?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

ОфіційноЗвернення політичної партії «Демократична Сокира» до Секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова.

(Слова для привернення уваги: ЛГБТ, квір, лесбійки, аніме, хентай, поліморфний гендер-флюїд)

Шановний пане Секретар.

Керівництво партії «Демократична Сокира», прочитавши Ваш пост щодо ЛГБТ, поліморфних гендер-флюїдів та наявності у документах слова «гендер», які, на Вашу думку, всі разом порушують Закон Божий і негативно впливають на нашу країну, хоче передати Вам наступне.

• наявність у офіційній документації слова «гендер» не впливає на безпеку та обороноздатність України;

• наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, навпаки, впливає на безпеку та обороноздатність України;

• партія «Демократична Сокира» публічно та активно долучилася до процесу збору підписів у петиції за санкції проти проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, і завдяки прихильникам та керівництву партії в тому числі підписи під петицією були зібрані у необхідній кількості, внаслідок чого петицію було розглянуто у Верховній Раді і проголосовано. Тим самим Верховна Рада офіційно закріпила рекомендацію Раді національної безпеки та оборони, Секретарем якої Ви є, розглянути та запровадити санкції проти телеканалів NewsONE та 112.

• постанову Верховної Ради було ухвалено ще 4 жовтня, тобто більше двох місяців тому. Документи було передано у РНБО, яким Ви керуєте як Секретар. Але з того часу, за більш ніж два місяці, їх не було розглянуто і рішення про санкції щодо проросійських телеканалів NewsONE та 112 не було ухвалено, тож проросійські телеканали продовжують шкодити національній безпеці та обороні України, відповідальним за які Ви є як Секретар РНБО.

Виходячи із вищезазначеного, партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

З поліаморним привітом,
керівництво партії
«Демократична Сокира»,
12 грудня 2018 року.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
sly_mongol 12 декабря, 2018
побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

1. Желание, чтобы выпонял свои обязанности - годно

2. Поежаоние не тратить время на.. - это он может все-таки сам решать.

unkinderz 12 декабря, 2018
Але ж, щоб пиздуна ганяти, насамперед, треба поробити усі справи.

Так якого біса, сантехнік замість ото унітаза встановити, пиздить мені, як борщ варити?

sly_mongol 12 декабря, 2018
в свое личное время, на своей лично странице гражданин Украины имеет право высказать свою точку зрения

unkinderz 12 декабря, 2018
Так.

Судячи із "22 години", то було десь о пів на восьму. Тобто вільний час.

Але оце "хочу публічно" додає офіційності. Та деякі намагаються ще й висмоктати щось з цього. А його хтось питав, вимагав відповіді?

sly_mongol 12 декабря, 2018
Але оце "хочу публічно" додає офіційності. - т.е. человек честно не скрывает своих взглядов, что позвоялет гражданам и избирателям объективно оценить. Вы считаете это плохо?

А його хтось питав, вимагав відповіді? - а он обязан ждать отпашки, перед тем как что-то сказать?

unkinderz 12 декабря, 2018
Насамперед, суперечок у нас не буде, бо я згодний з тобою.

Я трохи хтів наголосу на тому, що по-перше мозок в ньго мусить бути зайнятий обов'язками. Чому за наявності невирішених першочергових питань, він переймається цими? Хай й у вільний час.
Та й щодо того, що Демсокирою притягнуто за вуха та пов'язано його відношення до пропаганди та сімейних цінностей.

Edited at 2018-12-12 16:04 (UTC)

ibigdan 12 декабря, 2018
> побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

где здесь о "не имеет права"?

  • 1