?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Звіт про воєнний стан

А всі ті, хто закликають президента звітувати про воєнний стан, з яких курортів ці грізні заклики строчать?

Й що вони особисто зробити за всі ці - навіть не місяць, а 4 роки - для посилення армії? Чим допомогли? Скільки пожертвували? Цікаво було б почитати.

Щодо воєнного стану.

Перше. Це було рішення РНБО. Одноголосне. Й дивно, що всі критики неведення воєнного стану в 2014, забувають, що тоді це не підтримало РНБО. Й зараз «забувають» про одноголосність рішення Ради Нацбезпеки. Особливо дивні в цьому контексті заяви деяких депутатів НФ, міністри яких одноголосно (і молодці!) проголосували за введення воєнного стану. А от депутати «не розуміють, навіщо». Так зустріньтеся фракцією з вашими міністрами і розпитайте з перших вуст, друзі.

На основі рішення РНБО президент видав відповідний Указ.

Я в парламенті також голосувала ЗА. І вважаю це єдино правильним голосуванням.

Друге. Армія, яка має найбільшу довіру суспільства, цілком і на сто відсотків підтримала це рішення Верховного головнокомандувача.

Третє. Воєнний стан зупинив продовження можливих провокацій РФ на суші і морі. В десяти регіонах було відпрацьовано механізм координації військових і керівництва цивільних адміністрацій у разі ескалації.

Четверте. Нам вдалося мобілізувати наших західних партнерів. Я впеневна, що буде прийнято азовський пакет санкцій - після проходження всіх необхідних дебатів і процедур. Важливо, що тема звільнення моряків залишається в центрі уваги світу. Світ має сприяти звільненню військовополонених. Ні про який обмін, як зараз намагається поставити питання Кремль, мови йти не може. Це військовополонені. Щодо обміну, то ми готові віддати всіх засуджених росіян в обмін на політв‘язнів Кремля.

Примітно, що наші західні партнери цілком і повністю усвідомлювали рівень безпекових загроз. І в них не виникало дивних питань, як в «українських» політиків. Європарламент підтримав введення воєнного стану в своїй резолюції. Дебати там пройшли гідно, на відміну від українського парламентського балагану.

П‘яте і ключове. Воєнний стан мобілізував самих військових, спрацював як відповідний маркер готовності дати відсіч. Було проведено важливі навчання. Армія отримала нову зброю і техніку.

Шосте. Прикордонники ввели заборону на в‘їзд в Україну чоловіків з російським громадянством. Примітно, що за цей місяць впав рівень злочинності і провокацій. Співпадіння?

Сьоме. Всі українські політики, які в фб вимагають звіту, можливо, спочатку ви принесете вибачення перед суспільством за ваші огидні страшилки про падіння економіки, курсу гривні, придушення прав і свобод, антидемократію, втручання в особисте життя громадян? Про ці воплі про зірвані вибори?

Гривня зміцнюється, а в особисте життя громадян втручається хіба що настирлива реклама кандидатів і кандидаток в президенти, що лізе навіть з упаковок прального порошку.

Восьме. Цей місяць багато спілкувалася з військовими. Всі вони одноголосно підтримували воєнний стан і усвідомлювали рівень безпекових загроз. Їх позиція, їх думка для мене важливіша, ніж крики всіх п’яти десятків кандидатів в президенти, які змагаються в фантазіях про те, як вони домовлятимуться про здачу України з Путіним.

Дев‘яте. А що, до речі, робив цей час тіньовий воєнний кабінет? ): Жодноі ініціативи, пропозиції чи заяви я від нього не чула. Та й інші кандидати в президенти жодного разу до узбережжя Азова і Маріуполя не виїхали, аби в реалі поспілкуватися з військовими.

Й з родинами моряків не зустрілися, щоб морально підтримати, чи щемливо так спитати, вистачає ім грошей на тарифи і газ. Й може, замість парочки рекламних бордів, допомогти бодай одній родині?

Iryna Gerashchenko

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ev_kram 27 декабря, 2018
жирнючий лайк

Ivan Lisicin 27 декабря, 2018
>>>Й з родинами моряків не зустрілися, щоб морально підтримати, чи щемливо так спитати, вистачає ім грошей на тарифи і газ. Й може, замість парочки рекламних бордів, допомогти бодай одній родині?

Как то очень похоже на совковое: вы тут в 5 комнатах жируете, пока я голодаю ) Надо было морякам больше зарабатывать и родне тоже, чтобы тарифы не казались высокими.

dagrael 27 декабря, 2018
Передай по смене, что ваш уровень как провокаторов неизменно низок.
Где ж вас, таких жалких тупорезов, набирают - в подворотне, что ли?))

ajento 27 декабря, 2018
Не обращайте внимания на бота)
Вот его ютуб канал https://www.youtube.com/user/Dagrael, контента нет зато есть 5 подписчиков)
И в танчики любил за СССР, акк зарегистрирован с РФ...

Edited at 2018-12-27 15:28 (UTC)

tamplier9797 27 декабря, 2018
Да, растет Ирина, как политик. Заметно растет.
+++++

ammebius 27 декабря, 2018
Наш наступний Президент після Петра Олексійовича. Щоб вже всім тим глобам-кашпіровським заціпило.

tamplier9797 27 декабря, 2018
+1
Да, я тоже подумал об этом же. Есть много плюсов, которых нет у остальных.

ammebius 27 декабря, 2018
Заодно і відповідь зрадофілам на "якщо не Порошенко, то хто?"

Максим С. 27 декабря, 2018
Много раз плюс, развивалась как политик буквально у всех нас на глазах, трудолюбива и патриотична, надеюсь, найдутся политсилы которые её поддержат в выдвижении на пост Президента. Ну еще более надеюсь, что она захочет такую мороку)

ajento 27 декабря, 2018
"У 2018 році 46 осіб стали фігурантами 165 кримінальних проваджень за статтею "державна зрада", а також 10 осіб стали фігурантами кримінальних проваджень за статтею "шпигунство", чотирьом із них оголошено підозру у скоєнні відповідного злочину", - сказав представник СБУ.

______________________
Всередньому 4 завербованих і один кацапський шпигун на місяць

(Удалённый комментарий)
izhnets 27 декабря, 2018
з одного боку так
але може й сили наростили і можемо дозволити воєнний стан
навіть той же долар. на паніці в той же день дерли за нього 29, а то і більше. нині він менше 28.

uasemperfidelis 27 декабря, 2018
Типичный портрет уебанца. Окончил юрфак Шевченка, и сразу же, в 22 годика, в политику. Ни дня не работал по профессии.
Адрес своего военкомата, конечно же, тоже не знает.
Зато делает себе пиар тупорылыми запросами с требованием отчета.
Кто оно такое, чтобы перед ним отчитывались?
Чудо мамино.. В ВР есть хоть один вменяемый человек?
Edited at 2018-12-27 14:52 (UTC)

krishnamir_13 28 декабря, 2018
Это был не военный стан, а военный срам.

  • 1