?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Один день у Рівному

Рівне президента чекало.

— Оголошення в усіх храмах УПЦ.
— Збуджені соціальні мережі.
— Просто ошалілі від потоків і перепитувань телефонні мережі.

Моя подруга В. ( пенсіонерка, опєчалєна тарифами, чий електорат – здогадайтесь). Прийшла в Покровський собор, подивитись на Епіфанія. Повернулась збентежена. Епіфанія не побачила, в собор не попала, але була вражена: «Наш президент чудовий, я не думала що стільки народу його любить».

Моя мама, пенсіонерка. Все життя в опозиції до чинної влади ( як щира українка). Електоральні вподобання: Гриценко. Прийшла в собор подивитися на Томос. Випадково потрапила в хвилю людей, які обнімалися з президентом. Також обнялась. З післяобіду до мами не додзвонитися. Вона та її подруги порохоботствують.

Моя подруга В. Переселенка з Алчевська. Живе у нас вже 4 роки. В неї є розвага – ходити на всі визначні події в Рівному. Саме від неї я дізнаюсь хто приїздив і про що говорив. Політичні уподобання : «а переселенцы не голосуют». Вчора вона була всюди. Результат: «Обалдеть! Никогда такого здесь не видела. Там говорят, можно переселенцам на президентских голосовать. Узнай, как это сделать»

А потім президент відвідував військових у центрі реабілітації.

Ліричний відступ.
Ми тут всі – волонтери. Раніше я мало задумувалась над таким. Просто плела шкарпетки солдатам. Потім, напевне, зі своїм в’язивом в автобусі, або на зупинці, або у черзі, дуже стала помітною і оточуючі просто розказували свої історії, як вони допомагають. Як же багато тих історій! Я зрозуміла, що для нас, українців, дуже важливим є відчуття співпричетності.

Тому візит президента в госпіталь – просто підтвердження того відчуття єднання (колективне «Ах!» від друзів – волонтерів).

А ввечері президент знову «подався» в народ. На цьому дійстві я вже була присутня. Пройшли чутки, що буде зустріч у центрі, біля Воскресенського собору. Там навіть поставили невеличку сцену, з неї народ розважали колядники. Ми з дочкою пішли разом. Мета була різна. Я – пообніматись з президентом, дочка – «дати п’ять» (вона навіть рукавичок не брала, щоб доторкнутись власне рукою)

Зустріла двох знайомих зі школи (чий електорат – невідомо, шифруються). Вони зайняли місце так, щоб добре бачити сцену. Запропонували стати біля них. - Нє. Я обнімацця. Скептично: «Нічого у вас не вийде», але потягнулися за мною. На ходу дістали телефони, щоб їх хтось сфоткав. Я не буду. Нема дурних. Я обнімацця. Сфоткали нас офіційно (див. фото на моїй сторінці). Таких фоток є безліч. Президент зупинявся кожні 10 метрів, кожному казав щось приємне. Нам, наприклад, сказав «Які гарні жінки». Ми возгордились.

На сцену президент не виходив. Йому передали мікрофон і він сказав кілька слів просто посеред натовпу.

Подібно до того, як в російській дєрєвнє весілля вважають невдалим, якщо немає бійки, у Рівному політичний захід вважатимуть невдалим, якщо не буде фріка. Фрік знайшовся. Хтось крикнув «Коли піднімуть соціальні стандарти?» Народ посміявся, але загордився: у Рівному також є політична боротьба.

Ввечері – чергова напруга на мережі: соціальні і телефонні. Здогадайтесь, що обговорювалось.

Ми - рівняни. Ми класні. І у нас класний Президент.

Ольга Юрко (А шо там у ПП?)


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ban_derivets 11 января, 11:59
Обніматись краще, чим в живіт цілуватись :)

uasemperfidelis 11 января, 12:08
Щас прибегут ольгинские кацапы и начнут скулить о культе личности ))))
=======
Не, у нас охрененный президент. Это мы удачно его взяли. Нужно ему продолжить контракт. Пусть дальше мучается )))

the_fencer 11 января, 12:19
Вангую нашествие одиннадцатирублёвых хуесосов :-)

Іван Іваненко 11 января, 12:30
Те, що наш Президент не боїться власного народу і не відгороджується від нього кордонами охорони - величезний для нього плюс. Вочевидь, він знає, що його совість чиста і йому нема чого соромитись, а тим більше боятись.

meltemi113 11 января, 12:41
Мало кто из его попередников мог безопасно находиться в толпе народа в конце срока.

lana_kelner 11 января, 12:51
А что с ними в таких случаях происходило обычно?

red moon 11 января, 13:26
вчора у Рівненських групах ФБ ольгінські тролі аж вили. їх була навала ціла.

Emirzalandis 11 января, 13:40
предвыборные гастроли алкаша с томасом )
судя по фоткам нагнали человек 300 в 250 тысячном городе ) это успех ))

pyton 11 января, 13:45
А вот и 11-ржублевый пидарас!
Держите первого!

red moon 11 января, 14:12
Томасом? Андерсом?Джефферсоном?

maxxim61 11 января, 14:26
сказав «Які гарні жінки».-

-харасмент же......
хто тут фені... феміні..... феміни..... фіфи всякі - а ну подати в суд і відсудити мульярд зелених

isumrud1409 11 января, 14:30
реально класний!)

don_castelano 11 января, 15:25
Підтримую ПП, але нічого фрічеського у питанні про соціальні стандарти не бачу.

Сам би спитав при нагоді що він планує робити з судами усіх рівнів. Хочеться вірити що так як зараз - довго не буде

igorsova 11 января, 16:30
Із тим прогресом, який здійснила Україна за роки президентства Порошенка, другий його термін президентства принесе ще більший прогрес.
Дуже важливо, на мою думку, щоби за 10 років президентства Порошенка виросла нова генерація українських громадян, із ще більшим європейським світоглядом аніж існуюча сьогодні, тоді позитивні зміни суспільства стануть незворотніми.

  • 1