?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Знаєте що тепер таке українська журналістика?

Це коли з українського люду, що вистояв на Майдані та на Сході, за 5 років роблять ниюче насілєніє, яке уже не хоче державності, волі, незалежності та майбутнього для себе та дітей, а хоче безплатний газ і всьо падєліть.

Це коли постійною чорнухою і заказухою по всіх каналах зомбують людей до такого стану, що вони готові голосувати у воюючій країні за карлика-скомороха.

Це коли продажна пєзда з купленим дипломом за тридцять баксів пише про "не називаємо наших солдат нашими"

Це коли кожне тикання дурналіста у брехню та маніпуляції називається атакою провладних ботів і "памагітє, спасітє, порохоботи жізні лішают"

Це коли "у міня альтєрнатівноє мнєніє" і це мнєніє злизане із росіянського слово в слово.

Це коли саме поняття "журналіст" уже апріорі розуміється як "любі побажання за ваші гроші".

Це коли ти вже не представник четвертої влади, а другої найдревнішої професії.

І так, зараз мені розкажуть що такі не всі (вірю), що є справжні професіонали (знаю), але їхні зусилля і праця цей протухлий труп уже не реанімують.

Ірина Ніка


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vadimkarpus 11 января, 8:45
Уже стыдно при знакомстве говорить, что имеешь отношение к журналистике.

tracktourist 11 января, 8:56
И все бы ничего, но ведь ведут к сливу страны. История УНР ничему их не научила...

dagrael 11 января, 11:25
А чему она должна была их научить? Таким срать и на страну, и на свой же народ.

jonnymenimozhno 11 января, 8:58
Заради справедливості варто зауважити, що "насілєніє" "нило" завжди. Ну останні 30 років точно. Перед Майданом то взагалі суцільне ниття стояло.

akupec 11 января, 9:01
Странно, а чо вас так это напрягает? Разве у вас нет в планах легализации проституции? Вот ситуация с журнашлюхами лишь слабый пример того, к чему это может привести в средней и дальней перспективе. Только наложится уже на все общество и станет частью общего менталитета. Где как в 90х условная "проститутка" в разных отраслях станет вершиной мечтаний подростков. Почему им нельзя продавать свои тексты, голоса, приверженность? Вы же не станете диктовать проституткам в какой позе им ублажать клиентов? Ну так и тут. Наслаждайтесь "свободой" продажной любви. Так что ребятки из D7 - вы или трусы, или крестик снимайте.

Вася Васичкин 11 января, 9:51
Да ну бля? Серьезно? Легализация проституции оправдает и спровоцирует "продажное" поведение в иных отраслях? И ниче не предьявиш? А че ж они щас себя ведут как шлюхи? Бля, твой высер настолько притянут за уши что это даже софистикой не назвать. Ты где такой даун выискался? Мокша? Или ПГМ-зараженный?

Sergey Yurevich 11 января, 9:05
Что вы на журналистов наговариваете. Чернуха, чернуха... Вот власть поменяется - и у них все вокруг зашибись станет. С небольной поправкой на "клятих попереднiков". Через месяц вы эту страну в телевизоре даже не узнаете.

Тетяна Кудравцева 11 января, 9:12
Тільки не на довго. Потім знову почнеться хейт і ниття. При чому у будь-якому випадку.

Юля Юл 11 января, 9:21
ТА ЄТО ПЕРКРАСНО, НО ЧТО С ЄТИМ ДЕЛАТЬ, КУЧА ЗОМБИ ПО СТРАНЕ ОТ ТАКОГО УЖЕ

hippertable 11 января, 9:23
Дайош єдину газету "Правда" і два центральні телеканали по всій Україні.

e_1_off 11 января, 9:29

Ну, якщо каналів два десятки, але на кожному одні й ті самі темники з тією ж самою зрадою, то різниця невелика.


polosaty13 11 января, 9:42
журналист, даже самый-самый, это проститутка. когда это понимаешь то не ждёшь ничего от шлюхи пера. тем более что она направит твою жизнь.

rvun 11 января, 9:56
Автори писульок чота плутають народ, замовну соціологію, і взагалі не надто в курсах, чого ж народ хоче і чим живе. А чіпляють всі ці трабли на якихось замовних писунів, які таки продать матір за копійку, проте - справа зовсім не в писунах, хоча й варто їх усіх притягати до відповідальності за брехню і наклеп.
Ну то почнемо.
1) Українець. Це людина, яка переважно була, є й буде сконцентрованою на власній родині, своїй справі чи роботі, статках. Так, українець вважає себе українцем, і борониться від зовнішніх і внутрішніх агресорів. Проте, займатися сім'єю і роботою це пріорітет, революції і війни він, восновному, починає, коли статків не вистачає для сім'ї. Так, переважно йому не зрозумілі макрофінанси і таке інше, проте зрозуміле підвищення цін - бо він плате це з своєї кишені.
2) З оглядом на те, що сім'я - це головне, коли грошей на неї не вистачає - то популісти здатні привернути увагу лозунгами "газ в 4 рази дешевший". Власне, як ті ж популісти, на попередніх виборах - з гаслом "Закінчемо війну за два тижні" - з добрими намірами, проте без конкретного плану. Так, нам трохи пощастило, що Порох виявився не лише популістом, а й тямущим керівником, однак, звинувачувати людей, які обрали популіста в тому, що вони оберають популістів від прибічників популіста - а чи не забагато ви хочте?
3) Треба активніше шевелити булками. Як на мене - Порох і так впорався ідеально в чинних умовах. Але люди хочуть жерти. Переважна більшість пенсін живуть на "хуї з сіллю" - це не результат діяльності Пороха, це з 91 року, проте - вони основна маса виборців - тому - годуйте їх ліпше - вони дадуть голоси.
4) 3,2 млн. на заробітках. Це самі роботящі і здорові люди, яких ТАМ візьмуть (і беруть) на роботу. Тут лишаються пенси і злидарі - трохи зачароване коло, це питання не відомо як вирішити, але керівництво країни має це вирішити, бо нас разом з ними чекатиме катастрофа через такий стан речей.

Вцілому - Порох вірно робе, як і всі попередники - підвищуючи пенції. Вкупі з Томосом це скоріш за все забезпечить йому переобрання.
За 5 років знаходячись в постреволюційних умовах державна машина могла б і розібратися з ворожою агітацією і необ'єктивною журналістикою яка щось там в щось там перетворила. Як ні - то сам собі зла буратіна.
Вірно пишуть про залізницю на схід країни, яка б невілювала теперішню морську блокаду, рокадну дорогу вздовж фронту, завод зі збагачення і виробництва ядерного палива, пару енергоблоків на АЕС, лізингові програми, які б дозволили б авіакомпаніям замовити по 10-15 ан-158 для розгону Антонова ну і отакого в тому ж напрямку. Але досягнення є і такого роду проблем завжди буде й буде.
З власних зауважень - де тільки стикаєшся з державою - її представники це жінка середніх років, яка усіляко тягне твій час і намагається ускладнити твоє життя. Як на мене - всі держоргани мають перейти на автоматизовані системи, де всі стандартні рішення і дії робляться і приймаються електронною системою. Держава, яка спілкується з людьми - не ефективна, дурна і любить мілко нашкодити - проте, після того, як мені в туфлі насере така жіночка, я звинувачую за нашою традицією Гетьмана, і я, що характерно, правий, хоча й частково.

Edited at 2019-01-11 10:58 (UTC)

maxxim61 11 января, 14:48
мої вам трильйон плюсів, пане з вусами

rimo_blade 11 января, 9:58
>ниюче насілєніє
нікуди не дівалось і завжди було серед нас, просто запхало язика собі до дупи того часу. в стрічці ФБ ниють в основному маргінали і всякі тіла, що ще в школі/універі вчилися як лайно і "рішали" сесію. раніше ці тіла сиділи в ватнакласніках і вкантахтах, то ми їх і не бачили. зараз же вони повилазили під завивання журнашлюх.

rvun 11 января, 10:06
чота я особливо задоволених не бачив ніколи. Є люди, які знайшли себе і займаються справами, їм не до хуйні, проте - задача держави, якшо вона не хоче бути Венесуелою - зробити велитенське поле, де всі можуть заробити чи отримати роботу, а тих, які не надто хочуть - трохи протистимулювати. Але яку траблу не береш - завжди всі сконцентровані на сусідній, а як втрапляєш на сусідню, то ше на якійсь. Я так гадаю, шо багато проблем є через те, що їх ніхто ніколи не вирішував, через зарегульованість і великий держапарат - всі ці собези, міськради і таке інше - все воно зайве, їсть купу грошей, все треба замінити на CRM і щоб потреба в прийнятті рішень людиною складала б 10% від звернень громадян. Коротше - створення робочих місць і скорочення держслужбовців - має стати метою держави, а все інше з'явться само.
Доречі - аби не ходити далеко - та ж "Прозорро" - відмінно демонструє переваги електронної системи перед службовцями.

Edited at 2019-01-11 10:08 (UTC)

4ornobile 11 января, 10:12
Враховуючи, що найголосніше про журнашлюх останнім часом верещать бутусівські хвойди, пардон, "популярні блогери", інакше ніж боротьбою за територію заробітку/базу харчування це назвати важко.

sanitar_iz_lesa 11 января, 11:07
Никогда не мог понять, почему человек читает например современную газету или смотрить телеканал, где условный журналист Пупкин рассказывает, как какой-то барыга зарабатывает на войне. И уровень доверия к этом журналисту выше, чем к бабке у подъезда или к блоггеру, только потому, что он журналист серьезного (читай - богатого) издания. Он что - проходил детектор лжи? Или у него встроенная честность по умолчанию? Или он разбирается в финансах? В чем вообще разбирается Ярослава Коба например, которую я разъебал по фактам в предыдущих постах?.

Нахуй вообще в современном обществе нужна такая профессия как журналист? Человек с юр образованием может написать статью о новом законе - он в этом разбирается и даст полезный анализ. Финансист напишет о том, как выводятся бабки из страны и в каких количествах - с интересом почитаю. Профессиональный охотник напишет охуенный материал как уток из шотгана валить - я почерпну много нового и может сам охотничью лицензию получу. А о чем со знанием дела может написать журналист - как написать изложение не прочитав первоисточник?nega_tivist 11 января, 14:10
Ха, про доверие. У меня перед глазами пример моей мамы. За Пороха не хочет голосовать, бо он барыга, бизнес на крови, офшоры и он удвоил свой капитал в десять раз. Хочет за Гриценко. Когда спрашиваю, чем Гриценко, который воровал вообще все и везде, в ее глазах отличается от Пороха, она говорит, что (вольный перевод) в телевизоре ей сказали про Пороха, а про Гриценко нет. А так как интернетов она не читает, кто там говорит про Гриценко она не знает, поэтому им не верит. А в телевизоре про Пороха говорят известные и уважаемые люди, да и не будут они врать вот так открыто на всю страну.

carboforce_by 11 января, 14:47
Про проблему осведомлен. А у кого какие прогнозы, исчезнет ли эта тотальная политическая джинса из укрсми (сократится хотя бы) или так и будут существовать параллельно блогеры как источник более-менее объективной информации и "флюгер" официальной журналистики? И заработает ли когда-нибудь Минстець?

rvun 11 января, 15:39
Ніхуя не запрацює. Бо запорєбріком - Путін з грошима. А хто баришню годує - тий, як відомо, й танцює. Можна як рашисти вирішувати це питання, всяким Політковсіким робити по додатковій дірці, а Кашиним - ламати ноги в темній підворотні, посадити Гусінського і відібрати його медіахолдинг. А по-іншому, мені здається, ніхуху не буде.

Edited at 2019-01-11 15:40 (UTC)

  • 1