?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Пропало всьо

Тим часом з 1 січня в Україні не працює мораторій на продаж землі – його було подовжено, але вступ у силу заблокований на пару тижнів через скаргу декількох депутатів на кнопкодавство. І ось ви бачите, як жахливо жити у країні без мораторію. Всі земельні ділянки скуплено іноземцями. Гітлер повернувся до життя і вивозить чорноземи до Німеччини цілими ешелонами. Непозбувна бентега наповнює серця українських селян, які назавжди позбавлені можливості обробляти лани широкополі та рідненькі кручі.Насправді нічого такого, звісно, не сталося, ринок землі так і не з‘явився, бо не міг – у законі чітко прописано, що ринок землі може з‘явитися лише за умови прийняття спеціального закону, навіть якщо мораторій не працюватиме. Але саме у ці дні, поки мораторій не працює, ми можемо на свої очі побачити, чого варті істерики деяких депутатів-коровознавців, які заявляли, що без мораторію Україну очікує хаос, катастрофа та нашестя китайців, які скуплять землі за безцінь. Цього не сталося і статися не могло, бо мораторій – це лише символ жадібності та відсталості українських парламентарів та їхніх спонсорів. Зараз ми живемо без нього – і життя не змінилося ані у ліпший, ані у гірший бік. Пам‘ятайте про це і вимагайте закон про обіг сільськогосподарських земель. Україна – не Венесуела. Досить соціалізму. Він не працює. А земля повинна працювати.

Перший вершник Чума Юрий Гудыменко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Uladzimir Darożka 5 января, 13:30
Пидлога краины зубожила жи за эти дни!

tank_ua 5 января, 19:47
тяжело без кадастра с выделенным в натуре участком что-то продать...

igorsova 5 января, 21:31
Право володіння сілськогосподарською землею в Україні повинні мати тільки фізичні особи (не юридичні особи) що є громадянами України і не посідають громадянства інших країн.
Решта вже дискутувалась і обговорювалась наприклад тут:
https://ibigdan.livejournal.com/23018744.html?thread=884599800#t884599800

Edited at 2019-01-05 21:33 (UTC)

ja_tutta 5 января, 23:27
Не понимаю, зачем землю нужно именно продавать-покупать, если можно сдать ее агрохолдингам, например, в аренду.

Им же и дешевле - не нужно сразу вбухивать много денег, их можно пустить на закупку техники, например.

В общем, что-то недоговаривают.

І

мото Дроид 6 января, 0:43
дМорди йдуть нах.

  • 1