?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Говорити і переконувати

Свідоцтва і розповіді людей після зустрічей з президентом знову і знову доводять, наскільки одурманений народ олігархічною пропагандою.

З Порошенка всі п'ять років роблять цапа-відбувайла, п'ять років олігархічні медіа не стуляючи рота говорять, що "президент не популярний", що всі його ненавидять, що ніхто не приходить, тільки нагнані бюджетніки - всі ці роки олігархічної і антиукраїнської пропаганди нещасні пенсіонери і бюджетніки впевнені, що саме Порошенко забрав їхні пенсії і зарплати. І от ці люди приходять на зустріч і бачать, що насправді багато підтримки, насправді перша в історії справжня Українська влада, вперше вони стають свідками історичних подій, як надання Томоса про Автокефалію, і починають думати і змінювати нав'язані пропагандою патерни.

І це - чудово, про це треба писати і говорити, особливо переконувати своїх родичів похилого віку, які просто передивились телевізор. І важливо, щоб президент робив ці зустрічі безперервно і у кожному регіоні і у кожному місті.

І казати людям, що саме Воровка вас пограбувала, коли в кризу друкувала гроші і роздавала "компенсацію вкладів" - ви за цю тисячу ви вже віддали п'ять, а за її "дешевий газ" розплатились майбутнім своїх дітей.

Саме завдяки коломойському довелось ціною в мільярд рятувати лохотроно-банк, щоб врятувати ваші гроші в ньому.

І зараз, коли ці люди знов лізуть до влади, використовуючі свої медіа і коштовних ручних песиків, зрозумійте, що все, що вони будуть рятувати - свої статки, відшкодовувати свої втрати за ваш рахунок. Немає ніяких "нових обличь" - всі ці обличчя ви вже бачили, вони вже зробили вас біднішими і прагнуть відібрати в вас ще більше.

Говорити і переконувати.

Кожного дня до Перемоги.

Sergii Iesipov


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tvoug 11 января, 15:04
\\\особливо переконувати своїх родичів похилого віку\\\
З мого оточення мабуть процентів 30 не відрізняються від родичив похилого віку.І хоть кілок на голові теши,Порох губіть Україну і все.Все дорого газ дорого продукти дорго.зарплата, мала доллар дорогий,війну не може зупинити,він нехоче миру він на війні заробляє.А те що петро Олексійович не хоче миру на умовах россії а хоче перемоги на умовах України якось не доходить.Питаєш в такого скіль була зарплатня в долларах в 13 році 200 а зараз 350-400 ну і на скільки ти збіднів?мовчать щось там в умі рахують.А всеоднож вони крадуть,он Порох в Миколаєві завод купив а в россиї ще одну шоколадну фабрику будує. Дурдом Сонечко на високій гірці.

Edited at 2019-01-11 16:09 (UTC)

tvoug 11 января, 16:35
А ото про шоколадні фабрики в россії як по мені хай їх хоч і десяток буде.Прибуток то йде в Украіну.з того прибутку платится податок в українську казну частка з того податку йде на армію тож виходить що москалі купуючи рошеновські канфетки підтримують боєздатність української армії. (:

  • 1