?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Астанавитесь

Das ist Zrada!Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Анонимно) 8 января, 10:08
FYI: "Zrada" в данному випадку транслітерується як "Црада"

corvinus433 8 января, 10:20
Ежевику собирать подались те миллионы бюргеров. В Польшу.

centreedge 8 января, 12:31
знаю немцев , которые работают сторожами в Англии . Одного немца видел в качестве велорыкшы в лондоне .

luckexample 8 января, 11:25
Проблема комплексна. Фіг з ним що у нас 3 млн на пмж і ще 9 на заробітках. Суть проблеми. що у нас десь з 1994-ого року демографічна яма і ми відтоді не можемо вибратися з мінусів в плані приросту населення. Процент пенсіонерів росте і буде зростати. А при такому співвідношенні працюючих і непрацюючих можна забути про будь-який розвиток.

ibigdan 8 января, 11:47
в тебе скільки дітей?

luckexample 8 января, 12:07
Ну наскільки мені відомо, то нуль.
Але розумію до чого ви ведете. Так, провал в демографії - це не новостворена проблема. Порошенко, Гройсман і ко не повинні їздити по містах-селах і робити дітей. Я чесно кажучи не дуже розумію яким чином можна проблему зі зменшенням кількості населення вирішити. ну крім масового притоку іммігрантів, але це вже крайня міра. Проте певні кроки заради майбутнього зростання рівня життя і як наслідок меншого відтоку людей (тих що є) можна б було зробити. Ну і обов'язково треба реформувати пенсійну систему, тому що при даних розкладах - це шлях в пррву.

ibigdan 8 января, 12:16
> Я чесно кажучи не дуже розумію яким чином можна проблему зі зменшенням кількості населення вирішити.

ну яким чином - займатись сексом, звісно.
а потім тягти на собі зобов'язання.
нічого нового за останні 500 мільйонів років.

luckexample 8 января, 12:26
Воно то так, але ще раз кажу, що мене турбує не так зменшення кількості населення як дисбаланс у вікових групах і соціальні та економічні проблеми пов'язані з цим.

yellowblueflag 8 января, 20:57
Шановний, не викаблучуйся "розумними фразами" та "вумними словами", а просто поглянь на українських дівчат, які хочуть за тебе заміж, хочуть від тебе дітей (2-5-7), а не інтеграла Фур'є та ініших "соціальні та економічні проблеми".
Не "люблять дівчата" ? Бо не шварцнегер/винник/ротшильд ? Бля, ти ж розумний !! (коли вже розумні хлопці навчаться дівчат завойовувати :( ) Дивись в очі і МОВЧИ. І не ВІДВОДЬ ОЧІ ! Ти ж впевнена в собі людина ! "В глаза смотрєть нє прілічно" - опускати очі долу - то дівчатам личить і московитським холопам

P.S. Фух, я тут вже свахою "підробляю" :)
P.P.S. Так, давай домовлятись, що ти прям завтра почнеш працювати над "мене дівчата люблять", а трохи згодом і над демографією :)

Vadim Timofieiev 8 января, 12:40
Ну слава богу.А то мы уже начали думать что у нас что-то плохо.

1n5ecto1d 8 января, 12:50
А оказывается, что плохо у нас так же, как и в Германии.

  • 1