?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

ОфіційноЗвернення політичної партії «Демократична Сокира» до Секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова.

(Слова для привернення уваги: ЛГБТ, квір, лесбійки, аніме, хентай, поліморфний гендер-флюїд)

Шановний пане Секретар.

Керівництво партії «Демократична Сокира», прочитавши Ваш пост щодо ЛГБТ, поліморфних гендер-флюїдів та наявності у документах слова «гендер», які, на Вашу думку, всі разом порушують Закон Божий і негативно впливають на нашу країну, хоче передати Вам наступне.

• наявність у офіційній документації слова «гендер» не впливає на безпеку та обороноздатність України;

• наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, навпаки, впливає на безпеку та обороноздатність України;

• партія «Демократична Сокира» публічно та активно долучилася до процесу збору підписів у петиції за санкції проти проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, і завдяки прихильникам та керівництву партії в тому числі підписи під петицією були зібрані у необхідній кількості, внаслідок чого петицію було розглянуто у Верховній Раді і проголосовано. Тим самим Верховна Рада офіційно закріпила рекомендацію Раді національної безпеки та оборони, Секретарем якої Ви є, розглянути та запровадити санкції проти телеканалів NewsONE та 112.

• постанову Верховної Ради було ухвалено ще 4 жовтня, тобто більше двох місяців тому. Документи було передано у РНБО, яким Ви керуєте як Секретар. Але з того часу, за більш ніж два місяці, їх не було розглянуто і рішення про санкції щодо проросійських телеканалів NewsONE та 112 не було ухвалено, тож проросійські телеканали продовжують шкодити національній безпеці та обороні України, відповідальним за які Ви є як Секретар РНБО.

Виходячи із вищезазначеного, партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

З поліаморним привітом,
керівництво партії
«Демократична Сокира»,
12 грудня 2018 року.


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Oleksandr Similietov 12 декабря, 2018
И? Там конкретные претензии к методологии, к ревьюверам, к выборке на которой исследования были.

shine_line 12 декабря, 2018
ЛГБТ організації США підняли велику кампанію проти оприлюднених у червні минулого року результатів Реґнерусового дослідження, вимагаючи серед іншого його відставки в Університеті. Цими днями Остінський Університет оприлюднив результати внутрішнього розслідування з питання науковості Реґнерусових результатів.

«Університет Техасу в Остіні підтверджує, що не проводить службового розслідування у зв’язку з заявами про науковий обман проти професора Марка Реґнеруса, а які стосувалися його статті у червні 2012 року, опублікованій в часописі «Social Science Research». Згідно з нашими даними, не існує жодних доказів для провадження службового розслідування, тому цей випадок Університет вважає завершеним. Внутрішнє розслідування, проведене Університетом, визнало ці дослідження науково легітимними та вважає його дослідницьким методологічно правильним протоколом», - йдеться в заяві.

e_1_off 12 декабря, 2018

Ага.
Тобто якийсь кєнт на гроші ку-клукс-клана випустив "дослідження" нікчемне з наукої точки зору, а коли його розкритикували за ту нікчемність назвав цю критику "кампанією проти", а корумпована і політично ангажована адміністрація приватного університету його підтримала. І про що це нам говорить?


shine_line 12 декабря, 2018
" І про що це нам говорить?"
про те, що ви видаєте бажане за існуюче.

Ось вам статистика від інших:

В середньому гомосексуаліст має 20-106 партнерів протягом року. Для порівняння гетеросексуаліст має в середньому 8 партнерів протягом життя (Corey, L. and Holmes, K. “Sexual Transmission of Hepatitis A in Homosexual Men.” New England J. Med., 1980, pp. 435-38).

Гомосексуалісти складають 1-2% населення Сполучених Штатів. При цьому вони мають 3-4% випадків гонореї, 60% – сифілісу та 17% госпіталізацій не пов’язаних із венеричними хворобами. (“Changes in Sexual Behavior and Incidence of Gonorrhea.” Lancet, April 25, 1987)

25-33% гомосексуалістів і лезбіянок є алкоголіками. ( Kus, R. “Alcoholics Anonymous and Gay America.” Medical Journal of Homosexuality, 1987, 14(2), p. 254.)

78% гомосексуалістів страждають венеричними хворобами. (Rueda, E. The Homosexual Network. Old Greenwich, Conn., The Devin Adair Company, 1982, p. 53.)

41% гомосексуалістів стверджують, що займалися сексом із незнайомцями у громадських туалетах, 60% займалися цим в банях, 64% цих випадків супроводжувалися вживанням наркотиків. (Fields, Dr. E. “Is Homosexual Activity Normal?” Marietta, GA)


e_1_off 12 декабря, 2018
І? Який з цього слідує висновок?

shine_line 12 декабря, 2018
Гомосятина - це ушкоджений мозок.
І тому не варто це з хворої голови перекладати на здорову.

e_1_off 12 декабря, 2018
Шось не бачу, як ви прийшли до цієї думки. Поясніть покроково?

shine_line 12 декабря, 2018
просто дивимося на плоди дерева
якщо недостатньо таблички поруч.
Там написано: "не вживати".

e_1_off 12 декабря, 2018
Все одно не розумію. Поясніть. А то складається враження, що ви хочете сказати, що у на початку вісімдесятих в США гомосексуалісти могли вільно та відкрито вступати у тривалі стосунки між собою, жити разом, утворюючи сталі пари, не приховувати свою гомосексуальність, загалом, соціалізувати своє статеве життя на рівні з гетеросексуальними парами без будь-якої різниці - але свідомо робили вибір на користь того, щоб розносити гонорею по гей-барах. Розумом я наче усвідомлюю, що враження це хибне, бо не може людина, що має досить інтелекту щоб слова складати у граматично правильні фрази вважати собі таку нісенітницю. Це наче арештовувати людей просто за вживання маріхуани, а потім тицяти усім "статистику", що тих, хто вживає маріхуану арештовують значно частіше, ніж тих, хто вживає алкоголь. Але іншого способу дійти висновку, який ви тут виголошуєте не бачу.

shine_line 12 декабря, 2018
я вважаю, що у гоміків так багато випадкових статевих партнерів не тому, що вони позбавлені прав, а просто тому, що вони розбещені. та то їх право. тільки з якого дива вони намагаються ширити свій непотріб у суспільстві?

e_1_off 12 декабря, 2018
Нє, я все таки уточню ще раз: ви хочете сказати, що на початку вісімдесятих в США гомосексуалісти мали змогу так само соціалізувати свої стосунки між собою, як гетеросексуальні пари? Без демагогій та явважаїв будь-ласочка, просто так чи ні.

shine_line 13 декабря, 2018
відповідь - ні.
проте я сперечався зовсім про інші речи.

e_1_off 13 декабря, 2018
Тобто, роблячи вигляд, що це дослідження свідчить про якусь особливу розбещеність гомосексуалів, а не про їх маргіналізацію в вісімдесятих роках в США ви демонструєте або свою тупість, або своє ліцемірство.

e_1_off 13 декабря, 2018
Те, шо ти сам написав, племінничку. Правда, схоже ти занадто тупий, аби зрозуміти, що ти сам пишеш. Ну, не сумуй, не можеш зрозуміти - просто запам'ятай.

  • 1