?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороші новини

1. У Білому Домі прийнято рішення про будівництво двох військових баз на заході Іраку, в 100 км від кордону з Сирією.

NB. Я не з тих, хто посипає голову попелом після заяви Трампа про вивидення американських військ з Сірії, бо прямого зв`язку цієї події з Україною не бачу, а оперувати конспірологічними версіями не звик. Проте, рішення щодо нових баз свідчить про одне: операції Пентагону у Сирії продовжаться дистанційно за допомогою ракет та авіації - так беспечніше. До того ж, Вашингтон ліквідував чи не останній елемент напруження з Анкарою, яка остаточно схилилась до придбання ЗРК Patriot і практично відмовилась від військово-технічного співробітництва із Москвою. Спостерігаємо далі - це ще не кінець історії.

Принагідно повідомляю - ще дві країни відмовились від російських винущувачів: Болгарія та Словаччина замінюють МіГ-29 американськими F-16V Block70.

2. Глава МЗС Німеччини наполягає на швидкій реформі РБ ООН.

NB. Дуже важлива заява! На її тлі хочу підтвердити, що юридична робота з позбавлення Росії місця в РБ продовжується. А зайняти це місце прагне саме Німеччина. Тепер по порядку.

Росія, посівши місце СРСР у 1991 році, грубо порушила статут ООН. Вона проголосила себе державою-продовжувачкою СРСР, а такої юридичної конструкції немає. СРСР і РФ - два різних суб'єкта міжнародного права.

У 1991 році три держави уклали Біловезькі угоди, в яких чітко сказано: СРСР як суб'єкт міжнародного права припиняє своє існування. Потім Росія схаменулась і оголосила себе країною-продовжувачем. Але тут немає континуитету. РФ - продовжувач РСФСР. Відносно СРСР усі колишні радянські республіки є правонаступниками.

Коли у 1991 році був створений СНД, з'явилась Рада глав держав СНД. Яка 21 грудня того ж року прийняла рішення, в якому говориться про підтримку РФ у тому, щоб вона продовжила членство СРСР в ООН, включаючи членство в РБ. Природа даної угоди виключно політична, це не міжнародний договір. Єльцин тупо надіслав повідомлення: мовляв, ми займаємо місце СРСР - і все!

Другий момент - цю угоду підписали 11 держав СНД, крім Грузії. А рішення такого роду повинні прийматися одноголосно. Юридичної сили тут немає, і Україна може відмовитися від своєї згоди на підтримку.

Отже, мова наразі йде не про виключення, а саме про невизнання Росії у якості члена ООН тому, що вона зайняла місце СРСР неправомірно та з порушенням статуту ООН. До речі, в цьому статуті досі написано, що у РБ своє місце посідає СРСР (ст. 23). Там про Росію ЖОДНОГО слова.

За моєю інформацією, юридичні кроки у цьому напрямі нарешті вирішили підтримати такі гіганти світової політики, як США, Британія, Франція та Німеччина - ось звідки ця заява німецького міністра. Вмовляють Китай.

Чи завершиться цей процес швидко? Ні. ООН - громіздкий механізм, і юристи працюватимуть над згаданим алгоритмом ще декілька років. Але те, що така робота максимально прискорилась - інформація з декількох незалежних джерел. Крига скресла, українці!

3. За місяць 20 парафій УПЦ МП перейшли до ПЦУ.

NB. Просто інші зайняли вичікувальну позицію. Повірте мені, після юридичного отримання Томосу, прогнилий будинок УПЦ МП/КГБ посиплеться за принципом доміно. Це наразі московські попи такі "принципові", але вони - ті ж самі люди, які тримають носа по вітру. Через рік піддадуть анафемі Новинського і будуть скиглити, що завжди були за помісну церкву, але на них тиснули та їм погрожували. Настане час, коли і нинішні зрадофіли стверджуватимуть, що завжди були латентними порохоботами.

4. "За Порошенка": Кернес заявив, що підтримає Президента на виборах.

NB. Це як продовження попереднього пункту про людей, які завжди тримають нос по вітру. Кернес - наволоч ще та, але після того, як у Кремлі почали відверто панікувати від зростаючого рейтингу Порошенка, Кернес виступив як остаточний лакмусовий папірець того, що перемога буде за Гарантом.

5. Одним рядком:

* 70% опитаних українців пишаються своїм громадянством - група "Рейтинг".

NB. Підтверджую - бути українцем стало престижно. Тут, в Америці, одного разу зіткнувся з родиною місцевих росіян, які на питання: "З якої ви країни?" завжди відповідали: "З України", бо тупо соромляться казати правду.

* З 1 січня 2019 року в.о. глави Пентагону стане Патрік Шанахан.

NB. Що про нього відомо? З середини 80-х і до 2017 року працював у воєнних підрозділах "Боїнга", пройшовши шлях з низів до члена виконавчої ради. Займався розвитком лазерної зброї, систем ПРО, конвертопланів тощо. Є одним з лобістів подальшого збільшення оборонного бюджету. Більше яструб, аніж голуб, але у своїй агресивності стосовно РФ поступається нинішньому босу.

* Moody's підвищило кредитний рейтинг України з Caa2 до Caa1, а ПриватБанку з Сaa3 до Сaa1.

NB. Все по плану. Аби популісти-триндоболи не виграли вибори - інакше знову скотимось до Zzz666.

* За місяць українці розмитнили 11 000 "євроблях".

NB. Ну ось! А как дысали, как дысали...

* На безкоштовні курси української для угорців Закарпаття за тиждень записались 300 осіб.

NB. Дивись NB попереднього пункту.)

* Вчені знайшли незаперечні докази існування паралельних світів - в цьому просторі немає існуючих законів фізики, які є у нашому Всесвіті.

NB. Навіщо далеко ходити? Хіба ті, хто збирається голосувати за Тимошенко або Зеленського - не з паралельних світів, де відсутні не тільки закони фізики, але й закони будь-якого глузду?

* Закінчився військовий стан.

NB. Результати: долар подешевшав, паливо подешевшало, злочинність по Україні впала на 14%. Розп`ято хлопчиків, з`їдено снігурів, конфісковано квартир - 0. Продовжувати будемо?

* Сходинки головного храму ЗС Росії, відлиють з трофейної техніки вермахту, повідомив Сергій Шойгу.

NB. Щось зарано цього разу розпочався парад маразму та побєдєбєсія, нє?

* У Харкові невідомий обікрав помешкання пенсіонерки, винісши з її квартири 55 тисяч доларів.

NB. Зубожіння... Хоч піввареника залишив?

* Bloomberg: Росія розглядає можливості зміни Конституції для того, щоб продовжити повноваження Путіна.

NB. Життя росіянина: народився, згуртувався навколо Путіна, подивився Перший канал, зненавидів Україну, помер. Бінго!

* Мешканець США Harold McDowell з міста Лейквуд, штат Нью-Джерсі, в один день дізнався про повне зцілення дружини від раку, на радощах пішов у казіно, поставив $5 та виграв мільйон доларів у карти.

NB. Як у старому анекдоті: "Во попёрло!" Бажаю, щоб всім моїм друзям у Новому році "пёрло", особливо - у здоров`ї.

Проте нам, шановні українці, своє робити. Переможемо.

Oleg Sharp


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
igorsova 27 декабря, 2018
що, набутилка, знову ворог на Банковій а не в Кремлі?

(Удалённый комментарий)
igorsova 27 декабря, 2018
Єдиний хто тут постійно обсирається набутилочними висерами це ти.
Правдорубль, a який саме набутилочний комплекс неповноцінності жене тебе в цей блог після того як тебе тут забанили і послали нахуй вже не одну сотню разів?

Edited at 2018-12-27 18:47 (UTC)

(Удалённый комментарий)
igorsova 27 декабря, 2018
Ти знову брешеш набутилка, як і решта типового російського бидла, бо ходити і читати можна і будучи забаненим.
Отже який саме типовий російський національний комплекс неопвноцінності змушує тебе реєструвати СОТНІ ботів, і приносити сюди набутилочну дезу?

(Удалённый комментарий)
igorsova 27 декабря, 2018
Деза кремля, набутилка, це твої постійні посили, натяки, заяви про те що ворог на Банковій а не в Кремлі.
Чи ти будеш продовжувати брехати як решта російського брехливого смердячого бидла, що нe реєструєш свої сотні ботів саме для цього.

Ти називаєш більше 300 своїх ботів "киданням бананів"? Не бреши хоч самий собі, набутилка.
Отже який саме типовий російський національний комплекс неопвноцінності змушує тебе реєструвати СОТНІ ботів, і приносити сюди кремлівську дезу?

Edited at 2018-12-27 19:08 (UTC)

(Удалённый комментарий)
igorsova 27 декабря, 2018
Та кожен твій допис це брехня чи кремлівська деза, набутилка.

igorsova 27 декабря, 2018
- Хтось рахує різницю відсотків висерів набутилок під дописами українською і не українською?

- Сподіваюсь р.федерацію таки викинуть з радбезу ООН.

- Колись із цікавістю і задоволенням спостерігав український ленінопад. Тепер буду з цікавістю і задоволенням спостерігати український РПЦпад.

- За правильної політики дерусифікації і мовної політики, через 20-30 років російської мови на українських вулицях не стане, і кожен громадянин України буде вільно володіти українскою, і середньо володіти англійською.

- Пабєдастія 140 мільйонів пабєдастів р.федерації не може не радувати.

- Чим довше при владі р.федерації буде залишатись Путін, тим сильніше вона лупанеться об бетон реальності після нього.

- Воєнний стан показав що Україні потрібен в тому числі і візовий режим із р.федерацією і барєр від русскіх із молдавськими/білоруськими/угорськими...паспортами.

p.s.
Добрі новини/гарні новини

Edited at 2018-12-27 18:39 (UTC)

rvun 27 декабря, 2018
>>- За правильної політики дерусифікації і мовної політики, через 20-30 років російської мови на українських вулицях не стане, і кожен громадянин України буде вільно володіти українскою, і середньо володіти англійською.

Розумно.

>>- Чим довше при владі р.федерації буде залишатись Путін, тим сильніше вона лупанеться об бетон реальності після нього.

А чванитесь, що ми Польщу
Колись завалили!..
Правда ваша: Польща впала,
Та й вас роздавила!

Хз. Вони і так не сама передова держава, їм вже можна й того - на погост. Все ж від рахи в судомах може й нам перепасти. Так що якби 19 роік приніс розпад РФ - було б саме воно.

Edited at 2018-12-27 18:51 (UTC)

rvun 27 декабря, 2018
Хай всім пре, як Harold McDowell. Окрім кацапів, їм хай пре, як Борису Нємцову 5 років тому.

(Удалённый комментарий)
igorsova 27 декабря, 2018
що, набутилка, знову ворог на Банковій а не в Кремлі?
https://ibigdan.livejournal.com/23052082.html?thread=885095986#t885095986

Edited at 2018-12-27 19:10 (UTC)

(Удалённый комментарий)
igorsova 27 декабря, 2018
Йди по протоптаній стежці, набутилка, і не звертай.
https://ibigdan.livejournal.com/23052082.html?thread=885095986#t885095986

trots1991 27 декабря, 2018
"Принагідно повідомляю - ще дві країни відмовились від російських винущувачів: Болгарія та Словаччина замінюють МіГ-29 американськими F-16V Block70."

А нам неплохо-бы эти МиГи выкупить (а лучше - забрать у пидарунок :))
Часть под ремонт и модернизацию, часть - на запчасти. В принципе, для условий Украины МиГ-29 практически не уступает Су-27му, при этом гораздо экономичнее.


trots1991 27 декабря, 2018
И что? Возраст роли не играет, тут важнее наработка. В любом случае, капремонт пройдут - еще полетают. В худшем случае - послужат донорами запчастей для наших МиГов.

alex_sergant 27 декабря, 2018
Нам бы интереснее получить Ф-16 "в подарок", но там гемора много-много. Про "базы хранения авиатехники" мног окто в курсе, там этих Ф-16 сотни стоит, но их же надо реанимировать, а это - поставить бортовое оборудование, двигатели, облетать, подготовить лётный и наземный состав, подготовить инфраструктуру и снабжение. Да, 29-ки хотя бы на запчасти пошли, плюс у нас некоторые улучшения для МиГ-29 появились, на своих комлпектующих, но....
Вопросов много, будем смотреть.
С другой стороны, пару лет назад по "Айслендам" облизывались, а тут пару "Оливер Перри" вполне могут передать. так что будем посмотреть, да.

trots1991 27 декабря, 2018
"Стоковый" Ф-16 ничем не лучше МиГа. Да и остаток ресурса у тех корчей, что стоят на базах хранения, уже небольшой.
Хорошо модернизированный Ф-16, наподобие еврейских "суфочек" - это конечно другое дело, но и деньги совсем другие. + надо с нуля создавать инфраструктуру, обучать пилотов и техсостав, адаптировать вооружение...
А МиГ-29 все-таки проходит капремонт (включая двигатели) на наших заводах, ракеты "артемовские" может пользовать ,по модернизации уже есть неплохие наработки (опять-же преимущественно своими силами), пилоты есть обученные... поздно придется переходить на западную технику, но точно
Да, рано или поздно нам придется переходить на западные истребители, но сейчас точно не время. Десяток Ф-16 не спасет, а денег сожрет немерянно. А сотню - Украина точно пока не потянет.

С вертолетами эрбасовскими тоже большую глупость сделали, имхо, но там вариантов особо не было - Мотор Сич такое количество в разумные сроки не поставит (остается правда вопрос - "а были ли они нужны так срочно и в таких количествах?").

Edited at 2018-12-27 21:56 (UTC)

kotperil 27 декабря, 2018
И вот опять, 11 тысяч растаможенных авто за целый месяц - это полный провал, а не хорошие новости

zz_z_z 27 декабря, 2018
А сколько перемога?

kotperil 28 декабря, 2018
Ну, подумайте сами, если евроблях в Украине от 800тысяч до 2+ миллионов (по разным источникам), на льготный период выделили 3 месяца, а всего на легализацию 6 месяцев, то сколько процентов евроблях легализируется?

Alex Tsikavyi 27 декабря, 2018
Дивний вибір - піти в казіно...

blacksun_rise 27 декабря, 2018
це звідки ? можна пруф ?

"Вчені знайшли незаперечні докази існування паралельних світів - в цьому просторі немає існуючих законів фізики, які є у нашому Всесвіті."

kuznetsov_e 28 декабря, 2018
На счет быть украинцем за рубежом. Было бы интересно, если бы кто-то провел исследование, в каких странах какая есть поддержка со стороны Украины и какая ведется информационная работа посольствами.

Если почитать новости, то украинцы поддерживаются (вопрос не только в деньгах) только в США и Канаде. Хотя, возможно так и есть. Например в Австралии все, кто с территории бывшего СССР - "русские". И лишь немногие австралийцы знают, что Украина - не часть России, а независимое государство.
Российское посольство всячески поддерживает культрурные и не очень мероприятия комьюнити, здесь есть казачество (куда ж без ряженых, но на шабли тоже деньги надо). Постоянная рекламная и информационная поддержка матрешечных фестивалей и т.п. Я уже молчу, что если у русского проблемы, то ему всегда помогут. Прямо, как с посольством США в фильмах.

В то же время украинское посольство - не больше, чем канцелярия. Иногда устраивает побирушки среди местных на какое-то мероприятие по разнорядке. А если что-то надо решить, то на это есть 3 часа в день при личном участии. Посольство в Канберре. Я в Аделаиде. Расстояние тысяча с лишним километров. Если моему сыну надо сделать паспорт, то жена с ним летит на день с ночевкой подать заявку, потом через 3 месяца летят вдвоем забрать паспорт. То есть новый паспорт обойдется почти А$4000. Ну шо б ви сдохли!

Кстати, местные власти дают гранты общественным организациям, представляющим нац. меньшинства. Дают посмотрев на портфолио. Например, некая организация "Русский шовинист" получит $500 долларов от своего посольства на проведение культурного вечера. Через пару месяцев она получит уже $10 000 от местного кансила на фестиваль, потому что до этого успешно провела вечер, где сотне посетителей рассказала о величии руського мира и культурных традиций. Было угощение. Гости из австралов были очень довольны, о чем написали отзывы кансилу. Так это работает.
А украицы сами собрались и пожарили сосиски, кто чем скинулся.
В итоге, тут все "русские".

  • 1