?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороші новини

1. Ватикан визнав Епіфанія - його офіційний портал повідомив про обрання предстоятеля новоствореної Православної церкви України.

NB. Отето да! Виявляється, Папа Римський не читає гнівних звернень Кирила Гундяєва, а легковажно робить з них самольотікі і пускає до вєтру? Ох, як нєвдобно получілось!

А якщо серйозно, навіть Ватикан розуміє, що Православна Церква України - не нова, а первородна установа, створена київським князем при хрещенні у 988 році - українці лише відновили свою церкву і повернулись до Вселенського патріархату, тільки і всього. Так що Томос в хату, вечір в радість, Папі здоров`я, а когось там на гиляку. Амінь та слава Україні!

2. Заклятий ворог: Росія знову купує американські цінні папери.

NB. Це для місцевої отари США - ворог №1, долару ось-ось кінець, а все прогресивне людство на стороні путіна.

Насправді, Кремль як шалений розпочав купувати державні акції США попри те, що нові санкції Вашингтон може ввести проти Москви вже у 2019 році. Експерти вважають: якщо Ерефія відмовиться від вкладень у суперліквідні та високоприбуткові американські облігації, її фінбаланс буде остаточно зруйнований. Дуже сподіваюсь, що нові санкції (будуть запроваджені у січні чи лютому 2019 р.) виб`ють цю фінансову милицю з рук скрєпної бензоколонки.

3. Розвідувальний корабель британського флоту HMS Echo увійшов через протоку Босфор у Чорне море.

NB. Відкрию таємницю, озвучену американським воєним порталом War on the Rocks: наразі ЖОДНОГО дня Чорне море не залишиться без кораблів НАТО - вже затверджено графік чергувань між Шостим флотом ВМФ США та Британським Королевським флотом щодо перебування у бойовій готовності поблизу Криму. А у ході нещодавнього візиту до Вашингтону командувача ВМФ ЗСУ узгоджені деталі взаємодії трьох флотів (плюс Туреччина у разі необхідності) на фоні агресивних дій Московії.

4. Цього тижня Сенату США представлять новий звіт про втручання РФ у вибори.

NB. Знаєте, про що пише американська преса? Відверто глузує над скрєпними, стверджуючи, що для оплати реклами акаунтів використовувалися рублі, в контактах були забиті російські номери телефонів, а в кешах РС залишились IP-адреси, зареєстровані у Санкт-Петербурзі та Воронежі (!!!).

Американці виробляють найкращі літаки, японці - машини та електроніку, французи - косметику та круасани, італійці - одяг, шотландці - віскі, українці - сало до шотландського віскі. Росіяни ж виробляють лише скрєпи, брехню та головний біль для тих, хто виробляє літаки, машини, круасани, віскі та сало. Бенеді...

5. Рада у першому читанні схвалила законопроект про військові стандарти НАТО, а кабмін продовжив обмеження в торгівлі з РФ до кінця 2019 року.

NB. То є добре - ми семимільними кроками відриваємось від печерного совка. Сьогодні опубліковані останні опитування Центра Розумкова, відповідно до яких, майже половина (48%) українців вважають європейську модель розвитку більш привабливою, ніж російську, і лише 5% - навпаки. Ще 11% опитаних вважають обидві моделі привабливими однаковою мірою, а 25% - жодну з них не вважають привабливою. Але основне те, що Європу обирають молоді, освічені і забезпечені українці. А таких з кожним роком стає все більше.

6. Індія відмовилася від російських МіГ-29 через постійні поломки, РФ визнала свою провину.

NB. Це як вишенка на торті до того, що у квітні Індія призупинила співпрацю з Росією за проектом FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), який передбачав створення на основі російського Су-57 першого індійського винищувача п'ятого покоління. А все тому, що російські літаки все більше перетворюються на лайно з дірочками, заклеєними скочем.

Але найбільше росіян дратує те, що Індія вибирає навіть не американців, а УКРАЇНУ! Зокрема, Індійська Reliance Defence Ltd і «Антонов» домовились про спільне створення багатофункціонального транспортного літака для потреб військових, десантників, а також комерційного використання в Індії. Йдеться про 500(!) машин загальною вартістю 5,3 млрд дол протягом 15 років.

І ще... «Спецтехноекспорт» вже виконав основну частину контракту по ремонту літаків Ан-32 для індійських ВПС. 48 літаків, які повинні були відремонтувати в Україні, вже відремонтовані. А ще на 64 повинні поставити комплекти для модернізації. Зацінили інформацію? Отож бо...)

Одним рядком:

* У Тернополі сьогодні перебувають Порошенко та Філарет.

NB. Часто питають, чому Президент їздить по Україні та закордонах замість того, щоб дискутувати на ТВ зі своїми опонентами. Опонентами? Допускаю, що він би викликав їх на інтелектуальну дуель, але вони весь час ходять беззбройними.

* Росія спростила прийом в громадянство для українців.

NB. Всі українці були і залишаться українцями, а доля малоросів мене не цікавить. Природній відбір.

* Волкер прибув в Україну. У планах дипломата - відвідування одного з чорноморських портів.

NB. Мова йтиметься про Очаків та Бердянськ - майбутні військово-морські бази НАТО в Україні.

* Намісника Києво-Печерської лаври Павла незабаром викличуть на допит у СБУ як свідка у справі, - Гітлянська.

NB. У цьому випадку Паші-мерседесу Бог вже не допоможе - хіба що чорт у вигляді Новинського. Якого теж давно треба взяти за дупу та піддати сеансу екзорцизму в ізоляторі СБУ.

Як бачите, я ще чомусь не у "лазні" - здається, ТАМ відбувся якийсь технічний збій. Проте мій текст про освіту в США та Україні так і не повернули - для когось він надто небезпечний.) Але запевняю - у будь-якому випадку знайду можливість спілкуватись з Вами - моїми друзями та однодумцями. Бо час спочивати ще не настав. Переможемо.

Oleg Sharp


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
sevibor 18 декабря, 2018
У россиян на повестке дня только два вопроса:

1.


2. Когда кризис в России закончится, цены и пенсионный возраст перестанут расти, а реальные доходы падать?

(Удалённый комментарий)
akkaknnebekaize 18 декабря, 2018

Вовапішовнахуй, пішов нахуй


zz_z_z 18 декабря, 2018
Старый больной пидарас вовахуй пытается заработать на стекломой.

(Удалённый комментарий)
grosscore_lj 18 декабря, 2018
Кстати, насчёт ВП: что там по поводу узурпации власти Порохом, и тотального краха в Украине - когда уже? Половина срока ВП прошла - пора бы, не?

(Удалённый комментарий)
grosscore_lj 18 декабря, 2018
Шизофрения косит ваши ряды.

(Удалённый комментарий)
grosscore_lj 18 декабря, 2018
А ты с этим жуком разговаривал? И он тебе отвечал, да?

rvun 18 декабря, 2018
>>Росія спростила прийом в громадянство для українців.
зважаючи на повідомлення про сформовані підрозділи каців, які здатні виконувати завдання по вторгненню в Україну - цілком може бути шо готують всіх прийняти в громадянство.

(Удалённый комментарий)
rvun 18 декабря, 2018
Маючи безвіз з Європкою треба бути вже взагалі конченим оленєм, аби їхати до рф з будь-якої причини, окрім як тебе оголосили в розшук через Інтерпол за тероризм на Донбасі, чи за держзраду.

kampodua 18 декабря, 2018
"Росіяни ж виробляють лише скрєпи, "

Трохи прибрехали. Росіяни роблять добрі костюми роботів. Репліка, як говорять в народі.))

unkinderz 18 декабря, 2018
То китайці виробляють добрячі костюми.

Sergey Yurevich 18 декабря, 2018
Буквально сегодня читал в ленте у патриотчно настроенного россиянина что-то типа "Официально. Ватикан не признал новую украинскую церковь"...

vatnofob 18 декабря, 2018
>>якщо Ерефія відмовиться від вкладень у суперліквідні та високоприбуткові американські облігації, її фінбаланс буде остаточно зруйнований.

а чому? типу інструмент для подальших запозичень?

lem_kh 18 декабря, 2018
> Папа Римський не читає гнівних звернень Кирила Гундяєва

Він може й прочитав би, щоб поржати, але навряд чи розуміє російську.

slayer_bulia 19 декабря, 2018
Сало до віскі? Ви їбанулись? :)))

  • 1