?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Она делала это, когда оно ещё не было мейнстримомМерилин собирает ДРОН в 1945 году.
ДРОН, КАРЛ !!!
В 1945 ГОДУ !!!

Lee Morly


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trots1991 28 декабря, 2018
И что удивительного? В 43м у немцев уже были (и успешно применялись) управляемые планирующие бомбы, а у амеров - даже САМОНАВОДЯЩИЕСЯ!
А беспилотные самолеты-снаряды (дрон-камикадзе, или крылатая ракета - в принципе один хуй) появились (и испытывались) еще в годы ПЕРВОЙ мировой войны.
То, что "государство рабочих и крестьян", при всем пафосе, дико отставало от "проклятых буржуинов" - это тайна только для упоротых совкофилов.


Что удивило - так это Мерилин. Шото она на себя не похожа, пластику в дальнейшем сделала, что-ли?

captaindi 28 декабря, 2018
да покрасилась просто и похудела немного

alex_sergant 28 декабря, 2018
там кажется и пластики немного было, в ходе кинокарьеры, но конкретно эта фотка - на статье в Википедии , а на Вики материал проверять умеют :)

мне попадались другие, от журнала "Однокласник" 1992-го года начиная, когда ей было те же 16-18 лет, примерно такие же фотки. На момент фотки ( дата рождения - 1 июня 1928 го ) - девушке от 17 с половиной до 18 с половиной лет!

Тут другое интереснее:

Під час відсутності Догерті Норма Джин пішла працювати на авіаційний завод, що випускав ДПЛА Radioplane OQ-2. Наприкінці 1944 року там з'явився армійський фотограф — Девід Коновер. Він фотографував для журналу «Янкі» жінок, які виконували військове замовлення[23]. Він запримітив Норму і запропонував їй зробити фотосерію. Після цієї зйомки Коновер запропонував Нормі Джин позувати за 5 доларів на годину, і вона погодилася. Він переконав її звернутися до модельного агентства «The Blue Book Modeling Agency». Норма звільняється із заводу і йде працювати моделлю. Вона вивчає творчість Джин Гарлоу та Лани Тернер. Їй повідомили, що вони шукають моделей зі світлішим волоссям, тому вона вибілила своє темне волосся до золотистої білявки. Напередодні Різдва 1945 року Догерті заявив, що вона має обрати щось одне: або зніматися для журналів, або бути його дружиною. Шлюб довго не протримався — 13 вересня 1946 року вони розлучилися.

На початку своєї кар'єри моделі вона зрідка використовувала ім'я Джин Норман, своє кучеряве каштанове волосся випрямила і перефарбувалася в блондинку, щоб стати більш фотогенічною. Її фігуру вважали такою, що більше пасує для пін-ап, ніж для фотографій моди, тому показували здебільшого в рекламі й чоловічих журналах[24]. За словами керівника агентства Еммелайна Снівели, Монро була однією з найбільш амбітних і працьовитих моделей, до початку 1946 року її фото було на 33-х обкладинках різних журналів, таких як Pageant[en], Camera, Life і Peek.

Монро стала однією з найуспішніших моделей агентства: вона з'являлася на обкладинках десятків журналів. Під враженням від її успіху Снівелі влаштував підписання контракту між Монро та акторським агентством у червні 1946 року[25]. Після невдалої співбесіди з продюсерами в «Paramount Pictures», її запросив Бен Лайон — директор студії «20 Century Fox». Виконавчий керівник студії Дерріл Занук був не в захваті від цього, але його переконали, що їй треба дати стандартний шестимісячний контракт, щоб вона не підписала контракт зі студією-конкуренткою «RKO Pictures»[26]. Вона підписала контракт із зарплатою $125 на тиждень. Виконання контракту почалося в серпні 1946 року. На студії їй запропонували імена Керол Лінд, Клер Норман та Мерилін Міллер, але в підсумку вона і Лайон зупинилися на імені, під яким вона згодом стала знаменитою, — Мерилін Монро[27]. Перше ім'я їй обрав Лайон на честь бродвейської зірки Мерілін Міллер, другу частину обрала сама акторка, прізвище Монро належало її бабусі[28]. У вересні 1946 року Мерілін розлучилася з Джеймсом Догерті, який не схвалював її кар'єри[29][30].


Норма Джин Мотерсон-Бейкер позує для листівки
У перші місяці свого контракту Монро не отримувала ролей у кіно, тому мала багато вільного часу, який присвятила вивченню акторської майстерності, вокалу і танців[31]. Щоб дізнатися більше про кіноіндустрію і щоб просувати себе, вона багато часу проводила в студії, спостерігаючи за іншими акторами.

Її контракт продовжили в лютому 1947 року і невдовзі дали перші дві ролі у фільмах: дев'ять рядків діалогу в ролі офіціантки в драмі «Небезпечні роки[en]» (1947) і фрагментарна роль у комедії «Скудда-у! Скудда-ей![en]» (1948)[32]. Студія записала її в акторську групу, яка проходила навчання акторської майстерності. Пізніше вона заявила: «Це був мій перший досвід справжньої гри в справжній драмі, і він мене зачарував»[33]. Контракт Монро закінчився 1947 року і не маючи іншої роботи вона позувала оголеною для фотографій, а також виконувала невеликі випадкові роботи в студії. Того самого року вона виграла титул «Miss California Artichoke Queen» на щорічному фестивалі в Кастровілі.

trots1991 28 декабря, 2018
Да я не сомневаюсь, что это она... Просто удивлен ,что макияж и цвет волос может настолько изменить человека...
Хотя... Беру слова назад - вспомнил пару примеров ИРЛ, даже более впечатляющих :)

  • 1