?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

ОфіційноЗвернення політичної партії «Демократична Сокира» до Секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова.

(Слова для привернення уваги: ЛГБТ, квір, лесбійки, аніме, хентай, поліморфний гендер-флюїд)

Шановний пане Секретар.

Керівництво партії «Демократична Сокира», прочитавши Ваш пост щодо ЛГБТ, поліморфних гендер-флюїдів та наявності у документах слова «гендер», які, на Вашу думку, всі разом порушують Закон Божий і негативно впливають на нашу країну, хоче передати Вам наступне.

• наявність у офіційній документації слова «гендер» не впливає на безпеку та обороноздатність України;

• наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, навпаки, впливає на безпеку та обороноздатність України;

• партія «Демократична Сокира» публічно та активно долучилася до процесу збору підписів у петиції за санкції проти проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, і завдяки прихильникам та керівництву партії в тому числі підписи під петицією були зібрані у необхідній кількості, внаслідок чого петицію було розглянуто у Верховній Раді і проголосовано. Тим самим Верховна Рада офіційно закріпила рекомендацію Раді національної безпеки та оборони, Секретарем якої Ви є, розглянути та запровадити санкції проти телеканалів NewsONE та 112.

• постанову Верховної Ради було ухвалено ще 4 жовтня, тобто більше двох місяців тому. Документи було передано у РНБО, яким Ви керуєте як Секретар. Але з того часу, за більш ніж два місяці, їх не було розглянуто і рішення про санкції щодо проросійських телеканалів NewsONE та 112 не було ухвалено, тож проросійські телеканали продовжують шкодити національній безпеці та обороні України, відповідальним за які Ви є як Секретар РНБО.

Виходячи із вищезазначеного, партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

З поліаморним привітом,
керівництво партії
«Демократична Сокира»,
12 грудня 2018 року.


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ibigdan 12 декабря, 2018
> 4) Турчинов как секретарь РНБОУ выступил с разъяснением почему (по его мнению) не следует находить и карать всех тех, кто не согласен с данным Соглашением.

здесь враньё.
на скрине его цитата, где он поддерживает депутатов, требующих "запретить пропаганду извращений".

> 5) Демсокира ожидаемо обосралась, набросившись на Турчинова не по делу.

ещё одно "обосралась", и идёшь в бан.

Олександр Борисенко 12 декабря, 2018
"здесь враньё"
а теперь читаем первоисточник, его фейсбук:

"мене, м’яко кажучи, здивувала позиція урядової уповноваженої з питань гендерної політики, яка звернулася до Служби безпеки України з вимогою знайти і покарати ініціаторів рішень місцевих рад на захист сімейних цінностей
...
українська Конституція та закони не надають особливого статусу жодній соціальній групі, і жодних переваг для будь-якої ідеології, не дозволяючи використовувати для її просування державні інституції, тим більше, переслідувати тих, хто її не сприймає
...
Я не маю права судити тих, хто відносить себе до ЛГБТ-спільноти. Господь - суддя. Ніхто не може втручатися в приватне життя людей, або обмежувати гарантовані їм Конституцією права. Але і ніхто не має права вимагати для себе особливого ставлення"

e_1_off 12 декабря, 2018

А як щодо особливого статусу соціальної групи "гетеросексуальні чоловіки та жінки"? Чому існують права та інститути, якими можуть користуватися лише вони?


Олександр Борисенко 12 декабря, 2018
Я користувався різними правами та інститутами, і жодного разу у мене ніхто не спитав мою орієнтацію. Що саме ви маєте на увазі?

ibigdan 12 декабря, 2018
то есть цитата на скрине - ложная?

  • 1