?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Говорити і переконувати

Свідоцтва і розповіді людей після зустрічей з президентом знову і знову доводять, наскільки одурманений народ олігархічною пропагандою.

З Порошенка всі п'ять років роблять цапа-відбувайла, п'ять років олігархічні медіа не стуляючи рота говорять, що "президент не популярний", що всі його ненавидять, що ніхто не приходить, тільки нагнані бюджетніки - всі ці роки олігархічної і антиукраїнської пропаганди нещасні пенсіонери і бюджетніки впевнені, що саме Порошенко забрав їхні пенсії і зарплати. І от ці люди приходять на зустріч і бачать, що насправді багато підтримки, насправді перша в історії справжня Українська влада, вперше вони стають свідками історичних подій, як надання Томоса про Автокефалію, і починають думати і змінювати нав'язані пропагандою патерни.

І це - чудово, про це треба писати і говорити, особливо переконувати своїх родичів похилого віку, які просто передивились телевізор. І важливо, щоб президент робив ці зустрічі безперервно і у кожному регіоні і у кожному місті.

І казати людям, що саме Воровка вас пограбувала, коли в кризу друкувала гроші і роздавала "компенсацію вкладів" - ви за цю тисячу ви вже віддали п'ять, а за її "дешевий газ" розплатились майбутнім своїх дітей.

Саме завдяки коломойському довелось ціною в мільярд рятувати лохотроно-банк, щоб врятувати ваші гроші в ньому.

І зараз, коли ці люди знов лізуть до влади, використовуючі свої медіа і коштовних ручних песиків, зрозумійте, що все, що вони будуть рятувати - свої статки, відшкодовувати свої втрати за ваш рахунок. Немає ніяких "нових обличь" - всі ці обличчя ви вже бачили, вони вже зробили вас біднішими і прагнуть відібрати в вас ще більше.

Говорити і переконувати.

Кожного дня до Перемоги.

Sergii Iesipov


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vasyl Boyko 11 января, 13:43
От і в мене з моїми родичами така біда: Порошенко для більшості з них - злійший ворог, котрий не тільки "домовився з Путіним" і "привів до влади своїх друзів", а і "пограбував країну" і "вкрав" їхні особисті пенсії.
Говорити марно. Це вже як релігія.

Зараз, очевидно, Порошенко об'їжджає країну з Томосом.
Думаю, одразу після цього буде старт його передвиборчої кампанії і він ще раз поїде по областям.

І я надіюсь, що це трохи прорве ту інформаційну блокаду, в якій зараз сидять багато українців.

Rain Sender 11 января, 13:58
А ти не говори з ними, а питай подробиці.
"домовився з Путіним", а про що? А як це було? А коли це було?
"привів до влади своїх друзів" А яких? А на яких вони посадах?
"пограбував країну" А яким чином? А скільки награбував і коли?
"вкрав" їхні особисті пенсії" А яка пенсія була до 2013-го року? А яка зараз? А яким чином вкрав?

Коли ставиш запитання, то співрозмовник намагається шукати відповіді. А коли не знаходить, то входить в стан когнітивного диссонансу. А коли він в такому стані, тоді ти можеш висловлювати певні факти.
Тобі головне не переконати, а примусити сумніватися в істинності закладених шаблонів і примусити міркувати

o_o_a 11 января, 14:04
Та не завжди.


У мене теща переконана, що магазини тримають тільки бандюки, хто багато заробляє – злодій і т. ін.
Не матюкати ж її через це, хоч і дуже хочеться.

Rain Sender 11 января, 14:48
Дізнайся, звідки в неї такі переконання. Спитай, чому ті, хто багато заробляє, мають сплачувати їй пенсію (роскажи про солідарну систему). І чому вона приймає ці гроші від злодіїв, знаючи, що за її переконаннями ці гроші злочинні - та т. ін.

Vasyl Boyko 11 января, 14:23
Людина сприймає тільки ту інформацію, котра лягає на її світогляд. І зламати це когнітивне викривлення дуже важко.
Тому, в мене є надія, що казус міста Рівне (коли люди вчора для себе відкривали факт справжньої популярності Порошенка, яка сильно відрізняється від рейтингів/антирейтингів) трохи протверезить і самих наших свівітчизників і трохи переб'є запал недорогеньких.

Я можу бути скільки завгодно атеїстом/агностиком, але якщо я на власні очі побачу справжнього бога, то мій світогляд дуже швидко зміниться.

Rain Sender 11 января, 14:44
І ти власним прикладом це чудово демонструєш. Я що казав? Казав давати якусь інформацію? Ні. Я радив лише ставити запитання. Не більше і не менше.

  • 1