?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

До чого тут Рейган?

«Зеленський – український Рейган», полетів по мережах лемент численних дописувачів, які всерйоз пропонують обрати на посаду голови виконавчої влади і головнокомандувача, шоумена. Аргумент залізобетонний: «В Америці був успішним Рейган – чому у нас не вийде?»

Для початку, тому що Вова Зеленський – не Рейган навіть близько. І порівнювати Зеленського у 2019 р. з Рейганом зразка 1980 р. (тобто коли він з другої спроби був обраний президентом США) просто не можливо.

Для початку, давайте не будемо називати Вову Зеленського відомим шоуменом – давайте називати його юристом без практики. А чому ні? Освіту юриста Вова Зеленський свого часу здобув, але працював по ній лише 2 місяці, позаяк зразу пішов виступати у КВН. Рональда Рейгана називають, актором – хоча на 1980 р. він у кіно не займався більше 15 років. Тож якщо Рейган – актор, то Зеленський – юрист без практики. Годиться?

А ким був Рейган на 1980 р.?

По-перше, учасником Другої Світової війни. Безпосередньо в боях актор Рейган участі не брав, але перебував на військовій службі, був офіцером зв’язку та працював над зніманням учбових фільмів для армії. Якщо ви знаєте щось про бодай якийсь факт служби Вови Зеленського у ЗСУ – прошу повідомити.

По-друге, на 1980 р. Рейган був профспілковим діячем. 5 років він був президентом гільдії кіноакторів США. Серед іншого, саме під керівництвом Рейгана Гільдія кіноакторів пройшла низку складних конфліктів з державою, у тому числі – роботу комісії з антиамериканської діяльності. Якщо ви можете навести факти участі Вови Зеленського у профспілковій чи якійсь іншій громадській діяльності – повідомте будь ласка.

По-третє, на 1980 р. Рональд Рейган був республіканцем зі стажем. Це у нас лідером партії можна стати просто зареєструвавши у Мінюсті власну партію – в США, з їхніми корпораціями, політична кар’єра це прохід по всіх щаблях одної з крупних партій, аж поки партія не висуне тебе в президенти. І зграя товаришів там сидить в рази зубастіша за наших. У Рональда Рейгана такий досвід був. У Вови Зеленського… чув хтось про його результативну попередню політичну діяльність? У якій політсилі?

По-четверте, на 1980 р. Рональд Рейган – колишній губернатор штату Каліфорнія (протягом 8 років). До речі, цілями своїми тоді Рейган ставив серед іншого, повернути на роботи нероб, що сидять на соціальних програмах і подавити студентські протести в Університеті Берклі. Цікаво. Сильно сподобаються от такі гасла нинішнім прибічникам Вови Зеленського? А чи зможуть симпатики Вови Зеленського назвати ту область України, якою Вова Зеленський успішно керував, хай не 8, а хоча б пару років?

Висновок. На 1980 р. Рональд Рейган – ніякий не актор, він політик, пропечений до мозку кісток. Досвідчений, потертий партійної і керівничою кар’єрою, з командою та твердими політичними переконаннями. Хто нині Вова Зеленський? Безумовно, успішний підприємець зі сфери медіа – автор низки телепрограм, що мають успіх серед громадян не надто зіпсованих інтелектом. Успішний так само, як успішні творці магазину «Розетка» серед інтернет-торгівлі, або як низка виробників українських меблів на відповідному ринку. Але.

Вова Зеленський – не політик. Він ніколи політикою не займався. Він ніколи не належав до будь-якої партії і не займався прийняттям законів, або керівництвом адміністрації на місці. Вова Зеленський людей бачив лише зі сцени і через вікно авто – до нього ніколи не приходили натовпи кривджених і знедолених зі скаргами, як до будь-якого голови райради. Вова Зеленський не має ефективної команди, на яку він міг би обпертися. Вова Зеленський ніколи не керував навіть Територіальною громадою – а пхнеться керувати державою розміром з Францію. Людина яка водночас заявляла, що готова стати на коліна перед Путіним, їздила виступати перед українськими військовими в АТО, вибачалася перед Кадировим і заявляє, що не хоче іти на Донбас. Про які переконання тут ви кажете?

Як можна взагалі його порівнювати з Рейганом?

Історія Вови Зеленського, насправді, це історія абсолютного інфантилізму і байдужості до власної долі частини українського суспільства. Історія коли частина громадян, заміть думати, аналізувати, і власноруч створювати власний добробут, продовжують натхненно шукати керівника-чарівника. Такого собі «доброго пана». Того – хто виріщить всі їхні проблеми якісно і швидко, і головне – за них самих. Всі ці спроби голосувати за Гриценка, Зеленського, Вакарчука (промовчу про «Самопоміч» - там бодай є досвід політборотьби і яка-ніяка команда), це те саме, що й спроба виграти мільйон на гральному автоматі. Клієнт наполегливо намагається зловити щастя за хвіст, не помічаючи, що сам уже програє останнє.

А ще історію Вови Зеленського давно розкрив політолог Віталій Портніков. В середовищі українських топ-олігархів давно крутиться ідея забезпечити обрання у президенти такого собі «папуги», шоумена, який би демонстрував народу шоу з екранів, у той час як реальна влада в країні була б зосереджена в руках тих самих топ-олігархів. По факту, таким шоуменом в Україні уже давно працює Юлія Тимошенко, але лихо в тому, що Тимошенко – це ще й реальний екс-олігарх, з відповідними бажаннями і амбіціями. А тут ідеться про шоумена повністю підконтрольного топ-олагірхам, який їм не заважатиме. А чому ні? Народець же проголосує? А в разі якщо народ буде незадоволений – шоумена замінять на іншого, залишивши шоумена попереднього винним у всьому, із обуреним населенням сам на сам. І Вова Зеленський, і Вакарчук – пробні камінці. Вони – заява авторів проекту на те, що проект реальний. Щоправда в «Слузі народу» дурникам про це не говорять.

До чого тут взагалі Рональд Рейган?

Дмитро "Калинчук" Вовнянко (А шо там у ПП)

Та щоб двічі не вставати:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zz_z_z 27 декабря, 2018
Если бы у зрадофилов были мозги, то они давно бы волали шо ця шмаркля - проєкт банкової. Але зрадофіли - то є кацапи.

Плюсую, хотя

(Анонимно) 27 декабря, 2018
Ласкове телятко у двох маток ссе...

П.С.
"Я не гордый - я возьму деньгами!"(с) кукла Жириновского в сериале "Куклы"

Ivan Lisicin 27 декабря, 2018
>>>А чи зможуть симпатики Вови Зеленського назвати ту область України, якою Вова Зеленський успішно керував, хай не 8, а хоча б пару років?

Справедливости ради. А симпатизирующие Порошенко могут назвать такую область? До того, как он стал президентом?

Edited at 2018-12-27 09:37 (UTC)

flaming_beara 27 декабря, 2018
А сравнивают не с Порошенко, а с Рейганом.

Ivan Lisicin 27 декабря, 2018
Чем-то это напоминает наши выборы, когда аналогично травили Навального: типа а какой у него опыт? Можно подумать, что у Путина был опыт перед выборами )

(Удалённый комментарий)

Re: Где-то за городом, очень недорого ...(с)

uasemperfidelis 27 декабря, 2018
З прийдешнім Новим Роком тебе, Вова!

adb41114e686e75723d0bf60787c7962.jpg

m_for_mijers 27 декабря, 2018
Уговорили, Вова казьол, дайошь ЮльВладимирну, уж у нее опыта в политике огого!

Vitaly Trots 27 декабря, 2018
Да просрут они Пороху со свистом.

nickn1973 27 декабря, 2018
Грамотный выверенный логичный текст. До самого тупого дойти должно. Но вот последние абзацы с рассусоливаниями... Тут автор перестарался. Качественно обосрать всех конкурентов Порошенко сразу в двух абзацах не получится. Можно заляпать дерьмом и самого.

"...лихо в тому, що Тимошенко – це ще й реальний екс-олігарх, з відповідними бажаннями і амбіціями"
Если Тимошенко - реальный экс-олигарх (не знаю, как "реальный" соотнести с "экс-"), то Порошенко - просто реальный олигарх. Без всяких приставок.

Edited at 2018-12-27 09:57 (UTC)

Dmitriy Protsenko 27 декабря, 2018
Версія "за зеленського" - буде погано, але весело.
Загальне виборче право - зло.

kampodua 27 декабря, 2018
Правильно! Відмінити вибори. Хай буде Порошенко, а після смерті його спадкоємець. Та й по всьому.

rhat2017 27 декабря, 2018
украине срочно необходим закон о партиях и выборах.

нельзя допускать к выборам партии однодневки. И нельзя допускать к выборам людей, которые к каждым выборам оказываются в новой партии.

Люди просто не успевают отслеживать кто в новой партии, и что это за партия в принципе.....

nickn1973 27 декабря, 2018
В таком случае, возможно, стоит не выдумывать новые рогатки и затычки в законодательстве, а рассмотреть вопрос о целесообразности выборов по партийным спискам?

trots1991 27 декабря, 2018
««Зеленський – український Рейган», полетів по мережах лемент численних дописувачів, які всерйоз пропонують обрати на посаду голови виконавчої влади і головнокомандувача, шоумена.»

В Україні президент НЕ Є головою виконавчої влади. Учіть матчасть.

serp_ukrop 27 декабря, 2018
еще блять клоуна выбрать в президенты и будет полный комплет

(Удалённый комментарий)
nitup_aksider 27 декабря, 2018
и потому что он - марионеточная попка коломойского, который начал вдруг блеять, что у нас "гражданская война" и как надо договариваться с кремлевскими "республиками"..

(Удалённый комментарий)
kampodua 27 декабря, 2018
Ви так серйозно до цього клоуна ставитесь, ніби він справді має якийсь шанс.

vasylb 27 декабря, 2018
У мене є певні сумніви, що Рейган зміг би створити достатньо великий бізнес в Україні і успішно ним керувати, як це зробив Зеленський.

kampodua 27 декабря, 2018
Оліграхом в Україні можна була стати лише, якщо ти найзубатіший бандит. Або у твого баті були великі зв’язки по лінії партії і КДБ і він сам прибарахлився фінансами, ще й дитинці допоміг стартанути.

  • 1