?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Дайте дві
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vovavolin 17 декабря, 2018

а уже есть ответ кто заказал Катю?


rvun 17 декабря, 2018
виконавці і прямий замовник в СІЗО. Те, що замовник мовчить чи є хтось далі за ланцюжком - це вже можливий варіант, що він домовився попередньо з якоюсь особою - проте без його свідчень - більш нікого не прив'яжеш. А можливо, що більш нікого там і немає.
Я от віддаю перевагу, аби нікого в поліції не пиздили до кривавого поносу, а от тий, хто більш боїться поплічників ніж покарання від держави - хай топче пожиттєве. Можна, звістно, розтрощити йому коліна, чи крокодила на хуй і крутити динамо, але чи ви б хотіли жити в такій країні? Я от - не дуже, то ж впринципі - те що всіх прісних відразу пов'язали - для мене вже непоганий результат.

Edited at 2018-12-17 08:34 (UTC)

putinhyilo 17 декабря, 2018
===виконавці і прямий замовник в СІЗО.

А Стрємоусова і Ківу вже допитали, ага?

Ну і вишенька:

Підозрювані в проведенні замаху на херсонську активістку Катерину Гандзюк можуть уникнути покарання за злочин. Про це "Громадському" розповіла адвокат Євгенія Закревська.
Як відомо, в скоєнні нападу на Гандзюк цього літа звинувачують п'ятьох людей: Володимира "Шурупа" Васяновича, Микиту "Мураху" Грабчука, В'ячеслава Вишневського, Віктора Горбунова і Сергія "Опера" Торбіна, на замовлення якого діяли інші. Так, зараз є два кримінальні провадження проти них, - в СБУ і поліції, однак, справу поліцейських незабаром повинні передати до суду, в той час як в неї досі не додали кваліфікацію "замовне". Злочинці не можуть бути двічі обвинуваченими або підозрюваними, а справи все ще не об'єднали, в результаті чого якщо справу передадуть до такому вигляді в суд, то замовників надалі просто не зможуть притягнути до відповідальності.
Закревська стверджує, що херсонська прокуратура в об'єднанні справ відмовила, Генпрокуратура поки не дала відповідь.

rvun 17 декабря, 2018
Ну - я не надто глибоко в темі. А які підстави їх допитувати, мені ці призвища ні ро що не кажуть.

putinhyilo 17 декабря, 2018
=== А які підстави їх допитувати, мені ці призвища ні ро що не кажуть.

Она расследовала деятельность местного активиста Кирилла Стремоусова, который еще в 2013 году организовывал пробежки по Херсону с российским и черно-желто-белым флагами и продолжал выходить на митинги с российским флагом после событий 2014 года. Недавно он стал представителем Соцпартии и ее главы Ильи Кивы в регионе. Стремоусов и Гандзюк вели себя в Херсоне как кошка с собакой, постоянно критикуя друг друга, вступая в постоянные стычки на различных мероприятиях. Его чиновница обвиняла в "руководстве полицией" и этим объясняла безнаказанные действия активиста - показательные акции на заседаниях горсовета и драки в горисполкоме. "Стремоусов прямо на сессии бил ногами полицейского, и ничего ему за это не было", - заявляла тогда Гандзюк в одном из интервью. Конфликт был заметен и на более высоком уровне Соцпартии: уже после покушения на Гандзюк, лидер социалистов Илья Кива заявил, что чиновница причастна к разворовыванию бюджета. "Я знаю Гандзюк. Она является государственным служащим... которая сидела на хищении городского бюджета. Вот и все", - заявил тогда Кива в эфире "Эспрессо".

21 мая
Херсонский сепаратист Кирилл Стремоусов вчера произвел выстрел в человека из травматического пистолета. Видео он выложил в соцсетях. Матерясь и угрожая охраннику платного пляжа, Стремоусов ворвался на охраняемую территорию, а когда его хотела оттуда удалить охрана, напал на охранника. На записи видно, что Стремоусов избивал охранника и после того, как тот упал на землю. Видео инцидента он стримил в фейсбук, но потом запись удалил, а вместо нее залил смонтированную. Но мы успели сохранить оригинал. Напомним, что полиция считает, что Стремоусов может ходить с травматическим пистолетом куда угодно. Ранее мы сообщали, что против Стремоусова возбудили уголовное дело, после попытки отбить «депутата Евпаторийского горсовета» Осминина у конвоя СБУ. Мы так же сообщали, что Стремоусов теперь представляет в Херсонской области Илью Киву и его Соцпартию. До этого он был известен в качестве организатора «Русских пробежек», пророссийских митингов и координатора пророссийской деструктивной секты КОБ.

Гандзюк публічно стверджувала, що Стремоусов - недоторкана людина для поліції. Вона нагадала, як Ківа і Стремоусов силою виштовхали з кабінету директора швейної фабрики Українського товариства глухих, і захопили приміщення з документами і печаткою, а поліція не відреагувала на це. Це не єдине свавілля, яке дозволяв собі Стремоусов. Наприклад, прямо на сесії міськради він звалив поліцейського з ніг. А в лютому 2017-го Стремоусов із соратником напали на херсонського мера Володимира Миколаєнка, розірвавши йому одяг. При цьому Стремоусову в листопаді 2017 року дали дозвіл на носіння «пристрою для відстрілу гумових куль», дійсний до листопада 2020 року. Законодавством України не визначено місць, в яких заборонено носіння такого пістолета, тому Стремоусов може носити його з собою всюди. Зараз проти чоловіка відкрито кримінальне провадження за напад на конвой СБУ. У квітні 2018-го співробітники Служби безпеки затримали на адміністративному кордоні з тимчасово анексованим Кримом депутата від «Єдиної Росії» Омісіна окупаційної «Євпаторійської міської ради». Затриманого доставили в херсонський суд, де йому мали обрати запобіжний захід. Але на них вже чекала група осіб, яку організував Стремоусов, щоб відбити затриманого у правоохоронців.

Іван Іваненко 17 декабря, 2018
Друже, так багато хуйні копіпастиш, що виникає логічне питання:
- putinhyilo, Крим чий?

igorsova 17 декабря, 2018
Правдорубль на такі запитання нікому не відповідає

John Smith 17 декабря, 2018
Тупа пизда

tank_ua 17 декабря, 2018
бггг, т.е. они не только медиаблядоватые, так еще и тормознутые нахрен на всю голову? вроде ж уже всех нашли?

zz_z_z 17 декабря, 2018
А шо с правозащитницей Ноздревской? Или Гандзюк для медиаблядей просто свежее, а про Ноздревскую тупые курицы просто забыли?

4ornobile 17 декабря, 2018
Взагалі смішно те, шо аж цільний блогер на підсосі чморить журналістів. Нє, Бігдан, ти не медіапиздота, ти от справжній правдоруб)).

  • 1