТО і ЄС! І подалі від рашки!

Ні вони так ніколи не скажуть. Бо саме цим курсом ми зараз і ідемо. І саме прогрес в цьому курсі визнаний всім Заходом.

Цей курс не подобається їхнім патронам - олігархам і рашці. От тому всі ці юлі, вови, толі ніколи не скажуть цього прямо, що "манала я ваш Майдан, у мене взагалі обідка, що ви мене тоді зафукали на сцені, коли я хатєла бути гарантам", або "я понтувався пістолєтіком, а потім змився - це незмиваємий позор", або взагалі: "я хочу щоби как раньше, штоби можно било знімать фільми с любімімі українофобами". Та і вообще, патрон мій поіздєржался. Треба йому повернути ПриватБанк і компенсувати збитки.

Вони цього ніколи не скажуть. Вони будуть і далі завертати гімно в гарну обгортку.

- Давай цим лохам придумаємо новий курс і ахаха змусимо їх нам програму писать - вони і не помітять, що стару ми вже відмінили.

Джон Смит


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
kassandra8056 15 января, 11:22
Я смотрю, что все считают Зеленского главным конкурентом Порошенко. Иначе, чего б его всё время пиарили. Он даже не подал в ЦВК документы и вряд ли подаст. Зато Бойко никто не трогает, и Вилкула, и Новинского. А ведь ватное население именно их выберет.

Edited at 2019-01-15 11:23 (UTC)

natalie_elm_str 15 января, 13:58
ватное население поделится между бойко, вилукулом, новинским, мураевым, в том то и дело.. у жОппоблока раскол и это нам на руку. А Зеленский играет на тюлькином электорате популистов, глупой молодежи и просто дуралеев, а их много, к сожалению.

kassandra8056 15 января, 15:01
Бойко-Мураев ( Медведчук), Новинский-Вилкул ( Ахметов). А не так как вы написали. Раскол не такой и большой.

Зе на утилизацию

andbig 15 января, 11:35
Вот, озвучили то, что было всегда на виду. Что эта блядва решила устроить контрреволюцию. В канаву выродков.

  • 1