?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

ОфіційноЗвернення політичної партії «Демократична Сокира» до Секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова.

(Слова для привернення уваги: ЛГБТ, квір, лесбійки, аніме, хентай, поліморфний гендер-флюїд)

Шановний пане Секретар.

Керівництво партії «Демократична Сокира», прочитавши Ваш пост щодо ЛГБТ, поліморфних гендер-флюїдів та наявності у документах слова «гендер», які, на Вашу думку, всі разом порушують Закон Божий і негативно впливають на нашу країну, хоче передати Вам наступне.

• наявність у офіційній документації слова «гендер» не впливає на безпеку та обороноздатність України;

• наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, навпаки, впливає на безпеку та обороноздатність України;

• партія «Демократична Сокира» публічно та активно долучилася до процесу збору підписів у петиції за санкції проти проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, і завдяки прихильникам та керівництву партії в тому числі підписи під петицією були зібрані у необхідній кількості, внаслідок чого петицію було розглянуто у Верховній Раді і проголосовано. Тим самим Верховна Рада офіційно закріпила рекомендацію Раді національної безпеки та оборони, Секретарем якої Ви є, розглянути та запровадити санкції проти телеканалів NewsONE та 112.

• постанову Верховної Ради було ухвалено ще 4 жовтня, тобто більше двох місяців тому. Документи було передано у РНБО, яким Ви керуєте як Секретар. Але з того часу, за більш ніж два місяці, їх не було розглянуто і рішення про санкції щодо проросійських телеканалів NewsONE та 112 не було ухвалено, тож проросійські телеканали продовжують шкодити національній безпеці та обороні України, відповідальним за які Ви є як Секретар РНБО.

Виходячи із вищезазначеного, партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

З поліаморним привітом,
керівництво партії
«Демократична Сокира»,
12 грудня 2018 року.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
e_1_off 12 декабря, 2018

Ага.
Тобто якийсь кєнт на гроші ку-клукс-клана випустив "дослідження" нікчемне з наукої точки зору, а коли його розкритикували за ту нікчемність назвав цю критику "кампанією проти", а корумпована і політично ангажована адміністрація приватного університету його підтримала. І про що це нам говорить?


shine_line 12 декабря, 2018
" І про що це нам говорить?"
про те, що ви видаєте бажане за існуюче.

Ось вам статистика від інших:

В середньому гомосексуаліст має 20-106 партнерів протягом року. Для порівняння гетеросексуаліст має в середньому 8 партнерів протягом життя (Corey, L. and Holmes, K. “Sexual Transmission of Hepatitis A in Homosexual Men.” New England J. Med., 1980, pp. 435-38).

Гомосексуалісти складають 1-2% населення Сполучених Штатів. При цьому вони мають 3-4% випадків гонореї, 60% – сифілісу та 17% госпіталізацій не пов’язаних із венеричними хворобами. (“Changes in Sexual Behavior and Incidence of Gonorrhea.” Lancet, April 25, 1987)

25-33% гомосексуалістів і лезбіянок є алкоголіками. ( Kus, R. “Alcoholics Anonymous and Gay America.” Medical Journal of Homosexuality, 1987, 14(2), p. 254.)

78% гомосексуалістів страждають венеричними хворобами. (Rueda, E. The Homosexual Network. Old Greenwich, Conn., The Devin Adair Company, 1982, p. 53.)

41% гомосексуалістів стверджують, що займалися сексом із незнайомцями у громадських туалетах, 60% займалися цим в банях, 64% цих випадків супроводжувалися вживанням наркотиків. (Fields, Dr. E. “Is Homosexual Activity Normal?” Marietta, GA)


e_1_off 12 декабря, 2018
І? Який з цього слідує висновок?

shine_line 12 декабря, 2018
Гомосятина - це ушкоджений мозок.
І тому не варто це з хворої голови перекладати на здорову.

e_1_off 12 декабря, 2018
Шось не бачу, як ви прийшли до цієї думки. Поясніть покроково?

shine_line 12 декабря, 2018
просто дивимося на плоди дерева
якщо недостатньо таблички поруч.
Там написано: "не вживати".

e_1_off 12 декабря, 2018
Все одно не розумію. Поясніть. А то складається враження, що ви хочете сказати, що у на початку вісімдесятих в США гомосексуалісти могли вільно та відкрито вступати у тривалі стосунки між собою, жити разом, утворюючи сталі пари, не приховувати свою гомосексуальність, загалом, соціалізувати своє статеве життя на рівні з гетеросексуальними парами без будь-якої різниці - але свідомо робили вибір на користь того, щоб розносити гонорею по гей-барах. Розумом я наче усвідомлюю, що враження це хибне, бо не може людина, що має досить інтелекту щоб слова складати у граматично правильні фрази вважати собі таку нісенітницю. Це наче арештовувати людей просто за вживання маріхуани, а потім тицяти усім "статистику", що тих, хто вживає маріхуану арештовують значно частіше, ніж тих, хто вживає алкоголь. Але іншого способу дійти висновку, який ви тут виголошуєте не бачу.

shine_line 12 декабря, 2018
я вважаю, що у гоміків так багато випадкових статевих партнерів не тому, що вони позбавлені прав, а просто тому, що вони розбещені. та то їх право. тільки з якого дива вони намагаються ширити свій непотріб у суспільстві?

e_1_off 12 декабря, 2018
Нє, я все таки уточню ще раз: ви хочете сказати, що на початку вісімдесятих в США гомосексуалісти мали змогу так само соціалізувати свої стосунки між собою, як гетеросексуальні пари? Без демагогій та явважаїв будь-ласочка, просто так чи ні.

shine_line 13 декабря, 2018
відповідь - ні.
проте я сперечався зовсім про інші речи.

e_1_off 13 декабря, 2018
Тобто, роблячи вигляд, що це дослідження свідчить про якусь особливу розбещеність гомосексуалів, а не про їх маргіналізацію в вісімдесятих роках в США ви демонструєте або свою тупість, або своє ліцемірство.

e_1_off 13 декабря, 2018
Те, шо ти сам написав, племінничку. Правда, схоже ти занадто тупий, аби зрозуміти, що ти сам пишеш. Ну, не сумуй, не можеш зрозуміти - просто запам'ятай.

shine_line 13 декабря, 2018
ты имеешь право на фантазию и на свои трактовки, но я их не заказывал.

e_1_off 13 декабря, 2018
Бгг, племянничек, у тебя украинский язык отклеился.

  • 1