Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

;))

Користувач Lard Baron на сайті Reddit розповів в коментарі до топіку «Яке слово або вислів ви не розуміли в дитинстві?».

«Коли я був маленьким, батько сказав мені: « Знання - сила. Френсіс Бекон » (Knowledge is power. Francis Bacon). Але я це зрозумів так: «Knowledge is power, France is bacon».

Більше 10 років я ламав голову над другою частиною — і що за сюрреалістичний зв'язок був між обома? Якщо я комусь цитував: «Knowledge is power, France is bacon» — вони з розумінням кивали. Або хтось міг сказати: «Knowledge is power», а я закінчити: «France is bacon», — і вони не дивилися на мене, ніби я сказав щось дуже дивне, і глибокодумно погоджувалися.

Я запитав учителя, що означає «Knowledge is power, France is bacon», і отримав у відповідь розгорнуте пояснення першої частини - «Знання - сила», але ні слова про Францію. Коли я з питальною інтонацією промовив «France is bacon» в надії отримати пояснення по цій частині, вчитель просто сказав: «Так».

У 12 років мені вже не вистачало духу питати далі. Я просто взяв цю тезу як щось, чого мені не дано зрозуміти. Лише через роки я побачив цей вислів написаним».

Maria Osuhovska

Tags: Приколы
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 61 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →