Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Project «W» — Шекспір англійскою у виконанні ветеранів АТО

Project «W» – Veterans, Volunteers and William — це унікальний соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО, які пройшли кастинг і вивчають англійську мову та театральне мистецтво. Унікальний, бо зв’язав разом дуже багато різностей, які, так чи інакше, звісно, перетинаються у звичайному житті в різних формах та площах, та у нашому проекті вперше об’єднались в єдине ціле.

У 2019 р. театр презентує виставу «12 ніч» Вільяма Шекспіра у сучасній обробці. Виручені кошти ми спрямуємо на підтримку активних підлітків, а саме підтримку соціально-культурних проектів, які відповідають викликам сучасного суспільства, авторами яких є діти віком 15-17 років.Коротка історія. Чому і як?

Ігор Касьян, десантник з досвідом стрибків з парушутом понад 40 разів. Капітан, командир розвідки взводу окремої розвідроти 95 десантно-штурмової бригади, ветеран. По поверненню з війни разом з друзями відкрив Сучасну школу «живої» англійської мови засновану на інноваційній методиці: практичні заняття на тематичних локаціях, квести, ситуативні занурення, ігри, анімації тощо.

Ще на війні задумав Ігор проект, яким хотів допомагати ветеранам мати цікаве повноцінне життя, підтримувати інших учасників війни і не тільки та створювати щось нове.

Той, хто має мрії та цілі, так чи інакше, до них крокує, дорогою зустрічіє однодумців. Ігор з тих людей, хто йде не зупиняючись, кріз сніг та дощ, не дарма ж він розвідник.

Час йшов, йшов Ігор, а з ним росла команда однодумців, а потім і народився, і почав зростати проект – наш театр.

Який він? Яка його роль?

Вона дуже проста і, звісно, важлива, важлива, ми впевнені, не тільки для нас:

Ми хочемо ділитися, показувати позитивний імідж, різний досвід ветеранів та волонтерів АТО, долучати їх до соціально-культурного життя нашої країни через мистецтво: створення першого в Україні англомовного соціального театру ветеранів і волонтерів АТО та постанови ним п’єси «12 ніч» В. Шекспіра у сучасній обробці. (Це тільки перша вистава, а буде і друга, і третя).

Наші задачі наступні:

1) Наш проект вже створив унікальний, перший в Україні соціальний англомовний театр, у якому наразі навчаються та гратимуть на сцені ветерани та волонтери АТО.

2) Наш проект допомагає віднайти себе та розкрити свій потенціал ветеранам та волонтерам і не тільки тим, які грають, а іншим, адже наш проект – це прямий доказ того, що кожна людина здатна на все, а мрії збуваються.

3) Це не просто театр, це театр, який вирішує різні соціальні проблеми, частина виручених коштів буде спрямована на підтримку соціально-культурних проектів, які відповідають викликам сучасного суспільства, авторами яких є діти віком 15-17 років.

4) Якщо Ви нас підтримаєте, театр зможе не тільки створити позитивний імідж ветеранів і волонтерів та надихати людей у різних містах України, а й презентувати Україну іноземцям, гастролювати закордоном, тим самим, розвивати міжнародні зв’язки, адже він англомовний.Як ми робимо, що ми вже зробили і що зробимо:

1. Кастинг до складу акторської трупи серед ветеранів та волонтерів – відбір акторів. Відбувся 20.03.18;

2. Вивчення англійської мови та творчості В. Шекспіра – травень 2018 р. – квітень 2019 р.;

3. Репетиції, підготовка п’єси – вересень – квітень 2019 р.;

4. Допрем’єрний закритий показ, метою якого буде залучення партнерів та коштів на розиток проекту – квітень – травень 2019 р.;

5. Прем’єра п’єси у м. Київ – травень 2019 р.;

6. Показ у м. Івано-Франківськ – червень 2019 р.;

7. Пошук (конкурс) та підтримка актуальних соціально-культурних проектів підлітків (віком 15-17 років) – лютий – червень 2019 р.

Перший етап проекту планується завершити у червні 2019 р., після чого ми націлені на гастролі Україною і закордон.

Які ми?

Ми маємо великі плани та амбіції. І ми це зможемо зробити, ми вже робимо, адже у нас є сили, бажання, а наша велика команда складається з різних фахівців та спеціалістів, людей різного віку та поглядів. Ми – це ветеранській бізнес, громадські активісти та митці, ветерани та волонтери, об’єднані однією метою – створити в Україні перший соціальний англомовний театр, в якому грають ветерани та волонтери АТО, які творять мистецтво, що відповідає на соціальні виклики часу.

Керівник проекту – Ігор Касьян, ветеран, співзасновник та керівник Сучасної школи англійської мови «English Amon gpeople» та команда школи.

Менеджер проекту – Сергій Дмитрієв, військовий капелан, громадський діяч, Голова Правління ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» та команда «ЕЛЕОС-УКРАЇНА».

Художній керівник – Ростислав Держипільський, український театральний режиссер, актор, Народний артист України, директор-художній керівник Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка та команда театру.

Режисер проекту – Олексій Гнатковський, актор, режисер Заслужений артист України, працює у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка.

Актори – ветерани та волонтери АТО.

Проект підтримує Посольство Великої Британії в Україні. Співробітники Посольства надають підтримку у вивченні англійської мови акторами, у тому числі, вивченні творчості В. Шекспіра оригінальною мовою.Ми плануємо зібрати підтримку для нашого проекту у розмірі 150 000, 00 грн на наступні витрати:

1) Костюми – 58 000 грн;

2) Грим – 12 000 грн;

3) Декорації – 25000 грн;

4) Tехнічне забезпечення (світло, звук) – 25 000 грн;

5) Поліграфічна продукція (банери, флаєри, квитки, афіші тощо) – 30 000 грн.

Ці витрати не є вичерпними, але статті є одними з основних. Якщо Ви нас підтримаєте, суму у розмірі 150 000, 00 грн ми отримаємо також у вигляді гранту у МФ «Відродження» у рамках програми «Культура.Спільнота».

Ми продовжуємо шукати благодійників та донорів, які готові до співфінансування проекту, адже увесь бюджет сягає 1 млн гривень. Отже, поширення інформації серед потенційних зацікавлених осіб для нас буде не меншою підтримкою ніж кошти.

У наших планах вихід через рік проекту на незалежний рівень і самофінансування. Одним з інструментів буде продаж квитків на виставах.

Вдячні за будь-яку підтримку, раді новим друзям та партнерам!

Зустрінемося на виставі!

Та, якщо Ви маєте бажання познайомитися з нами раніше, ласкаво просимо завжди!докладніше тут

Tags: Интересное, Пиар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments