?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

ОфіційноЗвернення політичної партії «Демократична Сокира» до Секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова.

(Слова для привернення уваги: ЛГБТ, квір, лесбійки, аніме, хентай, поліморфний гендер-флюїд)

Шановний пане Секретар.

Керівництво партії «Демократична Сокира», прочитавши Ваш пост щодо ЛГБТ, поліморфних гендер-флюїдів та наявності у документах слова «гендер», які, на Вашу думку, всі разом порушують Закон Божий і негативно впливають на нашу країну, хоче передати Вам наступне.

• наявність у офіційній документації слова «гендер» не впливає на безпеку та обороноздатність України;

• наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, навпаки, впливає на безпеку та обороноздатність України;

• партія «Демократична Сокира» публічно та активно долучилася до процесу збору підписів у петиції за санкції проти проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, і завдяки прихильникам та керівництву партії в тому числі підписи під петицією були зібрані у необхідній кількості, внаслідок чого петицію було розглянуто у Верховній Раді і проголосовано. Тим самим Верховна Рада офіційно закріпила рекомендацію Раді національної безпеки та оборони, Секретарем якої Ви є, розглянути та запровадити санкції проти телеканалів NewsONE та 112.

• постанову Верховної Ради було ухвалено ще 4 жовтня, тобто більше двох місяців тому. Документи було передано у РНБО, яким Ви керуєте як Секретар. Але з того часу, за більш ніж два місяці, їх не було розглянуто і рішення про санкції щодо проросійських телеканалів NewsONE та 112 не було ухвалено, тож проросійські телеканали продовжують шкодити національній безпеці та обороні України, відповідальним за які Ви є як Секретар РНБО.

Виходячи із вищезазначеного, партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

З поліаморним привітом,
керівництво партії
«Демократична Сокира»,
12 грудня 2018 року.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
unkinderz 12 декабря, 2018
Але ж, щоб пиздуна ганяти, насамперед, треба поробити усі справи.

Так якого біса, сантехнік замість ото унітаза встановити, пиздить мені, як борщ варити?

sly_mongol 12 декабря, 2018
в свое личное время, на своей лично странице гражданин Украины имеет право высказать свою точку зрения

unkinderz 12 декабря, 2018
Так.

Судячи із "22 години", то було десь о пів на восьму. Тобто вільний час.

Але оце "хочу публічно" додає офіційності. Та деякі намагаються ще й висмоктати щось з цього. А його хтось питав, вимагав відповіді?

sly_mongol 12 декабря, 2018
Але оце "хочу публічно" додає офіційності. - т.е. человек честно не скрывает своих взглядов, что позвоялет гражданам и избирателям объективно оценить. Вы считаете это плохо?

А його хтось питав, вимагав відповіді? - а он обязан ждать отпашки, перед тем как что-то сказать?

unkinderz 12 декабря, 2018
Насамперед, суперечок у нас не буде, бо я згодний з тобою.

Я трохи хтів наголосу на тому, що по-перше мозок в ньго мусить бути зайнятий обов'язками. Чому за наявності невирішених першочергових питань, він переймається цими? Хай й у вільний час.
Та й щодо того, що Демсокирою притягнуто за вуха та пов'язано його відношення до пропаганди та сімейних цінностей.

Edited at 2018-12-12 16:04 (UTC)

  • 1