?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороші новини

1. Головна новина: Парубій підписав закон про перейменування УПЦ (МП): його направлено на підпис Порошенку.

NB. Цього московські підрясники боялись найбільше: одна справа агітувати за мир (на умовах пуйла), нібито, від імені українського народу, інша - мати на лобі серп і молот гундяєвської секти.

І не треба волати про "вмєшатєльство в дєла церкві". Втручається Кремль, який обговорює наші релігійні справи на своєму Радбезі і через Новинського фінансує свої гебешні філіали.

Наразі все просто: оскільки РФ визнана агресором, церква, духовний центр якої знаходиться у Москві, має відповідати своїй назві. Ніхто нікого не закриває, все майно залишається за ГРОМАДАМИ, але кожен вірянин має знати, чиї проповіді слухає.

А те, що при затвердженні закону ми отримали приємний бонус у вигляді начищеної пики Шухрича, то це є Промисел Божий та дієвий елемент сеансу екзорцизму, через який рано чи пізно пройдуть всі московські сатаністи.

2. Основне, що я виніс із прес-конференції ботоксного гнома:

* Із зубовим скрегітом пуйло визнало, що воно власними руками (діями) у Чорному морі стрімко підняло акції Порошенка. Якщо Путін стверджує, що рейтинг Гаранта піднявся на друге місце і поступається лише самці богомола, значить його шістки однозначно доповіли йому про те, що Порох вже перший - до ворожки не ходи.

Вєлічіє Росії: сцарь ядерної наддержави з придихом вираховую рейтинги кандидатів у президенти "фашистської" країни, яка вже давно "розвалилась", ага...

* Українські моряки будуть звільнені одразу після суду - це видно з дуже, як на Путіна, м`якої риторики стосовно них. Дає результат шалений міжнародний тиск та намір Вашингтону заторкнути новими санкціями СП-2, банківську систему та мореплавство РФ.

Але! Пиня ніколи не віддасть моряків Порошенку. Маю інформацію, що він це може зробити десь за місяць до наших виборів, демонстративно передавши їх ОБСЕ або (цей варіант є основним) Тимошенко з Медведчуком. Яким відведена роль "миротворців", що відновлюють "місток дружби між двома братніми народами." Для чого це буде зроблено - зрозуміло. Проте, головне, щоб хлопці вийшли на свободу.

Все інше на цій "прес-конференції" - протухле сіно для місцевої отари.

3. Трамп заявив, що виводить свої війська з Сирії.

NB. Не поспішайте з висновками... Ботокс з десяток разів "виводив" їх з тієї ж Сирії, а Вашингтон - з Афганістану. Проте, все залишалось так, як є - тільки набувало нових форм. Ось і зараз можна стверджувати, що згортання американських військ у Сирії є досить умовним. Частина з них залишиться там на невизначений період для того, щоб зробити Ер-Ракку еквівалентом Зеленої зони в Багдаді. За офіційними даними, в колишній столиці "Ісламської держави" знаходиться 503 американських військовослужбовців. Насправді ця цифра наближається до 4 тис, що вдвічі перевищує кількість американських вояків, яких Трамп планує вивести. Плюс ніхто не відміняв координацію дій союзників, постачання їм зброї та американський варіант ПВК на кшталт російського "Вагнера".

І ще... Ключовим елементом гри Білого дому є Туреччина, яку можна визнати основним бенефіціаром цієї заяви. Вашингтон налаштований зірвати угоду про постачання Анкарі російських ЗРК С-400, обіцяючи в обмін на це системи Patriot та інші пільги (див. мій вчорашній пост ЯТАГАН В СПИНУ. АКТ ДРУГИЙ). Так що "виведення" американських військ з Сирії може виявитись пропагандистським кроком, спрямованим на те, щоб поліпшити настрої Анкари в світлі американо-турецьких відносин. Спостерігаємо.

4. Одним рядком:

* Британія визнала телеканал Russia Today винним в порушенні правил мовлення.

NB. Канал буде закрито, бо британцям на голову не налізає, як свободу слова можна дорівнювати до свободи брехні. Хай Боширов з Петровим цей канал дивляться. Якщо ще живі...

* Brent впав нижче $ 55 за барель вперше з вересня 2017 р.

NB. Ну шо, синку, допомогли тобі твої ОПЕКи? Катар з СА сказали: не більше $55 за бочку - значить не більше. А дядєчка Сем робить своїм сланцем все, щоб і набагато менше стало. Ох, застрягне ще пір`ям ця нафта у вашій горлянці...

* 41 сенатор США пропонує провести міжнародну операцію проти РФ у Чорному морі.

NB. Наразі Волкер обговорює з українським керівництвом деталі наступного походу наших кораблів у супроводі плавзасобів Шостого Флоту США впритул до Керченського мосту. І навіщо нам той великий флот, якщо кожен український катер супроводжуватиме есмінець НАТО? Хай у скрєпних тепер головка бо-бо.

* Порошенко звільнив Богомолець з посади позаштатного радника Президента.

NB. Для мене Богомолець є уособленням старої, корупційної медицини, куди чесному та професійному лікарю вхід - зась. Хвиля Майдану на псевдосоціальному ліфті винесла її на псевдополітичний постамент. На ньому вона показала всю свою дурість, але злізати не хоче. Несіть мотузку, будемо стягувати.

* YouTube провів масштабну чистку ботів, найбільше їх виявилося на каналі Тимошенко.

NB. Відпало одразу 47 тис фоловерів - це майже половина. Не менше половини відпаде і під час виборів, бо всі її рейтинги - замовний фейк, розрахований на целюлітний мозок партії "махерових беретів".

* Композиція легендарної групи The Queen "Богемська рапсодія" стала найпопулярнішою піснею ХХ століття, а також найпопулярнішою піснею класичного року всіх часів.

* * *
Бажаю всім гарного настрою та світлих думок. Тим, кому ліньки вести здоровий спосіб життя, ведіть хоча б цікавий. До речі, ніщо так не піднімає настрій, як обливання холодною водою. Незалежно від того, кого ти обливаєш.

То все хіханьки... А нам своє робити. Переможемо.

Oleg Sharp


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
stainlesstlrat 20 декабря, 2018
>> * Порошенко звільнив Богомолець з посади позаштатного радника Президента.

потому что Порошенко поручил Богомолец идти на выборы в качестве кандидата в Президенты.
идея простая - чтобы умная и харизматичная Богомолец составила (как женщина) конкуренцию Юлии Тимошенко.

dagrael 20 декабря, 2018
Так смешно, что аж "вы ебанулись такое предлагать"?
Как может Богомолец составить конкуренцию такому весомому политику как Юлия Владимировна?..

vaimrom 20 декабря, 2018
"* 41 сенатор США пропонує провести міжнародну операцію проти РФ у Чорному морі.

NB. Наразі Волкер обговорює з українським керівництвом деталі наступного походу наших кораблів у супроводі плавзасобів Шостого Флоту США впритул до Керченського мосту. І навіщо нам той великий флот, якщо кожен український катер супроводжуватиме есмінець НАТО? Хай у скрєпних тепер головка бо-бо."


Смахивает на обычную перемогофилию Шарпа. Рашка с одной стороны может не пустить флот США в Азов. С другой стороны, может захватить наши корабли уже за проливом, в Азове. И флот США не сделает ничего. Ни-че-го.

olma2009 20 декабря, 2018

Как это, ничего? " Дає результат шалений міжнародний тиск та намір Вашингтону заторкнути новими санкціями СП-2, банківську систему та мореплавство РФ." Наоборот,  только ускорит процес.


trots1991 20 декабря, 2018
"А те, що при затвердженні закону ми отримали приємний бонус у вигляді начищеної пики Шухрича, то це є Промисел Божий та дієвий елемент сеансу екзорцизму, через який рано чи пізно пройдуть всі московські сатаністи."

Там вроде в основном Бойко отхватил, что впрочем тоже неплохо :)

З.Ы. А сатанистов попрошу не оскорблять таким сравнением!

Edited at 2018-12-20 19:31 (UTC)

putinhyilo 20 декабря, 2018
===Головна новина: Парубій підписав закон про перейменування УПЦ (МП)

Той момент, коли кацапські попи виглядають розумнішими за ідіотів-нардепів.
То не "закон про перейменування" - УПЦ ним просто підітреться, оскільки за всіма документами є самоврядною і самостійною організацією. Ну або збігає в Європейський суд з прав людини - зі скаргою на порушення прав свободи віросповідання військовослужбовців.

Rain Sender 20 декабря, 2018
А у чому полягає порушення? Детальніше, будь ласка

abbat81 20 декабря, 2018
Недавно він перейшова на українську. Хороші новини для україни українською. Все буде Україна :)

vatnofob 20 декабря, 2018
це ти про " як свободу слова можна дорівнювати до свободи брехні."?

от наче й можна, але ріже ж

jurashz 20 декабря, 2018
Супру просто умничка. она ведет нашу медицину в правильном направлении, только бы не мешали.
Вот: зрадоебам к ознаокмлению
Это список бысплатных препаратов в харьковском областном онкодиспансере
http://www.kharkivonco.com/patsiyentam/spisok-preparativ/
Если протись по розничным ценам этих лекарств, то можно охренеть. там есть таблетки по 12 000 за пачку, а их надо пациенту в месяц 4 и так круглый год, есть капельницы по 30 000 и так далее.
Такого изобилия не было там никогда в принципе.
В диспансере идут ремонты, создали реанимацию, чего ранее не было.

Не только онкодиспансеры начали снабжать деньгами.
Сегодня слышал от знакомого, который лечится в одной поликлинике Харькова, что туда купили современный рентген-аппарат, и скоро его запустят.
И это во время войны и вообще полное зубожиння!

rus_maxim 20 декабря, 2018
Композиція легендарної групи The Queen "Богемська рапсодія" стала найпопулярнішою піснею ХХ століття, а також найпопулярнішою піснею класичного року всіх часів

Федір найкращий

Rain Sender 20 декабря, 2018
Так, звичанно, хлопці мають бути звільнені. Нехай хуйло передасть їх через свою довірену особу в Україні

Uladzimir Darożka 20 декабря, 2018
А кто такие Queen и что за богемская рапсодия? Никогда не слышал, кто-то переоценивает значение Фредди (: почему не Курт наш Кобейн, например? Сэр Пол наш Маккартни? Лайнард наш Скайнард, на худой конец! (:

Lan Ban 21 декабря, 2018
пока трампон в белом доме, реально болезненных санкций для рашки не будет,
ему еще надо свою очередную башню в кацапстане построить

  • 1