?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Вау!

MoreThanUs

У Києві на станції метро «Осокорки» презентували арт-проект «MoreThanUs». Це унікальна цілісна картина, що складається із 8 муралів на стінах станції метро. Усі зображення присвячені національній єдності України, зазначають куратори проекту. Проект створювався протягом чотирьох місяців. Їх створили художники з України та інших семи країн.Створення муралів відбувалося вночі, тривало декілька місяців, митці працювали по 4-5 годин. Для робіт використовувалися фасадні та балонні фарби.

Художник із Іспанії Kraser в своїй роботі «Mother Land» використав образи тварин з Червоної книги України. У зображення тварин інтегроване зображення Львівської ратуші та Донецького аеропорту. Між двома тваринами – світлофор у вигляді герба України, який показує напрямок територій країни.

Малюнок бельгійського художника Metthew Down, який в своїй роботі взяв за основу фото Авдіївки (місто в Донецькій області), що зазнала руйнувань внаслідок бойових дій. Поверх фото художник зобразив дитячий малюнок, який символізує звичайні дитячі мрії.Портрет Богдана Ступки, робота художника Jasm One. Актор зображений на тлі Карпатських гір та донецьких териконів. Напис «United» символізує, що «культура об'єднує всіх нас», наголошують куратори проекту.Художник Spear із Бельгії створив роботу «Знання – це скарб», на якій зобразив вчителя школи Гадяча (місто в Полтавській області), героя АТО Володимира Доноса. У 2014 році Володимир потрапив під обстріл противника поблизу Іловайська, отримав важке поранення ноги і пролежав 5 днів у лісі. Вижити йому допомогли знання, які він отримав протягом життя. Доноса знайшли місцеві жителі й відвезли до донецької лікарні, де йому ампутували ногу. Потім його утримували в полоні, з якого звільнили 14 вересня. Зараз Володимир Донос знову працює вчителем у своєму рідному місті, викладає фізкультуру та патріотичне виховання.Український митець Олександр Брітцев зобразив молоду дівчину, яка плете килим. Силует у центрі килима має контури України.Художник BKFoxx зі США створив у своїй роботі «Unfinished» образ дівчини, яка нібито збирає себе по шматочках. За задумом художника, цей образ уособлює шлях України до самоідентичності.Мурал бразильського художника Apollo Tores присвячений музиці, яка об'єднує різні сторони конфлікту, як це було під час Майдану.Художник Mata Ruda з Коста Ріки створив образ молодої кримськотатарської жінки в традиційному одязі, яка, за задумом, символізує минуле, депортацію, окупацію та діаспору.

джерело

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
sly_mongol 21 декабря, 2018
да, стало очень круто. любуюсь постоянно. и там много интересных символов

привкус хуиты

andbig 21 декабря, 2018
Следует признать, что текст у Радио Сволота дебильный. И рисунки меня не радуют, кроме некоторых.

Re: привкус хуиты

rvun 21 декабря, 2018
Шо тут скажеш - намалюйте ліпше, станцій ше допупа.

angry_yyobba 21 декабря, 2018
4 ляма потратили

j_hy 21 декабря, 2018
Чудесно, оно того стоит.

zz_z_z 21 декабря, 2018
Сча 50и копеечные начнут изголяться насчет "Лучше бы...".

j_hy 21 декабря, 2018
Ну, 50и-копеечные за эти деньги бы метро на Троещину вырыли. Дважды))
лучшие люди человечества, фигли тут.

Мурал на Осокорках

(Анонимно) 21 декабря, 2018
Мне очень нравится, когда выхожу на "Осокорках", постоянно задерживаюсь на "посмотреть".

Belka

(Анонимно) 21 декабря, 2018
Очень круто, молодцы! Такие вещи вдохновляют и вообще повышают настроение; а хорошее настроение - залог успеха. Каждый, если захочет, может раскрасить серые будни ;)

olexgrey 21 декабря, 2018
я позавчера там выходил, офигел просто. Стал и рассматривал 10 минут. Спасибо тем, кто это придумал

tank_ua 21 декабря, 2018
в понедельник приеду в киев, пойду в метро покатаюсь, отпишусь.
по фото - 50/50, но это жесткое ИМХО.

  • 1