Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Отже, це сталося

Ми пройшли майже весь шлях офіційної реєстрації партії. Без корупції, без підкупів, без стандартної схеми «купи партію та переназви як треба». З абсолютного нуля. По закону. По всім правилам.

Ми проводили влітку установчі збори, на які прийшли більше ніж чотири сотні людей (так, ми досі пригадуємо ті черги на барі). Ми приймали устав. Ми голосували. Ми купили партійний автобус і відправилися в тур по областях України, щоб зібрати ті самі 10 тисяч підписів, які закон вимагає для створення партії. Ми проїхали тисячі кілометрів, ми витратили на це місяці, але відвідали 25 міст у 23 областях України, деякі навіть неодноразово, і у кожному із міст ми збирали підписи. Ми збирали їх на вулицях та на площах, у палатках та у партійному автобусі, нам надсилали підписи поштою, нам приносили підписи в офіс, нам передавали підписи через знайомих, нам збирали підписи волонтери по областях та районах, містах та селах. В результаті ми зібрали не 10 000 підписів. В результаті ми зібрали на дві тисячі більше, ніж вимагає закон, і продовжуємо отримувати все нові і нові підписи щодня.

Ми не можемо висловити вам свою вдячність за це. В нас не вистачає слів. Ви чудові. Ви найкращі. Ми любимо вас. Ми любимо вас навіть більше за Швеця!

Але залишився ще один крок. Крок, після якого в Україні з‘явиться справжня праволіберальна партія, яка створена за законами, а не як завжди, і яка живе на кошти, зібрані з пожертв тисяч прихильників, а не одного прихильника, як буває найчастіше. Цей крок – це подання до Міністерства юстиції України повного пакету документів, що потрібні для офіційної реєстрації. І ми готові. Тепер – готові.

Більше чверті мільйона гривень з ваших пожертв – адміністративний збір – перераховано на державний рахунок. Необхідні папери готові. Майже дванадцять тисяч підписів – в наявності. Ключ на старт.Наступного четверга, 27 грудня, о 10:30 ми збираємось на Софійській площі Києва біля пам‘ятника Богданові Хмельницькому, і урочисто вирушаємо до будівлі Міністерства юстиції подавати документи для реєстрації політичної партії «Демократична Сокира». Це маленький крок для людства, але величезний для нас і тисяч людей, які пройшли поруч із нами цей шлях. Які пожертвували гроші, які репостили інформацію, які ставили та збирали підписи і приходили на наші акції. Для нас це великий день.

Приходьте всі. Приходьте. Давайте зробимо цей крок разом, і разом відсвяткуємо цю подію. Потім будемо разом хвилюватися, чекати місяць, а може і більше, до рішення міністерства і отримання на руки документу про офіційну реєстрацію. Але це буде потім. Зараз ми робимо наш крок.

Четвер. 27 грудня. Київ. Софійська площа. 10:30 ранку.

Приходь. Ми працювали над цим довгі місяці. Покладемо разом подарунок Міністерству під ялинку.

Покладемо і підемо святкувати.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments