?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

ОфіційноЗвернення політичної партії «Демократична Сокира» до Секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова.

(Слова для привернення уваги: ЛГБТ, квір, лесбійки, аніме, хентай, поліморфний гендер-флюїд)

Шановний пане Секретар.

Керівництво партії «Демократична Сокира», прочитавши Ваш пост щодо ЛГБТ, поліморфних гендер-флюїдів та наявності у документах слова «гендер», які, на Вашу думку, всі разом порушують Закон Божий і негативно впливають на нашу країну, хоче передати Вам наступне.

• наявність у офіційній документації слова «гендер» не впливає на безпеку та обороноздатність України;

• наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, навпаки, впливає на безпеку та обороноздатність України;

• партія «Демократична Сокира» публічно та активно долучилася до процесу збору підписів у петиції за санкції проти проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, і завдяки прихильникам та керівництву партії в тому числі підписи під петицією були зібрані у необхідній кількості, внаслідок чого петицію було розглянуто у Верховній Раді і проголосовано. Тим самим Верховна Рада офіційно закріпила рекомендацію Раді національної безпеки та оборони, Секретарем якої Ви є, розглянути та запровадити санкції проти телеканалів NewsONE та 112.

• постанову Верховної Ради було ухвалено ще 4 жовтня, тобто більше двох місяців тому. Документи було передано у РНБО, яким Ви керуєте як Секретар. Але з того часу, за більш ніж два місяці, їх не було розглянуто і рішення про санкції щодо проросійських телеканалів NewsONE та 112 не було ухвалено, тож проросійські телеканали продовжують шкодити національній безпеці та обороні України, відповідальним за які Ви є як Секретар РНБО.

Виходячи із вищезазначеного, партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

З поліаморним привітом,
керівництво партії
«Демократична Сокира»,
12 грудня 2018 року.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
e_1_off 12 декабря, 2018
Нє, я все таки уточню ще раз: ви хочете сказати, що на початку вісімдесятих в США гомосексуалісти мали змогу так само соціалізувати свої стосунки між собою, як гетеросексуальні пари? Без демагогій та явважаїв будь-ласочка, просто так чи ні.

shine_line 13 декабря, 2018
відповідь - ні.
проте я сперечався зовсім про інші речи.

e_1_off 13 декабря, 2018
Тобто, роблячи вигляд, що це дослідження свідчить про якусь особливу розбещеність гомосексуалів, а не про їх маргіналізацію в вісімдесятих роках в США ви демонструєте або свою тупість, або своє ліцемірство.

e_1_off 13 декабря, 2018
Те, шо ти сам написав, племінничку. Правда, схоже ти занадто тупий, аби зрозуміти, що ти сам пишеш. Ну, не сумуй, не можеш зрозуміти - просто запам'ятай.

shine_line 13 декабря, 2018
ты имеешь право на фантазию и на свои трактовки, но я их не заказывал.

e_1_off 13 декабря, 2018
Бгг, племянничек, у тебя украинский язык отклеился.

shine_line 13 декабря, 2018
точно )))))
но я его, таки, люблю

  • 1