?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

А накрыло меня ребята, ощущением

Я вот помню, как мы сидели годами на 2G и думали, ну блин, ну мы на нем будем сидеть еще десятилетиями, пока они частоты делить будут.

А еще мы на умняке читали и писали, десятилетиями, про газовую удавку Газпрома как ведущую угрозу независимости. И думали - да вовек нам ее не скинуть, вы чо, совершенно неразрешимая проблема.

А сейчас такие оглядываемся на это с удивлением - что, правда пару лет тому у меня телефон картинку грузил, как пьяный грузчик КАМАЗ? И я считал, что так будет всегда? Что, правда мы считали, что Россия нас только на газу захомутает и покорит? Да ну ладно.

Не так и сложно все оказалось и не так и медленно, если за это дело взяться, а не сопли грызть.

И вот сдается мне, что мы так же оглянемся на всю эту историю с рынком земли. Мол, лолчто? Какой-то депутат что-то там про колхозы рассказывал, кто-то на этом пиарился, кто-то крестьян пугал? Что, правда так долго у нас мораторий был? Серьезно?

Тю.

Виктор Трегубов


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
igorsova 20 декабря, 2018
Повинно бути як в Британії: вся земля належить державі, але фермери можуть її арендувати.

yizhack 20 декабря, 2018
Але в нас ВЖЕ повно землі що не належить державі )))) Просто в багатьох випадках (наприклад що стосується землі сільхозпризначення) толку від володіння не дуже багато - продати її тупо не можна. холодильник, квартиру, машину, знання, совість , душу - можна. землю - ні :)

igorsova 21 декабря, 2018
//продати її тупо не можна//
Не бачу в цьому нічого поганого. Дійсно не бачу. Є газотранспортна система, є надра, є ліси, є прісна вода, і все це не продається.

Edited at 2018-12-21 02:24 (UTC)

yizhack 21 декабря, 2018
У людей ВЖЕ є земля у власності !

Не бачу нічого поганого щоб заборонити вам користуватися власним майном, щоб ви зрозуміли нарешті. Наприклад - використовувати хату тільки для сну. А їсти й готувати, наприклад, там заборонити (звісно не кажучи вже про неможливість її продати)


ПС

Все вище назване доречі теж продається у різних виглядах. В т.ч абсолютно диких. Бурштинокопачі й ті хто робить Карпати лисими не дадуть збрехати ) Це говорить й про безумну ефективність держави як господаря до того ж.

igorsova 21 декабря, 2018
//У людей ВЖЕ є земля у власності ! //
В Україні проживає 40 мільйонів українців. У них у всіх є земля?

Якщо Українці будуть продавати Українцям, і буде межа кількості володіння, я не проти.

//Не бачу нічого поганого щоб заборонити вам користуватися власним майном//
Користуватись за призначенням сільськогосподарськими землями - це займатись сілським господарством. Цим ніхто нікому займатись не заважає.

//Це говорить й про безумну ефективність держави як господаря до того ж.//
Ви натякаєте що бурштинокопачі і вирубники лілсу стануть поводитись інакше коли придбають землю собі, і огородять її від сусідів і від влади?
Дійсно?!

Edited at 2018-12-21 10:00 (UTC)

yizhack 21 декабря, 2018
//В Україні проживає 40 мільйонів українців. У них у всіх є земля?
О ! Це чудово !
В мене й в 40 мільонів нема літака - ЗАБОРОНИТИ !
В мене й в 40 мільонів нема яхти - ЗАБОРОНИТИ !
В мене й в 20 мільонів нема автівки - ЗАБОРОНИТИ !
й т.ін

//Користуватись за призначенням сільськогосподарськими землями - це займатись сілським господарством. Цим ніхто нікому //..займатись не заважає.
От я й кажу призначення хати - СПАТИ. А їсти там - НЕ МОЖНА !

o_o_a 20 декабря, 2018
Я свою державі просто так не віддам, експрорііровать будете?

igorsova 21 декабря, 2018
Та нікого не їбуть ваші сотки. А от коли землю почнуть саме скуповувати через офшори русскіє, і не гектарами, а тисячами гектарів, тоді вони нас зможуть виїбати віх скопом. Фінансових можливостей у них більше аніж у українців і особливо у українських селян, повірте.
Сільськогосподарські землі це стратегічний ресурс України.

o_o_a 21 декабря, 2018
10 000 га. це одне велике село. От припустімо його купили кляті москалі.
Що саме конкретно вони можуть мені зробити, чого я повинен боятися.

"тоді вони нас зможуть виїбати віх скопом. " - це все в переносному значенні, ніякої конкретики.

igorsova 21 декабря, 2018
Росіяни мають більше грошей за українських селян. І якщо придбавши навіть 30% українських земель замість зерна вони засадять її наприклад горохом, Україна буде мати 30% нестачу зерна.
Мабуть ви читали про приписи їхнього сільського господарства. Якщо продукція замість поступати на ринок України буде за неринковою ціною поставлятись в р.федерацію, вийде що не дуже забезпечені українські селяни за російські копійки будуть годувати російську солдатню.
Якщо жителі села, яки ви навели в приклад, не будуть мати роботи і джерел для існування, бо на землі будуть працювати кілька найманих людей, то незадоволення владою скоче так що мало не здасться.
Це приклади придумані мною сходу, без жоодного планування завдання більш серйозної шкоди на глибших рівнях.

Не має значення який це стратегічний есурс України - земля, заводи, ліси, надра, вода, газотранспортна система, .... жодні іноземці, жодні компанії не повинні мати права володіння ними.

o_o_a 21 декабря, 2018
Якщо жителі села, яки ви навели в приклад, не будуть мати роботи і джерел для існування, бо на землі будуть працювати кілька найманих людей, то незадоволення владою скоче так що мало не здасться.


Вже так – чим новіший трактор, чим менше працівників треба. У мене в селі 15 чоловік обробляють землю у себе, ще й у інші райони їздять.

Попередній аргумент також за вуха притягнутий, чому, довго розказувати.

e_1_off 20 декабря, 2018

В Британії "вся земля належить державі"? Хто вам сказав цю нісенітницю?


igorsova 21 декабря, 2018
Хто вам збрехав про зворотнє?

e_1_off 21 декабря, 2018
Британські закони про право власності на землю.

igorsova 21 декабря, 2018
Дійсно, там не тільки лісхолд із правом на 999 років аренди

  • 1