Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зеленський потрібен ДНР/ЛНР

Це не я придумав. Це стверджує на одному з рупорів терористів ДиРи, інтернет-каналі "Рой-ТВ" відомий проімперсько-ватний пропагандист Максим Калашніков. І наводить висловлювання двох колорадських "авторитетів": терориста Стрєлкова і вато-пропагандиста Вассермана.


ссылка на ютуб

Я таки не втримаюсь — і накину. Це варто подивитися і насолодитися в смак.

Все одне до одного. Ці люди довдять що Кремль мусить вкладатися в кандидата Зеленського. Бо кандидат Зеленський, не соромиться принижувати свою власну країну і закликати українців проти української влади. Вони з роликами з фільму "Слуга народу" показують, як Зеленський тиражує брехню про сланцевий газ і про співпрацю з України з МВФ.

Ці вато-пропагандисти доводять, що діяльність Зеленського під ура-патріотичними гаслами призведуть Україну до внутрішьного конфлікту і це різко ослабить Україну - а це дуже вигідно тероирстам ДиРи і Москві. Тому Кремль мусить Зеленського підтримати.

Ці вато-пропагандисти доводять також, що Кремль просто зобов'язаний підртимати не тільки Зеленського, а ще й Яроша і Тягнибока - радикальних націоналістів. Бо їхня спроба переформатувати Україну також призведе до внутрішнього конфлікту і це різко ослабить Україну - а це дуже вигідно терористам "ДиРи" і Кремлю.

Провокація Москви? Я б розглянув цю версію, якби не одна деталь - цей ролик вийшов більше 3-х місяців тому, коли Зеленський ще не заявляв про наміри іти в президенти. Ба-більше, трійця переконаних колорадів - Калашніков, Стрєлков і Вассерман ремствують, що Кремль - збіговисько ідіотів, через те що вони не підтримують Зеленського і радикальних націоналістів в Україні зараз.

Я оце думаю. Може Кремль до них таки дослухався?

Дмитрик Вовнянко

Tags: Пиздец, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 60 comments