?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

А накрыло меня ребята, ощущением

Я вот помню, как мы сидели годами на 2G и думали, ну блин, ну мы на нем будем сидеть еще десятилетиями, пока они частоты делить будут.

А еще мы на умняке читали и писали, десятилетиями, про газовую удавку Газпрома как ведущую угрозу независимости. И думали - да вовек нам ее не скинуть, вы чо, совершенно неразрешимая проблема.

А сейчас такие оглядываемся на это с удивлением - что, правда пару лет тому у меня телефон картинку грузил, как пьяный грузчик КАМАЗ? И я считал, что так будет всегда? Что, правда мы считали, что Россия нас только на газу захомутает и покорит? Да ну ладно.

Не так и сложно все оказалось и не так и медленно, если за это дело взяться, а не сопли грызть.

И вот сдается мне, что мы так же оглянемся на всю эту историю с рынком земли. Мол, лолчто? Какой-то депутат что-то там про колхозы рассказывал, кто-то на этом пиарился, кто-то крестьян пугал? Что, правда так долго у нас мораторий был? Серьезно?

Тю.

Виктор Трегубов


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
e_1_off 20 декабря, 2018

В Британії "вся земля належить державі"? Хто вам сказав цю нісенітницю?


igorsova 21 декабря, 2018
Хто вам збрехав про зворотнє?

e_1_off 21 декабря, 2018
Британські закони про право власності на землю.

igorsova 21 декабря, 2018
Дійсно, там не тільки лісхолд із правом на 999 років аренди

e_1_off 21 декабря, 2018
Там право власності на землю — одне з основних та найстаріших прав громадян, закріплене ще Magna Carta 1215 року. Подивився б я на того, хто забажав би забрати це право у британців.

А лізхолд не має ніякого відношення до "державної власності на землю". Це особлива форма оренди, в яку може здаватися земля будь-яким власником. Так, це розповсюджена в Британії форма землекористування, але вона не має ніякого відношення до тої дурні, що ви написали про "державну землю". В лізхолд землю здає власник землі — приватна особа, а ніяка не "держава".

І одночасно з лізхолдом існує і фріхолд — повна власність.

Edited at 2018-12-21 10:11 (UTC)

igorsova 22 декабря, 2018
Наскільки я пам'ятаю, Маґна Карта нічого не говорить про землю. Тільки про приватну власність і про права короля і баронів, яким король дарував, або забирав і дарував іншим баронам землю.
Селяни що працювали на землі, які тоді не мали абсолютно ніяких прав, ніякого стосунку до Маґна Карта не мали.

e_1_off 23 декабря, 2018
"Приватна власність" там це перед усім та головним чином - право власності на землю. А Magna Carta це перший документ в британській історії (діючий, доречі і посьогодні) в якому зазначено що те, що ви тут написали - нісенітниця.

igorsova 24 декабря, 2018
Власність в середньовічній Британії, це фортеця + земля з рабами (селянами) + майно.

e_1_off 24 декабря, 2018
Хе хе.
По-перше, селяни Британії ХІ сторіччя були далеко не "рабами", не читайте перед обідом радяньських підручників історії за 5 клас.
А по друге усе це (замок, "майно", вассалітет) належало перед усім тому і саме тому, кому належала земля, на якій все це знаходилося. І саме власність на це та право розпоряджатися цим закріплювалося у Великій Хартії.

Але незалежно від того, що там є чи нема - ви не хочете чимось підтвердити своє сміле твердження про те, що "вся земля в Британії належить державі", або визнати, що це неправда?

igorsova 24 декабря, 2018
У вас дещо ідеалістичні уявлення про життя селян в Британії і їхні права в неіснуючих британських судах 11 століття.

Король навороджував вірних баронів територією, і забирав у невірних барорнів ту саму територію із замками і населенням, а не поняття земля, яке ви в неї вкладаєте.

Селяни змогли покращити своє становище тільки після великої чуми, коли значна частина їх вимерла, і з'явився дефіцит рбочої сили.

Власниками землі були барони, люди голубої крові, і їхні нащадки. Землевласниками не могли бути люди робочго класу, бо у них окрім титулів фізично не було гршей на щось інше аніж засоби першої необхідності. Тільки відносно недавно, в середині минулого століття, коли держава почала обкладати власників земельних володіннь із їхніми замками податками, вони вони були змушені продавати свої замки.

The great property swindle: why do so few people in Britain own so much of our land?
The myth spun about Britain is that land is scarce. It is not – landowners are paid to keep it off the market.
https://www.newstatesman.com/life-and-society/2011/03/million-acres-land-ownership

e_1_off 24 декабря, 2018
Пречудова стаття. З неї чітко видно, що про те, що в Британії вся земля знаходиться у власності держави ви тупо напизділи.

igorsova 24 декабря, 2018
Стаття демонструє що власники землі (дуже незначний відсоток вищого класу що є прямими нащадками отих самих баронів) фінансово мотивуються не продавати землю.

e_1_off 24 декабря, 2018
Бла-бла-бла.
В сухому залишку британська земля у приватній власності, а ти — пиздун.

igorsova 24 декабря, 2018
В сухому залишку хуй ви зможете придбати 10000 гектарів землі, навіть якщо ви маєте на це кошти.

Edited at 2018-12-24 15:39 (UTC)

  • 1