?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Отже, це сталося

Ми пройшли майже весь шлях офіційної реєстрації партії. Без корупції, без підкупів, без стандартної схеми «купи партію та переназви як треба». З абсолютного нуля. По закону. По всім правилам.

Ми проводили влітку установчі збори, на які прийшли більше ніж чотири сотні людей (так, ми досі пригадуємо ті черги на барі). Ми приймали устав. Ми голосували. Ми купили партійний автобус і відправилися в тур по областях України, щоб зібрати ті самі 10 тисяч підписів, які закон вимагає для створення партії. Ми проїхали тисячі кілометрів, ми витратили на це місяці, але відвідали 25 міст у 23 областях України, деякі навіть неодноразово, і у кожному із міст ми збирали підписи. Ми збирали їх на вулицях та на площах, у палатках та у партійному автобусі, нам надсилали підписи поштою, нам приносили підписи в офіс, нам передавали підписи через знайомих, нам збирали підписи волонтери по областях та районах, містах та селах. В результаті ми зібрали не 10 000 підписів. В результаті ми зібрали на дві тисячі більше, ніж вимагає закон, і продовжуємо отримувати все нові і нові підписи щодня.

Ми не можемо висловити вам свою вдячність за це. В нас не вистачає слів. Ви чудові. Ви найкращі. Ми любимо вас. Ми любимо вас навіть більше за Швеця!

Але залишився ще один крок. Крок, після якого в Україні з‘явиться справжня праволіберальна партія, яка створена за законами, а не як завжди, і яка живе на кошти, зібрані з пожертв тисяч прихильників, а не одного прихильника, як буває найчастіше. Цей крок – це подання до Міністерства юстиції України повного пакету документів, що потрібні для офіційної реєстрації. І ми готові. Тепер – готові.

Більше чверті мільйона гривень з ваших пожертв – адміністративний збір – перераховано на державний рахунок. Необхідні папери готові. Майже дванадцять тисяч підписів – в наявності. Ключ на старт.Наступного четверга, 27 грудня, о 10:30 ми збираємось на Софійській площі Києва біля пам‘ятника Богданові Хмельницькому, і урочисто вирушаємо до будівлі Міністерства юстиції подавати документи для реєстрації політичної партії «Демократична Сокира». Це маленький крок для людства, але величезний для нас і тисяч людей, які пройшли поруч із нами цей шлях. Які пожертвували гроші, які репостили інформацію, які ставили та збирали підписи і приходили на наші акції. Для нас це великий день.

Приходьте всі. Приходьте. Давайте зробимо цей крок разом, і разом відсвяткуємо цю подію. Потім будемо разом хвилюватися, чекати місяць, а може і більше, до рішення міністерства і отримання на руки документу про офіційну реєстрацію. Але це буде потім. Зараз ми робимо наш крок.

Четвер. 27 грудня. Київ. Софійська площа. 10:30 ранку.

Приходь. Ми працювали над цим довгі місяці. Покладемо разом подарунок Міністерству під ялинку.

Покладемо і підемо святкувати.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ya_housewife 22 декабря, 2018
Эх, жаль не смогу , а хотелось бы. Вам удачи, вы крутые ❤️🇺🇦

Ivan Lisicin 22 декабря, 2018
Молодцы. Завидую по доброму. А у нас блядь, Навальный (

Юля Юл 22 декабря, 2018
ХОЧУ ОТДАТЬ ВАМ СВОЮ ПИДПИСЬ

besus 22 декабря, 2018
Я, пожалуй, ограничусь финансовой помощью. Потому что если я по будням в 10-30 буду шариться по площади, то могу и источника финансов лишиться...

partner_ca 22 декабря, 2018
"Софійській площі" чи "Софіївськiй площі"?

partner_ca 22 декабря, 2018
Цiкаво, чому тодi вулиця називається "Софіївська"

a_s_k_e_t 23 декабря, 2018
Думаю, что это одна из многочисленных ошибок в названии, которая уже "узаконилась" - скорее всего "благодаря" русификации. Она стала на российский манер Софиевская - как принято было в россии называть улицы - Гоголевская, Цветочная, Булочная и т.д. Ну апри обратном переводе стала "Софіївська".

В Киеве много такого. Например мост почему-то все называют Гаванским, хотя при чем тут Гаванна? :)

  • 1